Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 95

  • 32 815
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 445
Не знам дали Хел, Heart Eyes е превела едно много важно изречение от диалога Кузей-Гюней...не съм чела преводите. Ако е преведено Хел, Heart Eyes Hug извини ме предварително.  bouquet

Когато Гюней реши да се гърми, Кузей му каза да не го прави и, че ако той се самоубие и Кузей ще се самоубие веднага след това.

И след всичко това Гюней реши да изпразни пълнителя в него. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!


Абе не помня  Embarassed

Чух го със сигурност, но не знам дали съм успяла да го запиша  Peace

Айде, вече наистина лека нощ  Hug

# 691
  • Мнения: 18 613
Лека нощ и от мен, мили момичета!  newsm51 newsm51 newsm51
Отивам да спя предоволна! Госпожата  Heart Eyes ама наистина много сладко си призна, че те е яд малко hahaha надявам се, че в следващия филм на Киво ще сме от една и съща страна на барикадата  Joy Joy Joy
Лека, момичета! Обичам ви всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 214
Изобщо няма да може да се спи тази ве4ер, особенно след тази снимка Two Hearts Two Hearts Two Hearts #Crazy #Crazy #Crazy Two Hearts Two Hearts Two Hearts



Ама с какъв замах слезе от бу-то!!!  newsm09    smile3504    newsm48

# 693
  • Мнения: 0
Не знам дали Хел, Heart Eyes е превела едно много важно изречение от диалога Кузей-Гюней...не съм чела преводите. Ако е преведено Хел, Heart Eyes Hug извини ме предварително.  bouquet

Когато Гюней реши да се гърми, Кузей му каза да не го прави и, че ако той се самоубие и Кузей ще се самоубие веднага след това.

И след всичко това Гюней реши да изпразни пълнителя в него. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!


Ти направо ме довърши.  newsm45 newsm45 newsm45

# 694
  • Мнения: 123
Не знам дали Хел, Heart Eyes е превела едно много важно изречение от диалога Кузей-Гюней...не съм чела преводите. Ако е преведено Хел, Heart Eyes Hug извини ме предварително.  bouquet

Когато Гюней реши да се гърми, Кузей му каза да не го прави и, че ако той се самоубие и Кузей ще се самоубие веднага след това.

И след всичко това Гюней реши да изпразни пълнителя в него. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!


Благодаря зизу, и аз си помислих ,че казва нещо такова....,че е по добре да стреля в него вместо да се самоубива...  bouquet

# 695
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Не знам дали Хел, Heart Eyes е превела едно много важно изречение от диалога Кузей-Гюней...не съм чела преводите. Ако е преведено Хел, Heart Eyes Hug извини ме предварително.  bouquet

Когато Гюней реши да се гърми, Кузей му каза да не го прави и, че ако той се самоубие и Кузей ще се самоубие веднага след това.

И след всичко това Гюней реши да изпразни пълнителя в него. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!


Абе не помня  Embarassed

Чух го със сигурност, но не знам дали съм успяла да го запиша  Peace

Айде, вече наистина лека нощ  Hug
Мило, и да не си...все пак направи достатъчно, пък и ти се падна най-тегавата част. Hug

# 696
  • Мнения: 17
Не знам дали Хел, Heart Eyes е превела едно много важно изречение от диалога Кузей-Гюней...не съм чела преводите. Ако е преведено Хел, Heart Eyes Hug извини ме предварително.  bouquet

Когато Гюней реши да се гърми, Кузей му каза да не го прави и, че ако той се самоубие и Кузей ще се самоубие веднага след това.

И след всичко това Гюней реши да изпразни пълнителя в него. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!


Ако това е така, значи това е най-силният момент във филма, но понеже Гьона си е гьон, оставам безмълвна и се отправям към покоите си...  smile3507

# 697
  • Мнения: 3 371
Добре че ни го разхубавиха Къванч накрая, че едва ги изтрайвах вече - аз и затова зарязах гледането по едно време. Вал ме информираше в резюме - правим оперативка на коридора - и като разбрах, че са го разхубавили започнах да се включвам.
Лека, че утре - работа!

Не знам какво го направиха, ама в последните епизоди, е направо спиращ дъха !  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 0
Поне разбра  ли се, че е стрелял по Фърат за да защити брат си и Дж., че ако излезе вярно и това, че е стрелял още тогава по К. ми иде аз да се гръмна.

# 699
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Не знам дали Хел, Heart Eyes е превела едно много важно изречение от диалога Кузей-Гюней...не съм чела преводите. Ако е преведено Хел, Heart Eyes Hug извини ме предварително.  bouquet

Когато Гюней реши да се гърми, Кузей му каза да не го прави и, че ако той се самоубие и Кузей ще се самоубие веднага след това.

И след всичко това Гюней реши да изпразни пълнителя в него. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!


Ако това е така, значи това е най-силният момент във филма, но понеже Гьона си е гьон, оставам безмълвна и се отправям към покоите си...  smile3507
100% е така!!! Първо каза да стреля по него, после това за което писах. Hug

# 700
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Поне разбра  ли се, че е стрелял по Фърат за да защити брат си и Дж., че ако излезе вярно и това, че е стрелял още тогава по К. ми иде аз да се гръмна.
Лагуни, Hug по спомен му каза, че с Ферат е искал да си плати дълга, а Кузей му каза, че вече са квит и вика "гитти-битти" . Другото което Кузей каза е, че ако е знаел за това по-рано е нямало да се жени...а сега вече било късно...трябвало веднага да му каже. (перифразирам по спомен) Peace Аааа...и го убеждаваше да избяга и, че ще му помогне.

# 701
  • Мнения: 5
Добре че ни го разхубавиха Къванч накрая, че едва ги изтрайвах вече - аз и затова зарязах гледането по едно време. Вал ме информираше в резюме - правим оперативка на коридора - и като разбрах, че са го разхубавили започнах да се включвам.
Лека, че утре - работа!

Не знам какво го направиха, ама в последните епизоди, е направо спиращ дъха !  Heart Eyes Hug Heart Eyes


Той винаги си е спиращ дъха, просто за известно време го бяха скрили - като в поговорката- хубавият кон и под съдран чувал се познава Wink

# 702
  • Мнения: 3 371
Аз разбрах, че му каза да стреля в него, него да убие и даже пристъпи напред .

Тоя Гюней, ей , не можа да намери и грам любов в сърцето си !
Много жалко !

Чудя се, дали Кузей знаеше, че това е постановка на Шереф ? Някак много спокоен ми се видя ? Thinking

Фенче,  Heart Eyes хади бакалъм !   bouquet С нетърпение вече чакам следващия проект ! Много харесвам Фарат Зейнеп Абдула !  Peace

Алба,  Hug аз него винаги го познавам, независимо под какво е скрит, ама друго си е да е на яве !  Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 214
Не знам дали Хел, Heart Eyes е превела едно много важно изречение от диалога Кузей-Гюней...не съм чела преводите. Ако е преведено Хел, Heart Eyes Hug извини ме предварително.  bouquet

Когато Гюней реши да се гърми, Кузей му каза да не го прави и, че ако той се самоубие и Кузей ще се самоубие веднага след това.

И след всичко това Гюней реши да изпразни пълнителя в него. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!


 Heart Eyes Зиз, пак мерси!  Hug

Този Гюней гледах и виждах два сезона, не очаквах сдобряване дори и не съм се надявала, личеше си отношението и омразата му към Кузей през цялото време. Сцената в болницата, когато Гюней го целува  също ми беше фалшива. Реакцията на Къванч в шоуто на Беяз, когато показаха този момент,  затвърди мнението ми. Гюней беше кофти материал и това си е.  Naughty  За разлика от Зейнеп, нея я поправиха.  Peace

# 704
  • Мнения: 0
Поне разбра  ли се, че е стрелял по Фърат за да защити брат си и Дж., че ако излезе вярно и това, че е стрелял още тогава по К. ми иде аз да се гръмна.
Лагуни, Hug по спомен му каза, че с Ферат е искал да си плати дълга, а Кузей му каза, че вече са квит и вика "гитти-битти" . Другото което Кузей каза е, че ако е знаел за това по-рано е нямало да се жени...а сега вече било късно...трябвало веднага да му каже. (перифразирам по спомен) Peace Аааа...и го убеждаваше да избяга и, че ще му помогне.

Много благодаря!  Hug Явно ще изгледам с интерес и преведената серия, че може и пак да коментирам. Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт