Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 95

  • 32 787
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Аби, Hug ти верно предвиди нещата още тогава. Браво на теб, браво!  newsm51 Друг път ще те слушам, да знаеш.  Wink  bouquet

# 721
  • Мнения: 3 371
Аби, Hug ти верно предвиди нещата още тогава. Браво на теб, браво!  newsm51 Друг път ще те слушам, да знаеш.  Wink  bouquet

И аз и аз !  newsm51  love001 newsm51

Шани,  Heart Eyes пожелавам ти лек път, джанъм беним  ! Чакам включване от Истанбул !  newsm51
Ако някъде ги видиш трите цинцифуции ....ти знаеш какво да направиш !  Hug

# 722
# 723
  • Мнения: 0
Казвам Довиждане на темата и турските сериали.


ДафнеHug  Heart Eyes  и аз ще си дам дъъъълга почивка. След тоя шербет, ще ми трябва доста време, за да си оправя вкуса. Има толкова хубави филми за гледане.
 Hug  Heart Eyes Лагуни, Госпожата, Снежка, радвам се, че бяхме заедно.  Hug

# 724
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лагуни, Hug ти много правилно си търсеше доброто в злодея. За това ми бяха толкова интересни постовете ти. И няма как да е иначе...добър човек, добро търси.
Просто както писах многократно, сериалите вече не са това което трябва да бъдат. Изместват се сюжетни линии, гледат се фенски нагласи...всичко е рейтинги висене в социалните мрежи. И за мен в началото историята беше друга...ама изместиха нещата и аз се изместих с тях. Нямаше как да е друго...все пак тези дами трябва да продължат да работят. Трябва да се съобразят с мнозинството.
Така го поднесоха...това очаквахме. При първоначална линия...нямаше как да стане този финал. Но, пък и нямаше да има 80 серии.

За мен след като наблегнаха на любовта...много се радвам на развръзката. Peace

# 725
  • Мнения: 214
hahaha hahaha hahaha hahaha  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Дидок, дали не е доволен от себе си, а?! Надувка!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Той е като трофей  #Crazyпредставяш ли си на ден по колко пъти се снимат с него ooooh!,ако все така продължава да хубавее #Crazy, а то ще е така за напред Heart Eyes, го виждам ерген за мноооооооого дълго Heart Eyes
Нека му! Все пак е Скорпи - много любов има даде.  Heart Eyes lovekiss  Kissing Heart

Напомня ми много на един друг Скорпи-който има стрес от бракове  Laughing Laughing  Laughing Mr. Green Mr. Green-Лео   Heart Eyes

Ей, верно бе!  Laughing
Скрит текст:
И той с манекенките движи, съвсем са си подобни. Аз Лео го уважавам, добре си играе момчето. Още не съм отишла да гледам "Великият Гетсби", но сега като пратя детето на бабина градина ще се организирам.

# 726
# 727
  • Мнения: 0
Дафне,  Hug болката е малка, срамът е голям, джанъм ! Laughing
Това иска драгият зрител, това му поднасят ! И явно набързо са ги спретнали нещата, защото толкова недовършени и недомислени неща имаше на финала, че чак да се чудиш ?!


Точно така.  Heart Eyes Мен определено ме е срам, че съм позволила да си губя времето. Чувствам се подиграна. Извода е ясен. В свободното време, други занимания, които да знам, че със сигурност ще ми носят положителен заряд.  Grinning

Аби,  newsm51 и на мен ми беше много приятно! Надявам се да се засечем отново!  HugДафнеееееееееееее,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Наминавай от време на време, моля те. Ако не тук, то в темата за ЗП.  Praynig

# 728
  • Варна
  • Мнения: 685
hahaha hahaha hahaha hahaha  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Дидок, дали не е доволен от себе си, а?! Надувка!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Той е като трофей  #Crazyпредставяш ли си на ден по колко пъти се снимат с него ooooh!,ако все така продължава да хубавее #Crazy, а то ще е така за напред Heart Eyes, го виждам ерген за мноооооооого дълго Heart Eyes
Нека му! Все пак е Скорпи - много любов има даде.  Heart Eyes lovekiss  Kissing Heart

Напомня ми много на един друг Скорпи-който има стрес от бракове  Laughing Laughing  Laughing Mr. Green Mr. Green-Лео   Heart Eyes

Ей, верно бе!  Laughing
Скрит текст:
И той с манекенките движи, съвсем са си подобни. Аз Лео го уважавам, добре си играе момчето. Още не съм отишла да гледам "Великият Гетсби", но сега като пратя детето на бабина градина ще се организирам.

Имам слабост към скорпитата аз, проу4ила съм много неща Heart Eyes
Скрит текст:
Вси4ките актьори по които съм си падала са били Скорпита, съдба, не мога да откъсна погледа си от тези мъже-А.Делон, Д. Лундгрен, Лео и сега Киво Heart Eyes

# 729
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лека нощ дами Hug
Отивам да си играя на тронове, че си зарязах серията на никъде...утре пак. Mr. Green Laughing

# 730
  • Мнения: 0
Лагуни, Hug ти много правилно си търсеше доброто в злодея. За това ми бяха толкова интересни постовете ти. И няма как да е иначе...добър човек, добро търси.
Просто както писах многократно, сериалите вече не са това което трябва да бъдат. Изместват се сюжетни линии, гледат се фенски нагласи...всичко е рейтинги висене в социалните мрежи. И за мен в началото историята беше друга...ама изместиха нещата и аз се изместих с тях. Нямаше как да е друго...все пак тези дами трябва да продължат да работят. Трябва да се съобразят с мнозинството.
Така го поднесоха...това очаквахме. При първоначална линия...нямаше как да стане този финал. Но, пък и нямаше да има 80 серии.

За мен след като наблегнаха на любовта...много се радвам на развръзката. Peace


 Hug Благодаря наистина! И се радвам, че споделяш искрено усещанията си относно рейтингите. Точно заради това, че те са явно определящи за всичко, смятам  да си дам дълга почивка и да се позанимая с нещо истинско и стойностно, според моите представи за тези понятия, разбира се.


Лека нощ и до утре на всички!   bouquet

# 731
  • Мнения: 11 820
и какво беше това накрая с тоя самолет където го гледаше Гуню  Mr. Green

# 732
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
и какво беше това накрая с тоя самолет където го гледаше Гуню  Mr. Green
Отлитащите за чужбина Кузей и Джемре. Peace

# 733
  • Мнения: 0
Аби, Hug ти верно предвиди нещата още тогава. Браво на теб, браво!  newsm51 Друг път ще те слушам, да знаеш.  Wink  bouquet

И аз и аз !  newsm51  love001 newsm51

Шани,  Heart Eyes пожелавам ти лек път, джанъм беним  ! Чакам включване от Истанбул !  newsm51
Ако някъде ги видиш трите цинцифуции ....ти знаеш какво да направиш !  Hug

Шани,  Hug Heart Eyes Приятно пътуване и весело изкарване!  newsm51

# 734
  • Мнения: 3 371
Дафне,  Hug болката е малка, срамът е голям, джанъм ! Laughing
Това иска драгият зрител, това му поднасят ! И явно набързо са ги спретнали нещата, защото толкова недовършени и недомислени неща имаше на финала, че чак да се чудиш ?!


Точно така.  Heart Eyes Мен определено ме е срам, че съм позволила да си губя времето. Чувствам се подиграна. Извода е ясен. В свободното време, други занимания, които да знам, че със сигурност ще ми носят положителен заряд.  Grinning

Аби,  newsm51 и на мен ми беше много приятно! Надявам се да се засечем отново!  HugДафнеееееееееееее,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Наминавай от време на време, моля те. Ако не тук, то в темата за ЗП.  Praynig

И за мен е чест и удоволствие да ви познавам и да споделям общи размисли и страсти с вас, дами !  newsm51  love001 newsm51  Знаете, че има място, където ще сте винаги у дома си !   bouquet Ще ви чакам !  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Лагуниии,  Heart Eyes да ти се чуди човек - как може да си приятелка с такъв човек като мен ?! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт