Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 18 ~

  • 59 835
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 766

Хиляди благодарности за прекрасния клип - справила си се отлично! Съчетала си толкова хубави и тъжни моменти, но във всички се вижда огромната любов на Мурат и Зейнеп. Така с превод на думите им клипа е направо уникален. Отново ми стана мъчно за случилото се, но тяхната любов ще я има винаги също като тази на Синан и Елиф ...  smile3525 Two Hearts txtloves newsm76 Two Hearts

# 16
  • Мнения: 0

Хиляди благодарности за прекрасния клип - справила си се отлично! Съчетала си толкова хубави и тъжни моменти, но във всички се вижда огромната любов на Мурат и Зейнеп. Така с превод на думите им клипа е направо уникален. Отново ми стана мъчно за случилото се, но тяхната любов ще я има винаги също като тази на Синан и Елиф ...  smile3525 Two Hearts txtloves newsm76 Two Hearts

Ау, много ти благодаря за милите думи.. ♥ Имах и още идеи, но нямам текстовете, толкова страници във фейсбук претърсих, защото някъде пишат репликите, доста се постарах ..   дам така е .. ♥

# 17
  • Мнения: 2 177
Клипа е страхотен Рени. Благодаря ти.

# 18
# 19
  • Мнения: 36 783
Здравейте момичета  Hug

За новата тема, за авторката и за всички участници



Момичета да попитам на есен ще снимат ли нов сезон на Опасни улици. Ето малко хабери, надявам се Роси да ни каже за какво става въпрос



http://www.gecce.com/foto-galeri/unluler/dizide-neden-olduruldugu-ortaya-cikti



http://www.gecce.com/magazin/haber/zafer-erginin-carsi-meraki



http://televizyongazetesi.com/arka-sokaklarda-izleyiciyi-yasa-bogan-olum_6_71438

И още един въпрос

Скрит текст:
Ще гледате ли новия сериал с Берк Октай  newsm78

Лек ден и успешна нова седмица  Hug

# 20
  • Мнения: 0
Роси, нямам думи, темата е невероятна, възхищавам ти се !!!  Hug Hug Hug Рени, едва сега отварям клипчето, уникално е ... Много си се постарала, браво на теб !!! Стана ми любимото клипче със Мурат и Зейнеп Two Hearts Two Hearts Както гледам доста странички сте изписали - СТРАХОТНО...  Hug Дано да продължаваме със същата скорост, пък аз когато мога и аз ще се включвам  Wink Wink Wink  Hug
Скрит текст:
Постоянно наблюдавам какво пишете, но тъй като интернета ми е ужасно бавен, рядко и аз се включвам да пиша  Hug
[/size][/color][/b]

# 21
  • Мнения: 0
Офф, за какво толкова ѝ влачат сериите, да беше както Елиф, да нея я убиха на сватбата ѝ но стана набързо и пак си беше ревливо, а Зейнеп .. Мурат се сцепи от рев, малкия накрая заплака .. 2 ужасни серии, едновременно искам да гледам, но едновременно не, само като погледна очите ми се насълзяват ..



# 22
  • Мнения: 0
Роси, нямам думи, темата е невероятна, възхищавам ти се !!!  Hug Hug Hug Рени, едва сега отварям клипчето, уникално е ... Много си се постарала, браво на теб !!! Стана ми любимото клипче със Мурат и Зейнеп Two Hearts Two Hearts Както гледам доста странички сте изписали - СТРАХОТНО...  Hug Дано да продължаваме със същата скорост, пък аз когато мога и аз ще се включвам  Wink Wink Wink  Hug
Скрит текст:
Постоянно наблюдавам какво пишете, но тъй като интернета ми е ужасно бавен, рядко и аз се включвам да пиша  Hug
[/size][/color][/b]

Така е темата е станала много хубава, а иначе много ти благодаря .. ♥ Чакам те довечера, обеща ми  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 0
Клипа е страхотен Рени. Благодаря ти.

Мерси .. ♥

# 24
  • Мнения: 11 766

Хиляди благодарности за прекрасния клип - справила си се отлично! Съчетала си толкова хубави и тъжни моменти, но във всички се вижда огромната любов на Мурат и Зейнеп. Така с превод на думите им клипа е направо уникален. Отново ми стана мъчно за случилото се, но тяхната любов ще я има винаги също като тази на Синан и Елиф ...  smile3525 Two Hearts txtloves newsm76 Two Hearts

Ау, много ти благодаря за милите думи.. ♥ Имах и още идеи, но нямам текстовете, толкова страници във фейсбук претърсих, защото някъде пишат репликите, доста се постарах ..   дам така е .. ♥

Тези дни нямах интернет, но вече съм тук! Клипа ти наистина е страхотен и си личи, че много си се постарала. Никак не е лесно да намериш всички тези текстове и преводи и да напишеш субтитрите. Моментите също са супер - браво ...  newsm10 Two Hearts Two Hearts

# 25
  • Мнения: 11 766
Здравейте момичета  Hug

За новата тема, за авторката и за всички участници



Момичета да попитам на есен ще снимат ли нов сезон на Опасни улици. Ето малко хабери, надявам се Роси да ни каже за какво става въпрос



http://www.gecce.com/foto-galeri/unluler/dizide-neden-olduruldugu-ortaya-cikti



http://www.gecce.com/magazin/haber/zafer-erginin-carsi-meraki



http://televizyongazetesi.com/arka-sokaklarda-izleyiciyi-yasa-bogan-olum_6_71438

И още един въпрос

Скрит текст:
Ще гледате ли новия сериал с Берк Октай  newsm78

Лек ден и успешна нова седмица  Hug


Здравей Ани! Благодаря ти за цветята - радвам се, че темата ти харесва. Едва днес успях да седна ...  Hug

Сега да отговоря на въпросите ти:

1. Да Опасни улици продължава на есен с нов 8-ми сезон  Peace

2. Аз ще гледам сериала с Берк. Изгледах и предния му заради него и сега само заради него ще гледам този. Поне основните неща около него ...  Wink


Благодаря ти и за новините.
   bouquet

В първата говорят, за смъртта на Зейнеп в сериала и отново цитират думите на Гамзе, които Рени написа онзи ден. Гамзе казва, че не е искала да се раздели със сериала по този начин, но не може да се меси в сценария. Казва също, че след 7 години това е най-голямата й раздяла. После благодари на всички за подкрепата и им казва, че ги обича ...  smile3525

Във втората новина пише за Зефер, който също говори за протестите в подкрепа на парк Гези в Истанбул ...  Sunglasses

Третата новина е по-скоро вид резюме на изминалия 292-ри епизод на Опасни улици. Преразказват нещата случили се в епизода ...
thumbsup

# 26
  • Мнения: 11 766
Роси, нямам думи, темата е невероятна, възхищавам ти се !!!  Hug Hug Hug Рени, едва сега отварям клипчето, уникално е ... Много си се постарала, браво на теб !!! Стана ми любимото клипче със Мурат и Зейнеп Two Hearts Two Hearts Както гледам доста странички сте изписали - СТРАХОТНО...  Hug Дано да продължаваме със същата скорост, пък аз когато мога и аз ще се включвам  Wink Wink Wink  Hug
Скрит текст:
Постоянно наблюдавам какво пишете, но тъй като интернета ми е ужасно бавен, рядко и аз се включвам да пиша  Hug
[/size][/color][/b]

Хиляди благодарности за хубавите думи и за подкрепата. Много се радвам, че темата ти харесва. Когато можеш пиши. И аз 2-3 дни нямах интернет ... Two Hearts  newsm76  love001

# 27
  • Мнения: 11 766
Офф, за какво толкова ѝ влачат сериите, да беше както Елиф, да нея я убиха на сватбата ѝ но стана набързо и пак си беше ревливо, а Зейнеп .. Мурат се сцепи от рев, малкия накрая заплака .. 2 ужасни серии, едновременно искам да гледам, но едновременно не, само като погледна очите ми се насълзяват ..





Благодаря ти за снимките зад кадър от последния за сезона епизод. На първите се вижда как на актьорите им е забавно. Но само като видях последните 3 снимки и ми призля - явно още ще ни мъчат. Много проточиха нещата - горкия Мурат не спря да плаче. Колко ли още сълзи и тежки мигове ще видим в епизода - нямам думи ...  newsm45 newsm45 newsm45

# 28
  • Мнения: 0
Офф, за какво толкова ѝ влачат сериите, да беше както Елиф, да нея я убиха на сватбата ѝ но стана набързо и пак си беше ревливо, а Зейнеп .. Мурат се сцепи от рев, малкия накрая заплака .. 2 ужасни серии, едновременно искам да гледам, но едновременно не, само като погледна очите ми се насълзяват ..





Благодаря ти за снимките зад кадър от последния за сезона епизод. На първите се вижда как на актьорите им е забавно. Но само като видях последните 3 снимки и ми призля - явно още ще ни мъчат. Много проточиха нещата - горкия Мурат не спря да плаче. Колко ли още сълзи и тежки мигове ще видим в епизода - нямам думи ...  newsm45 newsm45 newsm45

Особено на Сердарчо иде ми да му размажа грозната физономия  Mr. Green Само на Мурат и Зейнеп, нещо не намирам зад кадър, ама те нещо не се забвалвят много, гледах и други снимки там полицай където са отишли само се смеят  Rolling EyesТе днес излизат снимките, но аз ще излизам по това време за дрехи и такива неща с приятелка и няма да мога да видя, тоест по-късно  Hug

# 29
  • Мнения: 0

Хиляди благодарности за прекрасния клип - справила си се отлично! Съчетала си толкова хубави и тъжни моменти, но във всички се вижда огромната любов на Мурат и Зейнеп. Така с превод на думите им клипа е направо уникален. Отново ми стана мъчно за случилото се, но тяхната любов ще я има винаги също като тази на Синан и Елиф ...  smile3525 Two Hearts txtloves newsm76 Two Hearts

Ау, много ти благодаря за милите думи.. ♥ Имах и още идеи, но нямам текстовете, толкова страници във фейсбук претърсих, защото някъде пишат репликите, доста се постарах ..   дам така е .. ♥

Тези дни нямах интернет, но вече съм тук! Клипа ти наистина е страхотен и си личи, че много си се постарала. Никак не е лесно да намериш всички тези текстове и преводи и да напишеш субтитрите. Моментите също са супер - браво ...  newsm10 Two Hearts Two Hearts

Всъщност, преводите да ме бутнеш на сън ги знам наизуст  Mr. Green  По-големия ми проблем бяха текстовете и отново и на 3-те ви благодаря .. ♥

Общи условия

Активация на акаунт