Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 18 ~

  • 59 806
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Аз предложих само за 254 епизод, защото както каза Роси има и такива, които следят епизодите по Бтв и не знаят какво става занапред. Все пак този, който прави темата, той решава.

Другата Роси пък ми каза, че не е гледала 6-ти сезон.. не знам, по-добре друга анкета или..

# 736
  • Мнения: 0
Всъщност има още един вариант, вместо да сложа анкета, мога да сложа някое клипче на мястото на анкетата, така че ако не се разберем за анкета, дайте предложения за клипче. Преди постоянно търсих и гледах, но сега вече съм ги забравила, така че разчитам на вас.  Hug

Аз предложих само за 254 епизод, защото както каза Роси има и такива, които следят епизодите по Бтв и не знаят какво става занапред. Все пак този, който прави темата, той решава.
Ооо, не, не, не, с последното не съм съгласна. Винаги уважавам и се съобразявам с мнението на другите. Ако правех темата само за себе си, нямаше да питам и щях да сложа първото, което ми идва на ум, но все пак тук пишем няколко човека и всеки има право на глас. Hug

# 737
  • Мнения: 0
Всъщност има още един вариант, вместо да сложа анкета, мога да сложа някое клипче на мястото на анкетата, така че ако не се разберем за анкета, дайте предложения за клипче. Преди постоянно търсих и гледах, но сега вече съм ги забравила, така че разчитам на вас.  Hug

Аз предложих само за 254 епизод, защото както каза Роси има и такива, които следят епизодите по Бтв и не знаят какво става занапред. Все пак този, който прави темата, той решава.
Ооо, не, не, не, с последното не съм съгласна. Винаги уважавам и се съобразявам с мнението на другите. Ако правех темата само за себе си, нямаше да питам и щях да сложа първото, което ми идва на ум, но все пак тук пишем няколко човека и всеки има право на глас. Hug

Другите как мислят?  Grinning

# 738
  • Мнения: 0
Аз предложих само за 254 епизод, защото както каза Роси има и такива, които следят епизодите по Бтв и не знаят какво става занапред. Все пак този, който прави темата, той решава.

Другата Роси пък ми каза, че не е гледала 6-ти сезон.. не знам, по-добре друга анкета или..
Да, така е, не съм го гледала, но вие не се съобразявайте с мен и останалите, които не са го гледали. Направете го както решите, все пак повечето сте го гледали сезона  Peace

# 739
  • Мнения: 0
Аз предложих само за 254 епизод, защото както каза Роси има и такива, които следят епизодите по Бтв и не знаят какво става занапред. Все пак този, който прави темата, той решава.

Другата Роси пък ми каза, че не е гледала 6-ти сезон.. не знам, по-добре друга анкета или..
Да, така е, не съм го гледала, но вие не се съобразявайте с мен и останалите, които не са го гледали. Направете го както решите, все пак повечето сте го гледали сезона  Peace

Ама не всичко помним, толкова моменти има ..  Mr. Green

# 740
  • Мнения: 0
Понеже сме вече на 50-та страница и трябва да пускам новата тема, да ви попитам дали тази анкета ви харесва:
На кои от героите бихте искали да приличате?
-Татко Ръза
-Мурат
-Синан
-Месут
-Хюсню
-Али
-Зейнеп
-Елиф
-Мелек
-Айлиин
-Пънар
-Никой от изброените.
-Друг - споделете в темата кой е.
Просто нямам време да мисля за друга. Ама и аз пък как се сетих в последния момент. Embarassed

# 741
  • Мнения: 11 766
Понеже сме вече на 50-та страница и трябва да пускам новата тема, да ви попитам дали тази анкета ви харесва:
На кои от героите бихте искали да приличате?
-Татко Ръза
-Мурат
-Синан
-Месут
-Хюсню
-Али
-Зейнеп
-Елиф
-Мелек
-Айлиин
-Пънар
-Никой от изброените.
-Друг - споделете в темата кой е.
Просто нямам време да мисля за друга. Ама и аз пък как се сетих в последния момент. Embarassed

На мен ми харесва анкетата. А колко опции можем да изберем максимум - само една или две? Аз съм навита, нека и другите кажат дали им харесва newsm10

# 742
  • Мнения: 0
Понеже сме вече на 50-та страница и трябва да пускам новата тема, да ви попитам дали тази анкета ви харесва:
На кои от героите бихте искали да приличате?
-Татко Ръза
-Мурат
-Синан
-Месут
-Хюсню
-Али
-Зейнеп
-Елиф
-Мелек
-Айлиин
-Пънар
-Никой от изброените.
-Друг - споделете в темата кой е.
Просто нямам време да мисля за друга. Ама и аз пък как се сетих в последния момент. Embarassed

На мен ми харесва анкетата. А колко опции можем да изберем максимум - само една или две? Аз съм навита, нека и другите кажат дали им харесва newsm10

И аз така, Роси ми каза, че ляга, а Борянка, не знам..

# 743
  • Мнения: 0
Опциите, които можем да изберем са 3. Peace
Заповядайте в новата тема. Hug
(цъкнете върху картинката)

Последна редакция: пн, 15 юли 2013, 00:09 от julk

# 744
  • Мнения: 0
Предложението ми за анкета е:
Кой момент от 254 епизод(епизод 1 от 6 сезон) ви е любим?
Добре, благодаря ти за предложението.  изчакаме да видим дали и другите момичета имат предложения.  Hug
Според мен анкетата не трябва да се отнася само за един епизод. Може би "Кой ви е любимият момент от 6-ти сезон" ще е по-добри като за анкета. Това си е само мое мнение, разбира се. Peace Ще се радвам и другите да се включат с мнение по темата, за да решим и да пусна темата още тази вечер. Hug

И според мен е по добре да е само за един епизод, защото ако е за цял сезон, може би ще има някои които да са "изтървали" някои епизоди от сезона, а ако е само един епизод, дори и да не са го гледали ще могат да го видят в Интернет.   newsm10

# 745
  • Мнения: 0
Господи, чуй молитвите ми и ги раздели ..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Oyuncu Uğur Pektaş’tan boşandıktan sonra Mert Öcal’la yeni bir aşka yelken açan Arka Sokaklar dizisinin güzel oyuncularından Gamze Özçelik, önceki gün sevgilisiyle birlikte Etiler’de görüntülendi.

Görüntülendiğini fark edince kafasını çeviren güzel oyuncu, kendisini görüntülemeye çalışan medya mensuplarına; “Çekmenize gerek yok, nasıl olsa hep aynı kareler”diyerek adeta sitem etti.



Пише, че след развода си с Уур Пекташ в живота на Гамзе има нова любов - Мерт Окал. Двамата са били забелязани по-рано през деня в Етилер. (Изглежда днес са се върнали от Бодрум) ...  newsm12

Когато вдигнала глава красивата актриса забелязала хората от пресата: "Няма нужда да снимате. Така или иначе кадрите винаги са едни и същи"
newsm78

Разбира се нека не показват човека, който е част от нейното семейство.. Mr. Green
Гамзе и с нейните изказвания...Не е лошо да го показват Мерт.. Нали е част от семейството й.


Хора защо сте такива егоисти "Господи, чуй молитвите ми и ги раздели". Никой ли от вас не иска тя да е щастлива, да и аз не го харесвам много, но тя си го е избрала. По-добре да е с човек който я обича и тя него, а не с някой с който няма да е щастлива никога (не говоря за Уур). Това си е нейния живот и никой не може да и се меси. Не ми се обиждайте, но е така.   newsm51 smile3503

# 746
  • Мнения: 0

Хиляди благодарности за прекрасния клип - справила си се отлично! Съчетала си толкова хубави и тъжни моменти, но във всички се вижда огромната любов на Мурат и Зейнеп. Така с превод на думите им клипа е направо уникален. Отново ми стана мъчно за случилото се, но тяхната любов ще я има винаги също като тази на Синан и Елиф ...  smile3525 Two Hearts txtloves newsm76 Two Hearts

Ти си уникална. Знаеш как да съчетаеш всичко в един малък и много хубав клип  Heart Eyes txtloves Наистина много ми хареса! Браво Simple Smile  Kissing Heart

# 747
  • Мнения: 0
Нови снимки на Гамзе от новата й фотосесия за Marie Claire












# 748
  • Мнения: 0
Клипчето е страхотно! Моите искрени поздравления.  Hug newsm10

# 749
  • Мнения: 0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=733451.0
някой ще ми разкаже ли за :

Общи условия

Активация на акаунт