Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 95

  • 32 789
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 371
Е, щом така е казал, значи все пак не съм се предоверила на Кузей чак толкова !
Тоя гьон, значи, веднъж да не се похвали и ми развали целият финал !  Crossing Arms

# 706
# 707
  • Варна
  • Мнения: 685
Вай, вай #Crazy #Crazy #Crazy



# 708
  • Мнения: 5
Поне разбра  ли се, че е стрелял по Фърат за да защити брат си и Дж., че ако излезе вярно и това, че е стрелял още тогава по К. ми иде аз да се гръмна.

Сакън, да не си посмяла!!!  Stop Че защитаваше Гюней, хубаво, ама пък чак да се гърмиш...това е само филм бе...Достойно е, че си последователна и още търсиш нещо човешко в него, ама той си имаше някоя друга добра постъпка, е, не много мащабна, ама имаше...така, че както казаха момичетата - в следващия филм ще защитаваш точния герой... Hug

# 709
  • Мнения: 214
 hahaha hahaha hahaha hahaha  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Дидок, дали не е доволен от себе си, а?! Надувка!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 710
  • Мнения: 0
Дж. е мн. по- хубава на подписването. Много по- естествена. 

# 711
  • Мнения: 1 277
Тъкмо догледах финала.  Искаше ми се много братята да се сдобрят, но за съжаление не стана така. Невероятна актьорска игра на Къванч, Буура и Ойкю!  smile3501 Тепърва ще коментираме  Grinning Лека нощ!

# 712
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз като си направих анализ, установих следното:

Гюней е виновен за падането на олмаза! Peace

1. Заряза Джема- предпоставка да се влюбва
2. Постоянно подмяташе безпочвени обвинения към Кузей за нея
3. Не каза за Ферат веднага
4. бутна Джема в панделата
5. Изгони Кузей от Истанбул

# 713
  • Варна
  • Мнения: 685
hahaha hahaha hahaha hahaha  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Дидок, дали не е доволен от себе си, а?! Надувка!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Той е като трофей  #Crazyпредставяш ли си на ден по колко пъти се снимат с него ooooh!,ако все така продължава да хубавее #Crazy, а то ще е така за напред Heart Eyes, го виждам ерген за мноооооооого дълго Heart Eyes

# 714
# 715
  • Мнения: 0
Поне разбра  ли се, че е стрелял по Фърат за да защити брат си и Дж., че ако излезе вярно и това, че е стрелял още тогава по К. ми иде аз да се гръмна.

Сакън, да не си посмяла!!!  Stop Че защитаваше Гюней, хубаво, ама пък чак да се гърмиш...това е само филм бе...Достойно е, че си последователна и още търсиш нещо човешко в него, ама той си имаше някоя друга добра постъпка, е, не много мащабна, ама имаше...така, че както казаха момичетата - в следващия филм ще защитаваш точния герой... Hug

 Hug Наистина не съм защитавала Г. Търсех причините, поради които постъпваше по определен начин, който не харесвам. На мнение съм, че във всяко човешко същество има както добро , така и зло. Г. не се е родил като зло същество. Обстоятелствата, времето, случая го превърнаха в убиец...От там нататък живота, никога не може да продължи, както преди. Не ми хареса, това което видях накрая. Считам, че само един напълно луд, човек със замъглено съзнание може да стреля по родния си брат. Отватително и потресаващо! Да, такива неща има в реалния живот за огромно съжаление. В този ред на мисли, може да заключим, че сме гледали една реална история за Каин и Авел, тоест, от както свят светува, ревността, завистта и алчността взимат много често връх, отново за огромно съжаление.  

# 716
  • Мнения: 214
hahaha hahaha hahaha hahaha  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Дидок, дали не е доволен от себе си, а?! Надувка!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Той е като трофей  #Crazyпредставяш ли си на ден по колко пъти се снимат с него ooooh!,ако все така продължава да хубавее #Crazy, а то ще е така за напред Heart Eyes, го виждам ерген за мноооооооого дълго Heart Eyes

Нека му! Все пак е Скорпи - много любов има даде.  Heart Eyes lovekiss  Kissing Heart

# 717
  • Мнения: 0
Аз като си направих анализ, установих следното:

Гюней е виновен за падането на олмаза! Peace

1. Заряза Джема- предпоставка да се влюбва
2. Постоянно подмяташе безпочвени обвинения към Кузей за нея
3. Не каза за Ферат веднага
4. бутна Джема в панделата
5. Изгони Кузей от Истанбул


 Joy Joy Joy Joy Трябва да му се издигне паметник на туй момче.
Грандиозен финал, пардон грандиозен провал.  Финал, за който нищо не можеш да кажеш, а трябваше дълго да се говори . На всеки според заслугите. Най-големите злодеи – Бану и Гюней. И за какво Гюней. И за какво Бану. И за какво Ебру.  Забравиха за Баръш.  Симай пратиха  в Швейцария.  80 серии ни натрапваха девствеността на Дж, и пак целувка по челото. Поне да бяха дали ПБН.
С финала се изплюха на труда на всички актьори.   И какви са посланията на филма. Газиш, мачкаш и печелиш. Kaто Джемрето.
Джемрейки, честит Ви  хепиенда. Каквато публиката, такъв и финала.


Ебру защото е богата и хитра, Joy а Бану защото така образа на Г. се очерни още повече. И много си права за посланието. Новите морални устои, на които трябва да се подчинява съвремието ни, за да просперира. И наистина щеше да ми е  някак по не така празно, ако бяха показали поне малко интимност между К. и Дж., макар че никога не можах да възприема и съпреживея любовта им.
А Сами бей щастливо женен, с възможност за ново начало. Нищо, че превърна Г. в убиец, никакави угризения, нищо.  ooooh! Няма как да съм доволна.

Последна редакция: чт, 27 юни 2013, 00:51 от sinq laguna

# 718
  • Мнения: 3 371
Дафне,  Hug болката е малка, срамът е голям, джанъм ! Laughing
Това иска драгият зрител, това му поднасят ! И явно набързо са ги спретнали нещата, защото толкова недовършени и недомислени неща имаше на финала, че чак да се чудиш ?!
Хайде, единият злодей, си получи заслуженото - влезе в затвора .
Ами другите ? Защо Бану я жертаваха по този начин ?
За Ебру не ми е мъчно -  никоя майка не заслужава това, но тя не беше и майка като майка - Бану беше отраснала с баща си, а и състоянието и , е дело на същата тази майка .
Бурак - за него също нищо не разбрах - какво беше участието му в цялата схема, беше забъркал нещо със Симай и Гюней - не стана ясно какво.
Дениз и тя - появи се на финала, направо смехотворно...
На мен ми е важно, че Кузей е жив, другото - ще го преживея. Peace
Лека нощ и от мен !

# 719
  • Мнения: 0
ПОЗДРАВИ ЗА ДЖЕМРЕЙКИТЕ !!!  Благодаря на Зизу и Хелен за превода.   bouquet  bouquet

И аз черпя, че най-после му се видя края. Оффф, офффффф, оффффф. Нищо грандиозно, нищо изненадващо. Това го предвидих още в началото на втори сезон. За да е грандиозно и незабравимо, непременно трябваше да утрепят някого и се спряха на Бану. Защо така? И те сигурно не знаят.
Много съм щастлива, че Киво вече е свободен от Едже, Мелек и Ойку...   newsm68  newsm68

Вече нямам търпение да го гледам в следващ филм /с нов екип/.


                        

Последна редакция: чт, 27 юни 2013, 01:12 от ABBYY

Общи условия

Активация на акаунт