LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 443
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 26
Получих хапчетата от същия сайт...и нищо. Нито грам надолу.

# 736
  • София
  • Мнения: 715
Аз преди две години пих липовон,имаше резултат ,но след несериозност от моя страна качих отново всичко та и отгоре.  Моите хапчета ги поръчах от olx.Досега не съм имала проблем с това ,че са от там .Успех на всички.

# 737
  • Мнения: 26

vikonetka, успех на теб! Преди време и аз пих Липовон и свалих колкото исках. Сега качих килограми, тъй като спрях противозачатъчните, но след три закупени опаковки Липовон, от три различни сайта, нито една не ми действа... Започвам да мисля, че причината е в мен.

# 738
  • София
  • Мнения: 715
Каприз благодаря , липовона колко време  може да се пие без прекъсване.? Мислех ,че е един месец пиеш ,един почиваш,но май не било така .

# 739
  • Мнения: 26
Амииии някъде бях чела, че за трайни резултати трябвало да се пие 3 месеца, но то си зависи колко имаш да сваляш. Аз лично, когато съм го пила, винаги е било по един месец и след това почивка, понеже имам съмнения, че съдържа сибутрамин, който много натоварва сърцето. Та...

# 740
  • София
  • Мнения: 715
Взех си туко що липовона ,но има различна миризма,от миризмата предните пъти (на риба все ми миришеше) . Къде мога да проверя дали е оригинален ?

# 741
  • София
  • Мнения: 715
Някой има ли идея кой от двата е оригинален.  Този с холограма с Mexico или този с холограма lipovon.mx . Влезнах във сайта lipovon.mx и там оригинала е с холограмата lipovon mx. Защо тогава във всички сайтове ,които го предлагат пише ,че 100 % оригинал е този с холограма Mexico. Взех да се обърквам вече ,не смея да пия липовона,който днес си взех ,ще изчакам да видя и вашите мнения. И впрочем проверих в сайта кода от опаковката и ми излиза ,че е окей .



# 742
  • Мнения: 26
Не съм обръщала внимание на холограмата на моите нови шишета. Като се прибера ще видя, но и аз не знам. Получените от мен опаковки, при отваряне също нямаха онази силна характерна миризма на нещо, което сякаш е умряло в шишето.

# 743
  • София
  • Мнения: 715
Да ,сега миришат приятно,на билки . Доста странно .

# 744
  • Мнения: 5
Добър вечер, момичета!

Искам да споделя краткотрайния ми опит с Липовон и да чуя мнението ви относно продължаването му.

Закупих си продукта от lipovon.info. Мой близък познат ми го похвали, че за месец и половина свалил около 15кг. Моята цел беше около 8, НО.......
На 12.01.2018г взех първото си хапче около 8ч сутринта. Към 11:30ч вече не бях на себе си. Започна се с виене на свят, гадене, сърцебиене, прималяване, изтръпване на крайниците. Опитах се да хапна нещо, защото го отдавах на това, че не съм закусвала. Хапнах една препечена филийка и след 15мин вече бях в банята и повръщах. Бях толкова отпаднала, виждах замъглено и зениците ми бяха широко отворени. Буквално се чувствах като наркоманка. По същото време имаше грип и реших, че може да съм го хванала, и причината да не е от "вълшебното хапче". Спрях го за 3-4 дни, след което една сутрин пак събрах смелост и го изпих (но преди това закусих). И пак..... старата песен на нов глас! Сърцебиене, отпадналост, замаяност... буквално имах чувството, че приключвам... Същата нощ не можах и да спя. Будех се през 1час. Имах късмет, че в тези 2-та дни не ми се налагаше да излизам, иначе ако бях по улиците, не знам какво щях да правя. Не съм го пила вече седмица и не знам какво да правя.... Четох в други форуми, че някои хора имали подобни симптоми първите няколко дни, след това изчезвали. Но дали да рискувам пак да ги започна?! Още нещо, което ме притеснява е и МЦ. Не съм чела коментари за това как хапчето действа върху него, но предполагам, че оказва влияние. Много се притеснявам да не си наруша ритъма, защото съм в разцвета на младостта си (20год.), а много искам след време да имам бебче. Няма да си простя ако заради тази моя суетност си объркам плановете за бъдещето.

П.С.: Дори и в момента, когато пиша и мисля за него започва да ми се повдига!

Спокойна вечер, дами!

# 745
  • Мнения: 15 609
Аз лично такива усещания не съм имала. А съм имала дни, в които съм пила по две хапчета за един ден - сутринта и в ранния следобед. Но може на теб да не ти понася Худията, която съдържат. Аз си взех чиста Худия и на мен не ми понесе - вдигаше ми кръвното.
Иначе влияе на съня да - затова не трябва да се пие след 13.00 - 14.00 ч. Също и на МЦ. На мен ми го спираше, ако го започнех по време на МЦ, а ако го пиех през другото време ми го забавяше с по 6 - 10 дни. То вярно, че ми е нередовен, но чак такива закъснения не е имало

# 746
  • Мнения: 547
Добър вечер, момичета!

Искам да споделя краткотрайния ми опит с Липовон и да чуя мнението ви относно продължаването му.

Закупих си продукта от lipovon.info. Мой близък познат ми го похвали, че за месец и половина свалил около 15кг. Моята цел беше около 8, НО.......
На 12.01.2018г взех първото си хапче около 8ч сутринта. Към 11:30ч вече не бях на себе си. Започна се с виене на свят, гадене, сърцебиене, прималяване, изтръпване на крайниците. Опитах се да хапна нещо, защото го отдавах на това, че не съм закусвала. Хапнах една препечена филийка и след 15мин вече бях в банята и повръщах. Бях толкова отпаднала, виждах замъглено и зениците ми бяха широко отворени. Буквално се чувствах като наркоманка. По същото време имаше грип и реших, че може да съм го хванала, и причината да не е от "вълшебното хапче". Спрях го за 3-4 дни, след което една сутрин пак събрах смелост и го изпих (но преди това закусих). И пак..... старата песен на нов глас! Сърцебиене, отпадналост, замаяност... буквално имах чувството, че приключвам... Същата нощ не можах и да спя. Будех се през 1час. Имах късмет, че в тези 2-та дни не ми се налагаше да излизам, иначе ако бях по улиците, не знам какво щях да правя. Не съм го пила вече седмица и не знам какво да правя.... Четох в други форуми, че някои хора имали подобни симптоми първите няколко дни, след това изчезвали. Но дали да рискувам пак да ги започна?! Още нещо, което ме притеснява е и МЦ. Не съм чела коментари за това как хапчето действа върху него, но предполагам, че оказва влияние. Много се притеснявам да не си наруша ритъма, защото съм в разцвета на младостта си (20год.), а много искам след време да имам бебче. Няма да си простя ако заради тази моя суетност си объркам плановете за бъдещето.

П.С.: Дори и в момента, когато пиша и мисля за него започва да ми се повдига!

Спокойна вечер, дами!

И аз виждам замъглено, не спя добре, имам сърцебиене, а сухотата в устата ми е най- малкият проблем. Пия ги 6 дена вече. Но ще продължа, като съм се хванала на хорото...Но имам да свялям" само" 15 килограма. Приемам под 1000 калории, за да има смисъл цялата тази одисея. Не мога да си помисля за спорт в момента, защото ще припадна направо на пътеката.Дано посвикне организма с терора, който му налагам. Успех на всички!

# 747
  • Мнения: 4
Някой има ли идея кой от двата е оригинален.  Този с холограма с Mexico или този с холограма lipovon.mx . Влезнах във сайта lipovon.mx и там оригинала е с холограмата lipovon mx. Защо тогава във всички сайтове ,които го предлагат пише ,че 100 % оригинал е този с холограма Mexico. Взех да се обърквам вече ,не смея да пия липовона,който днес си взех ,ще изчакам да видя и вашите мнения. И впрочем проверих в сайта кода от опаковката и ми излиза ,че е окей .





Ти случайно да не да поръча от този сайт

# 748
  • Мнения: 4
Аз лично преди време когато за пръч път поръчах липовон. Отидох в сайта lipovon.com който да кажем официалния за цял сват и от там видях кой е официалния представител за бг. lipovoн-bg.com това е сайта, съществува сигурно от 2010 година.  от тогава на татък се появиха хиляди сайтове, но аз лично не им вярвам. Кой е оригинален кой е фалшив не знам, но аз се доверявам само на този сайт.

# 749
  • София
  • Мнения: 715
Да се похваля ,изгорях с моя липовон.  Оказа се "менте" . Нямам намерение да започвам изобщо да го пия . Нямам възможност точно сега да си купя нов , след 15ти ще си поръчам от lipovon-bg.com .

Общи условия

Активация на акаунт