На море в Гърция 2013 – VI

  • 87 947
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 860
Оооо, не, напротив! По-добре е да го разцъкаме плажа на Никити, за да знаят другите къде отиват и да са с реалистични очаквания. Дори е добре да тръгнеш с малко по-скромни очаквания, за да се изненадаш приятно на място  Grinning Обратният вариант е кофти и може наистина да развали почивката на някой.
Аз лично бих се издразнила, ако ме настанят в непочистено студио и на неподдържани общи части. Това си е задължение на собствениците!

# 751
  • Мнения: 11 179
... по мое мнение тя разчита само на почистването, което гостите сами си правят. Не че имам против - даже ми хареса, че мога да си измета, когато преценя за нужно, но поне след предишните обитатели е редно да удариш един парцал на пода, преди да настаниш новите хора, нали? А в нашия апартамент това не беше направено и ме подразни.
Виж, това си е проблем и всъщност, никъде не съм виждала подобно нещо. В някои студиа има ежедневно почистване, в други - на няколко дни, в трети са оставени моп и кофа за гостите, но да не почистиш между двама наематели... не знам...  си е откровена немара. Неподдържаните общи части - също.
(Напоследък няколко пъти ми се случва наблюдавам друго странно явление - светещи общи части, вълшебни градини, в които се влага много старание, а вътре в стаите - липсват елементарни удобства, примерно проблеми с топлата вода и от сорта... Абе, както навсякъде по света, и при гърците има старателни, има и мърлячи, това е.)

# 752
  • Мнения: 287
  Аз пак за храната.  Тази година купих едно сладко, мислех,че е от белени бадеми. На вид -много привлекателно. Оказа се и на вкус. От шам фъстък излезе че е (pistachios пише). Слагам го в сладолед, няма такава вкусотия.

# 753
  • София
  • Мнения: 18 679
Абсолютно. Тя все се оплакваше, че не смогва, защото е сама, мъжът и го няма, ангажименти към децата - три налични от общо пет, да им сготви, да нампазарува Laughing Ама в крайна сметка това мен какво ме интересува, ми наеми си персонал, като не смогваш, не е ли така?
Е, може и да е ударила една метла отгоре-отгоре, но изпод дивана в кухнята извадих една лопата пясък, че и играчка бонус от предишните Laughing
Та такива ми ти работи. Но човек трябва да е над дреболиите, важното е узото и рибата да върви, другото майната му Laughing
Поне едно стана полезно и ясно от писаниците ми за Никити - като слезнете на плажа, вървите само НАЛЯВО, НАЛЯВО, никаво надясно Joy

# 754
  • Мнения: 11 179
Ако това ще те успокои - не си ти единственият заплес.
Аз пък никога, ама години наред, не бях ходила надясно (както е видно не съм пропуснала много Simple Smile) и се чудех къде са тия ресторанти, сергии и т.н., дето форумът ги разправя.

И понеже се разбихте от писане днес, ето и НОВА ТЕМА

# 755
  • Мнения: 361
Леле,направо ми се дощя да се телепортирам в някоя Гърция Crazy
Много подробна информация,благодаря Hug

Някой беше писал за Сарти-много любимо място,по-любимо и от Керамоти.Далеч ни е обаче,при все ,че пътуваме от Сандански .А тази година и бюджета е свит и времето малко Tired
До сега 6 години подред ходим винаги през м.Септември,но сега започвам работа точно тогава и ще трябва да се вместим в седмицата 13-18.08.....сложна работа,уфффф Confused

Общи условия

Активация на акаунт