Монодиета - част 8

  • 38 449
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 221
Добър ден и от мен  Hug
Изкарах на краставиците,ама 10 бр този път.Сега отивам да си купя портокали за фрешове,че няма да съм само на вода днес.За събота аз мислех да съм на плодове-някакви цитруси,а в неделя мога да се пробвам на моркови и аз.Да се обажда и Дидка с менююююю/то голямото ни меню де,ама все пак  Joy Joy Joy/
Аз вчера се изтеглих и ще видим за 14 дни суровоядство и две луни колко кг ще сваля-надявам се да са 5кг,а може и повече  Joy Joy Joy

# 721
  • Мнения: 50
Сиренче мисля в събота и аз на плодове, а в неделя може да опитам моркови. Надявам се да намеря читави някакви бейби морковчета, че така стъргани на салата не са ми много вкусни.
За събота пак ще изкарам на грейпфрути или портокали едно от двете ще да е.
Ако искате да си дадем свободни дни за събота и неделя - имам предвид да си яде който каквото си определи като се придържаме към моно-суровоядството де  Wink Wink Wink

# 722
  • Мнения: 4 344
Здравейте! Heart Eyes
Отчитам голям минус и дерзая напред с храна.Да стигна малките кг,може на глад,ако се запънат...Размечтах се...
Херзен,тук ли си ,за да те попитам по събралата ни тук тема? Hug

# 723
  • Мнения: 15 555
Здравейте момичета  Hug

Аз ще напусна малко темата за около седмица, че съм пред МЦ и в момента нищо не е в състояние да ме държи далеч от хладилника.
След 7 - 10 дни ще се поява пак, вече готова за диетуване пак Simple Smile

Успех на всички с диетата   bouquet


# 724
  • Мнения: 50
sun sea браво за големия минус, дерзай  newsm10

Вяра - А само внимавай да не се окажат още повече килата а сваляне  Hug

# 725
  • Мнения: 1 163
Момичета заповядайте в новата тема:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=761870.msg27272854#msg27272854


# 726
  • Мнения: 15 555
sun sea браво за големия минус, дерзай  newsm10

Вяра - А само внимавай да не се окажат още повече килата а сваляне  Hug

Няма страшно - при мен всеки месец е така - качвам 2 кг и после те сами си изчезват. Примирила съм се вече  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт