LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 440
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 949
Моля споделете от кой сайт сте го поръчали  Peace Възможно ли е да не сте попаднали на оригинален продукт?

# 706
  • София
  • Мнения: 3 271
Купих си Липовон от сайта  lipovon.bg . Пих го 15 дена. Странични ефекти - само сухота в устата. Имах си здрав сън, никакво сърцебиене, имах си нормален апетит (аз по принцип не ям големи колеичества, просто като станеше време за вечеря си изпитвах чувството на нормален глад). Засищах се с една салата или нещо малко от това, което съм готвила. Сладко ми се ядеше нормално. Нямах от другите симптоми, които описвате. За тези 15 дена свалих 500грама и го спрях - нямаше никакъв смисъл, само дето пиех много вода и постоянно търсех тоалетна. Продължавам обаче да имам сухота в устата (вече 7-ми ден, откакто не съм го пила) и се надявам скоро да отмине. Това е моят опит с Липовона.

# 707
  • Мнения: 15
Здравейте!И аз да се включа в темата!Преди една година си поръчах Липовон  lipovon-bg.com ,свалих за 15 дни 4 килограма,но страничните ефекти бяха ужасни-безсъние,сърцебиене,ужасна нервност и сухота в устата!Преди 1 седмица поръчах от lipovon.net ,до сега ,за 7 дни съм -2 кг.,като странични ефекти имам само нетърпима нервност което не е малко.Да добавя,че аз спортувам и с този Липовон имам много енергея и се потя също много.Така,че и аз се чудя кой сайт е фалшиф и кой не.

# 708
  • Мнения: 87
Здравейте,може ли някой доволен от Липовон,да ми сподели на лично (за да не излиза като реклама),от кой сайт го поръчвате..Някъде е по 50 лв.,в друг сайт 45 лв.,намирам го и на 39.99 лв...объркващо е,имайки предвид,че има и ментета.Благодоря предварително  Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 87
Дори в OLX и Bazar Bg,ги има за по 30 лв...направо е объркващо  #Crazy Едните пишат,че на холограмния стикер трябва да има  сериен код за проверка,други пишат,че не трябва да има..Моля дамите с опит,споделете  Heart Eyes

# 710
  • варна
  • Мнения: 679
И аз имах много силно,непоносимо сърцебиене,сухота в устата и енергия да изкача най-високия връх за няколко часа Laughing Laughing LaughingИсках отпред тялото ми да има цип,да го разкопчея и да изляза от това тяло...но най-лошото беше силния кръвоизлив ,който получих ,без да е дошъл денят Х Shocked Shocked
Това вече много ме изплаши,отидох на лекар и колко упреци(напълно основателно)изтърпях....
И аз се борех с едни упорити 5кг,но не и на тази цена!Уж сме все интелигентни хора,уж все четем ,а ето докъде може да доведе суетата...
Много хора преди мен пишат същото и предупреждават.Вслушайте се в горчивия ни опит Peace

# 711
  • Мнения: 3
Здравейте момичета . Пия Липовон от 6 дена и нямам никакви оплаквания и странични ефекти , но ме притеснява факта ,че нямам грам апетит ...Знам ,че това е действието му да намалява апетита, но аз не мога да изям и една хапка , постоянно се насилвам .Някой друг има ли подобен случай

# 712
  • Мнения: 83
Здравейте момичета,как се справяхте с безсънието.Пробвах със спрей за сън,но и той не помага,моля за съвет.Втори ден го пия и почти не съм спала.

# 713
  • Мнения: 4
Здравейте,има ли някои които пие в момента липовон.нека сподели резултати . Аз преди 9 години пих за първи път .и имах много добри резултати .но тогава го поръчваха от вън .Сега си взех ,но имам чувството че е много слаб и не деиства по същият начин.

# 714
  • Мнения: 3
Здравейте,има ли някои които пие в момента липовон.нека сподели резултати . Аз преди 9 години пих за първи път .и имах много добри резултати .но тогава го поръчваха от вън .Сега си взех ,но имам чувството че е много слаб и не деиства по същият начин.

Здравейте, аз пия вече почти месец и резултата е 6 кг надолу. Нямам никакви оплаквания , освен сухота в гърлото . Поръчах си го от официалния сайт

# 715
  • Мнения: 1
 Simple Smile Здравейте, от много време следя тази тема и все ми се искаше да се си купя Липовон , купих го от оригиналния сайт и съм втори ден на него . Имам едни 7-8 кг да махна защото ще съм булка през септември и искам да ви споделя , че до тук имам сухота в устата, никакъв апетит и енергия да избутам планина , спя нормално. Ще пиша по-натам за да споделя за килограмите , защото трябва да се набутам в една уникална рокля на София Борисова:) стискайте палци Simple Smile Профила ми е нов защото до сега все рових по темите но не съм много по писането:)

# 716
  • Мнения: 31
Здравейте,
Преди около година почнах да пия Липовон. Изпих 3 опаковки, резултат имаше свалих около 7 кг през цялото време Спрях го през декември месец защото почнахме опити за бебе. След като го спрях започна едно главоломно качване на килограми, качих повече от 15 килограма и заприличах на буре. Не мога да твърдя дали това е от Липовона, но по никакъв начин не съм променила храненето си или начина на живот. Аз лично не бих го препоръчала, но това е мое лично мнение. Успех на всички.

# 717
  • Мнения: 361
Здравейте!Алкохола според вас, освен че е калоричен и най-вероятно забавя отслабването, дали има друга вреда?Пия по 50 гр ракия вечер, понякога по 1-2 бири...Да не ми стане нещо??Simple SmileЧета тука за многото странични ефекти и съм на кантар дали да пия Липовон или не.Защото много от ефектите според мен са от малко ядене и малко пиене на вода!Доста дами гледат да съчетаят Липовона с глад, откъдето им идва замайване,кръвно,припадъци и т.н.Поне така аз мисля де!

# 718
  • Мнения: 20
От кой саит е оригиналния Липовон последно!?....Пила съм 2013 беше бял сега сигурно има промяна.Като ще давам 50 лв поне да има ефект.

# 719
  • Мнения: 1
Здравейте! Поръчах си липовон от lipovon-bg.com, защото ми се стори най-удачен този сайт, но когато получих хапчетата и отворих шишенцето миризмата просто беше отврътителна, мирише буквално на мърша. Моля някой да каже имат ли някаква специфична миризма или попаднах на един от фалшификатите. Страх ме е да започна да ги приемам. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт