На море в Гърция 2013 – VI

  • 87 950
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 252
Параход, последната снимка е от страхотно място! Кое е то?


Санторини. Още една мечтана дестинация
За жалост не позна  Simple Smile.Това а е друг остров от Цикладите-Astypalaia.
http://www.astypalaia.com/

Благодаря за пояснението, днес научих нещо полезно. А пък бях толкова сигурна, че снимката е от мечтаното Санторини. Изглежда не по-малко красиво  Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 1 951
А втората снимка трябва да е плажът Лалария на Скиатос.

# 32
  • Мнения: 3 072
Параход, благодаря за положения труд - както винаги темата е страхотна!   bouquet
Хайде, сподели си без бой къде си  Wink

Аз отново да досадя малко, но наистина ми трябва някакво инфо за къмпинг Акти Ониру!?  Thinking
*Прехвърлям питането си в новата тема, извинявам се, че се повтарям.

Срам ме е да си призная, че за трета година ще почиваме пак в Никити. Нещо не можах да прочета достатъчно и да се ориентирам за друга дестинация о време, та заради това решихме в края на май отново да се насочим натам. От една страна ме е яд, че потретваме, но от друга ми е спокойно, че всичко вече си го знаем наизуст и можем да използваме локацията си като изходна точка за нови, непосетени от нас места. Крайно време е да направим разходката с корабче покрай Атон, примерно.
*В тази връзка може и да предложите някакви интересни места около Никити, в радиус от 50-70 км.
Иначе цените в нашето хотелче са вдигнати в септември, познайте защо..  Tired

*Чета в един сръбски форум и искам да предупредя - тази година също има кражби по първите етажи на хотелите, внимавайте! Бъдете по-предпазливи и не оставяйте отворено, докато отсъствате, пускайте комарниците докато спите на вратите към балконите и пр.

# 33
  • Мнения: 249
Запис, че докато се чудя защо не мърда старата тема, току сте преполовили новата....

# 34
  • Мнения: 19
Позволявам си отново да си постна въпростчето от последната страница на миналата тема:)

Здравейте, скоро ми предстои пътуване от Солун до един от островите със самолет. Имам план да пътуваме от София до там с кола, което налага да намеря паркин за автомобила през това време. Доста рових из нета, но не намирам никаква конкретна информация за цените и условията на паркинга, който се намира към самото летище, освен това, че на сайта на летището е споменат броя на паркоместата.
Моля, ако някой има опит да ме посъветва и да ме упъти, защото не ми се иска да се лутам, тъй като не съм летяла от Солун

# 35
  • Мнения: 249
Благодаря за темичката и аз.   bouquet
 Ние се завърнахме от първото си море в Гърция тази събота. От самото море съм изключително доволна, както и времето. Бяхма на къмпинг Талата в Каламици, доволна съм макар да имам и няколко забележки, но за децата определено беше подходящо и много им хареса. Пет нощувки бяхме в мобилна къщичка и една вечер опитахме на палатка. Вече се оглеждам и за варианти за септември  Simple Smile
Aila, сподели, моля те подробности. На нас ни предстои почивка на Талата през август, също в моб. къща.  Всяка информация ще ми е полезна. Има ли комари? Въобще всичко, което разкажеш, ще ми е от полза. Благодаря предварително.

# 36
  • София
  • Мнения: 26
Благодаря за темичката и аз.   bouquet
 Ние се завърнахме от първото си море в Гърция тази събота. От самото море съм изключително доволна, както и времето. Бяхма на къмпинг Талата в Каламици, доволна съм макар да имам и няколко забележки, но за децата определено беше подходящо и много им хареса. Пет нощувки бяхме в мобилна къщичка и една вечер опитахме на палатка. Вече се оглеждам и за варианти за септември  Simple Smile
Aila, сподели, моля те подробности. На нас ни предстои почивка на Талата през август, също в моб. къща.  Всяка информация ще ми е полезна. Има ли комари? Въобще всичко, което разкажеш, ще ми е от полза. Благодаря предварително.
И аз се записвам за информация. Много искам да ги заведа домочадието на къмпинг и събирам отзиви. И мен ме интересуват мобилните вилички не само там, но  в други къмпинги.  Simple Smile

# 37
  • София...........
  • Мнения: 957
Запис и от мен  Embarassed с благодарности за прекрасната тема и все така да се пълни с хубави отзиви и снимки!   bouquet
Някой купувал ли си е от магазин/пазар риба, която после да си приготвя сам? Сигурно да, на мен ми е интересно какво се предлага и е подходящо... Simple Smile

лято!, Уникално вкусна риба на барбекюто става Фагри Wink

# 38
  • Мнения: 1 230
Запис да следя прекрасната тема !

# 39
  • Мнения: 5 792
Параход, последната снимка е от страхотно място! Кое е то?


Санторини. Още една мечтана дестинация
За жалост не позна  Simple Smile.Това а е друг остров от Цикладите-Astypalaia.
http://www.astypalaia.com/
Благодаря за информацията, това място ми става  любимо и искам в най-скоро време да го посетя!

# 40
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз също чакам отзиви за Талата, че съм си го заплюла за догодина Simple Smile Моля, моля Praynig

# 41
  • в белята
  • Мнения: 536
Здравейте,
имам въпрос към ходилите в Ставрос , да ми препоръчате кръчми където да водя децата за обяд и вечеря?Резервирали сме места в Рихиос.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Благодаря за темата   bouquet
Още се колебаем къде,кога , как ..., иначе аз вече харесах едно място на Тасос и сега чакам да ми дадат зелена светлина да ревервирам  Blush

# 43
  • Мнения: 197
Здравейте,
имам въпрос към ходилите в Ставрос , да ми препоръчате кръчми където да водя децата за обяд и вечеря?Резервирали сме места в Рихиос.
Моля те, напиши отзиви след почивката, защото си търсим нещо в района за септември.

# 44
  • Мнения: 2 241
Бързо летят напоследък темите, не мога да им насмогна, но това е прекрасно Simple Smile Новата тема е направо зашеметяваща с тези снимки Crazy

Писах преди време, че май ще ми се размине морето в Гърция това лято, а то какво стана - в събота предстои да пътуваме натам за трети път в рамките на 2 месеца. И най-после ще изпълня една от мечтите си - митичният и мистичен Пелион (подстрекателките са от темата и си знаят кои са Grinning). Та така, запазила съм хотел в Кала Нера, стори ми се подходящо като изходна точка, не е нищо особено, но нямах голям избор, в момента сме в група от 4 възрастни и 1 дете.

Имам големи планове за обикаляне и гледане, ама да видим дали ще се осъществят, защото моят народ има тенденцията да се размазва по плажа и да не ще да мърда.
Та като казах за плажа, и тук се заформи малка драма, защото по снимките изглежда чакълест, другаде пък пишат, че е пясъчен. И въобще, ако някой има преки впечатления от плажа в Кала Нера, моля да сподели, че е едва ли не ще ме карат да отменя резервацията.

И още нещо смятам да направя на връщане - да посетя родното място на баба ми - Кастория (така де, Костур Grinning). Била е достатъчно голяма, когато са се преселили в България, за да помни и да говори с много любов за тези места. И ме беше помолила отдавна да ги посетя, да снимам и да й покажа как изглежда сега. Аз й обещах, но за съжаление така и не успях докато беше жива. Но това, че я няма вече не пречи да си изпълня обещанието.

Общи условия

Активация на акаунт