ЯНУАРСКОТО дете се готви за море! (49)

  • 50 315
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 107
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЧЕСТИТООООООО!

Да ти е жив и здрав малкия, голяяяяям мъж. Да ви радва и да расте здраво, умно и щастливо дете  Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 1 955
Дейзи, честит син! Да е жив и здрави, да расте голям и щастлив! А на теб бързо възстановяване!

Пепита, браво!!!!! Умно си е детето и това е! Пожелавам й и занапред все така да й се сбъдват всички желания!

Елч, право в целта! Мигрена е! Хубавото е, че за деца вече има профилактика и реален шанс да се оправи.

# 77
  • Мнения: 496
Дейзииии, честит син и от мен! Зарече се, че ще е на 5та стр. и туй то! Да ти е живо и здраво голямото момченце и да си се гледате с много любов и нежност!  Hug  Ако той ти се струва мъничък, представи си моята мишка с 2,300кг по-малка.  Mr. Green Спомням си, че като се чувах с майка ми и свекито и им викам "само няма да се шашкате!"  Laughing

Честит рожден ден на патерици на амнезия и Тони! Бъдете здрави, момичета!  Hug

Ети, брат ми като малък непрекъснато го правеше този номер - възглавницата му вечно беше в кръв, не знам защо. Не е бил с мигрена, но много често му се случваше. После мина от само себе си... Важното е, че сте разбрали какво е и взимате мерки.

Елч, как е пишкането днес? Надявам се и двете с Дара да сте по-добре вече!  Hug И лайката и смрадликата много помагат, дано ви е позволила да я топите.

Бубе, и аз минах през нещо подобно, но аз оставям Зори от много отдавна, пък макар и за по ден два. Днес например замина с нашите за морето. Ще стоят поне 5 дни. Тя е щастлива, чувам я по тел и тя ми обяснява какво прави. Радвам се, че на нея й е хубаво. Ще свикнеш и ти. Simple Smile

Ви, стискам палци да минете този гаден период и да тръгне с желание детето!  Peace

# 78
  • Мнения: 1 687
като видях,че има 2 изписани страници и бях сигурна, че дейзи е родила!
дейзи,мила, честита ти втора рожба! много да ви радва и да порасне един голям добър човек! разказвай ни ти как си и какво се случва!

бубе, мерси за добрия хинт!

люба, при дара щипането идва от това, че под слепеното беше много възпалено. мажа с гентамицин, някакви капки за очи (защото били за лигавица). днес вече не й щипело и нямало проблем каза свекърва ми. исках да го видя с очите си, но докато карахме към вкъщи и заспа в колата Laughing Laughing Laughing
стегнете се малко със снимките! Simple Smile

пепита, браво на дъщеричката ти! дано се влюби в немския език така, както го обожавам аз Simple Smile
и мерси за книжката, вече съм си я отворила и само дочитам една на агата кристи и я отпочвам Simple Smile

амнезия, ти си моята гордост! отсега планираш купона за догодина  Mr. Green

ети, терапирайте я! махнете я тази мигрена! много е гадна. дано се оправи лесно и бързо!

иначе аз днес пък си загубих гласа. ей, то голям зор било това да мълчиш! май само мм е доволен Laughing Laughing Laughing

# 79
  • Мнения: 748
 благодаря ви за честитките  Hug Ние сме добре. Ако не бяха гадните хемороиди, вече да съм забравила раждането. Малкият вече ме командва  Shocked иска да ме ползва за залъгалка и да спи при мен. На другото легло веднага се буди, а дано ни изписват по скоро, че тези болнични легла са супер неудобни.

Пепита, честито на каката!

Ети, да се оправя по бързо вашата кака. Аз бях с много силни главоболия от втори до седми клас. Изчезнаха сами.

Дано да е минало всичко при Дара и вече да го е забравила.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Дейзи честито ти малък мъж и от мен!Да ви е жив,здрав и все така да му се отдава командоренето Mr. Green
Радвам се,че раждането е  минало бързо!Чакам/е снимки Hug
За оставянето при баби и т.н.-болна тема TiredПокрай работата,която започнах,ми се налага по една седмица да оставям и двамата при баба им(на село).На мен ми е мъчно,те не ми отразяват много липсата..Като се върнат ми се струва,че "нещата не са същите" Tired Laughing

# 81
  • София
  • Мнения: 418
Дейзиииии, честито бебче и от мен! Heart Eyes Да расте здраво и щастливо дете за радост на мама и тати! Бързо възстановяване! Hug
Пепита, браво на Лени, страхотни резултати е получила малката умница! Hug
Ети, дано да не е нещо сериозно и бързо да се оправи каката!  Hug А снахичката как е? Heart Eyes

Момичета, днес (вече вчера) имаме годишнина от сватбата. Четири години семеен живот от общо 13 заедно! Heart Eyes Може да се караме чат-пат, ама много и се обичаме! Heart Eyes Дано винаги да е така и да имаме щастието да остареем заедно!!! Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 2 590
Дейзи, честит малък голям мъж. Да е много здрав да хапва и да спинка.   bouquet

Какче, честита ви годишнина, все така да се обичате дълги години.

Последна редакция: пт, 28 юни 2013, 09:58 от Бенджолина

# 83
  • Мнения: 1 687
какче, честита ви годишнина! пожелавам ви да остереете заедно и да се обичате всеки ден все повече! Simple Smile

при нас пак има истерии с пишкането и пак не е акала 4 дни. просто откачам вече!

# 84
  • София
  • Мнения: 1 955
Какче, честита годишнина! Още много много години така да се обичате! Снаха ти още не съм я убила. Не, че не ми се иска. Аз по-проклето и опърничаво дете не познавам. Не искам да започвам да се оплаквам, че ще изпиша няколко страници. Не е истина какво ми дойде на главата  ooooh! ooooh!

Елч, всичко ще се нареди! Сигурна съм. А ти се успокой Hug Hug

# 85
  • Мнения: 509
Какче честита годишнина и от мен.

Елч, ако на Дара и дадеш нещо за ядене, което да я разхлаби малко ? Примерно плодове на гладно? Вчера Калоян изяде един куп кайсии преди обяд и след половин час вика "Мамо, ако". А зимата си правехме сок от моркови, ябълки и цвекло и Калоян до час след като си е изпил чашата и акаше, независимо дали преди е акал или не.

# 86
  • София
  • Мнения: 128
Дейзи, честито бебе, пожелавам ти да расте здрав и щастлив. Чакаме подробен разказ + снимки

Какче, честита годишнина


Мацки, имам нужда от съдействие за един експеримент. Може ли да измерите температурата на тези хлапета, които са здрави. На Дани от 3 месеца му растат четири кътника едновременно и поддържа 37-37,2. Хубаво, но зъбите пробиха и поизраснаха, а той пак си я има тази Т. Водих го по лекари - всичко му е наред, кръв и урина са ОК..... Затова искам да знам каква нормалната Т за деца на тази възраст. Много ще съм ви благодарна   bouquet

# 87
  • Мнения: 496
Какче, честита годишнина! Бъдете щастливи, обичайте се все така!  Hug

ЕлчSad! Изтормозихте се беее! Айде дано има подобрение днес! Ти как си?

Ети, такива са пустите кози и туй то! Дано е период, през който минава дребна и гледай да не я убиваш още!  Laughing

Бимбим, ще се включа в експеримента след няколко дни, че моята отсъства - в отпуск от мен е.

Днес се видяхме с Бубето и Влади. Много ми беше хубавко, макар и за кратко. Влади е такава сладкишка, че нямам думи! И послушнааа! Много слушкаше през цялото време и много учтива, направо нямам думи. А Бубето е щиглец с тен. Направо все едно не е мама, ами тинейджърка.  Wink

# 88
  • Мнения: 205
Елч, Мартин откакто ходи на ясла много се запече. Много ми помага сиропчето фрутилакс или свещичките за акане. И двете са абсолютно безобидни

# 89
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Дейзи честито ви бебче,да ви е жив и здрав и много да се гордеете с него!Ама много голям мъж Heart Eyes За хемороидите и аз бях страшна,не усетих шевове от тях,тези продукти правят чудеса http://stophemoroidi.com/Proktism_maz.html#.Uc4B-tgVUto

Какче честита ви годишнина,много любов и хармония ви желая  Hug

Ох Елч ,мила,направо ми се къса сърцето ,за съжаление не мога да дам съвет,само мога да се моля бързо да минава това състояние.Прегръщам ви силно  Hug  Praynig

Бимбим,утре ще я примеря Т

Общи условия

Активация на акаунт