Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 95

  • 32 780
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 214

Ей, верно бе!  Laughing
Скрит текст:
И той с манекенките движи, съвсем са си подобни. Аз Лео го уважавам, добре си играе момчето. Още не съм отишла да гледам "Великият Гетсби", но сега като пратя детето на бабина градина ще се организирам.

Имам слабост към скорпитата аз, проу4ила съм много неща Heart Eyes
Скрит текст:
Вси4ките актьори по които съм си падала са били Скорпита, съдба, не мога да откъсна погледа си от тези мъже-А.Делон, Д. Лундгрен, Лео и сега Киво Heart Eyes

Знаеш ти! Долф ми идва по-спортен, иначе другите са перфекция.  newsm10

Лека на всички и от мен, утре продължаваме.  Hug  И без това сме на последна страница, да не прекаляваме повече.  Peace

# 736
  • Мнения: 0
Дафне,  Hug болката е малка, срамът е голям, джанъм ! Laughing
Това иска драгият зрител, това му поднасят ! И явно набързо са ги спретнали нещата, защото толкова недовършени и недомислени неща имаше на финала, че чак да се чудиш ?!


Точно така.  Heart Eyes Мен определено ме е срам, че съм позволила да си губя времето. Чувствам се подиграна. Извода е ясен. В свободното време, други занимания, които да знам, че със сигурност ще ми носят положителен заряд.  Grinning

Аби,  newsm51 и на мен ми беше много приятно! Надявам се да се засечем отново!  HugДафнеееееееееееее,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Наминавай от време на време, моля те. Ако не тук, то в темата за ЗП.  Praynig

И за мен е чест и удоволствие да ви познавам и да споделям общи размисли и страсти с вас, дами !  newsm51  love001 newsm51  Знаете, че има място, където ще сте винаги у дома си !   bouquet Ще ви чакам !  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Лагуниии,  Heart Eyes да ти се чуди човек - как може да си приятелка с такъв човек като мен ?! Mr. Green


Ти си ми в сърцето, мила, защото си такава, каквато си!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 3 371
Дафне,  Hug болката е малка, срамът е голям, джанъм ! Laughing
Това иска драгият зрител, това му поднасят ! И явно набързо са ги спретнали нещата, защото толкова недовършени и недомислени неща имаше на финала, че чак да се чудиш ?!


Точно така.  Heart Eyes Мен определено ме е срам, че съм позволила да си губя времето. Чувствам се подиграна. Извода е ясен. В свободното време, други занимания, които да знам, че със сигурност ще ми носят положителен заряд.  Grinning

Аби,  newsm51 и на мен ми беше много приятно! Надявам се да се засечем отново!  HugДафнеееееееееееее,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Наминавай от време на време, моля те. Ако не тук, то в темата за ЗП.  Praynig

И за мен е чест и удоволствие да ви познавам и да споделям общи размисли и страсти с вас, дами !  newsm51  love001 newsm51  Знаете, че има място, където ще сте винаги у дома си !   bouquet Ще ви чакам !  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Лагуниии,  Heart Eyes да ти се чуди човек - как може да си приятелка с такъв човек като мен ?! Mr. Green


Ти си ми в сърцето, мила, защото си такава, каквато си!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Хубава, умна, добра и ...скромна ! / ми и аз имам право на минутка за реклама !  Mr. Green/ Flutter Embarassed Crazy Blush И аз те обичам, мила !  newsm51  love001 newsm51

Еми,  Hug права си, да не прекаляваме ! Лека нощ, дами !   bouquet

# 738
# 739
  • Варна
  • Мнения: 685
Лека нощ и от мен! newsm76

# 740
  • Мнения: 186





Добро утро, момичета и хубав ден ! Hug
Да ви е слънчево и красиво, въпреки мрачния ден навън !

Последна редакция: чт, 27 юни 2013, 07:19 от allisas73

# 741
  • Мнения: 1 012
Момичета, извинете ме, снощи ми падна бг-мамата и не можах да пусна темата.

НОВА ТЕМА

# 742
  • Мнения: 8 457
Лагуни, Госпожата, Снежка, радвам се, че бяхме заедно.  Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Това иска драгият зрител, това му поднасят! И явно набързо са ги спретнали нещата, защото толкова недовършени и недомислени неща имаше на финала, че чак да се чудиш?!

 newsm10 Пък Бурак отдавна не знаеше какво прави там. hahaha hahaha hahaha


Грандиозен финал, пардон грандиозен провал.  Финал, за който нищо не можеш да кажеш, а трябваше дълго да се говори. На всеки според заслугите. Най-големите злодеи – Бану и Гюней. И за какво Гюней. И за какво Бану. И за какво Ебру.  Забравиха за Баръш.  Симай пратиха  в Швейцария.  80 серии ни натрапваха девствеността на Дж, и пак целувка по челото. Поне да бяха дали ПБН.
С финала се изплюха на труда на всички актьори.   И какви са посланията на филма. Газиш, мачкаш и печелиш. Kaто Джемрето.

Абсолютно точно. Hug


Казвам Довиждане на темата и турските сериали.

Сакън, да не си посмяла. Hug


Оффф, офффффф, оффффф. Нищо грандиозно, нищо изненадващо. Това го предвидих още в началото на втори сезон. За да е грандиозно и незабравимо, непременно трябваше да утрепят някого и се спряха на Бану. Защо така? И те сигурно не знаят. 

Офф, боза, офф, офф, офф. Joy Joy Joy


Много съм щастлива, че Киво вече е свободен от Едже, Мелек и Ойку...   newsm68  newsm68

Вече нямам търпение да го гледам в следващ филм /с нов екип/.[/img]

Да си почине малко момчето, че голяма мъка беше целият втори сезон. Mr. Green И дано Ойку не му минава път (като черна котка). Joy Joy Joy Praynig Praynig Praynig


и какво беше това накрая с тоя самолет където го гледаше Гуню  Mr. Green

Вътре бяха Джемре и Кузей... еее, шербетът трябваше да сладни достатъчно. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Злите в затвора, добрите на меден месец. Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт