LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 285 465
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 1
Само не поръчвайте от lipovon.mx. Пишат някаква голяма измислица,
 че има холограмен стикер на колко пише името на името на сайта им.
В официалния сайт на липовон не пише за такива холограми

# 796
  • Мнения: 4
Не съм запозната с тази добавка,но знам че Л–карантина влияе зле на сърцето и трйбва да се пие преди тренировка за да се изразходи по време на същата инаце получаваш такихардия

# 797
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Не съм запозната с тази добавка,но знам че Л–карантина влияе зле на сърцето и трйбва да се пие преди тренировка за да се изразходи по време на същата инаце получаваш такихардия
 
Тва значи е голяма тъпня!
Л-карнитина е аминокиселина която действа и като хепатпопротектор.

# 798
  • Мнения: 95
Взех си Lipovon от правилният сайт преди седмица. Резултат (- 4 кг). Движа се доста, пия си много вода, което ме радва. Наистина намалява апетита, поне при мен. Simple Smile Спя нормално, нямам сърцебиене, главоболие и световъртеж. Не съжалявам за похарчените пари засега, но ще кажа след още 3 седмици Simple Smile

# 799
  • Varna
  • Мнения: 201
Браво!И аз мисля да взема ,ще чакам скоро да пишеш,какъъв ти е режима  и мн ли имаш за сваляне?

# 800
  • Мнения: 95
Режима ми не е нищо особено. Старая се да консумирам повече плодове и зеленчуци. Вода, както споменах пия доста. Вечерям малко. И то по-рано. И движение.
Нямам много за сваляне, по-скоро ми действа мотивиращо да тръгна отново на фитнес.

# 801
  • София
  • Мнения: 15
Аз в момента пия липовон и то не за първи път.  Нямам такива проблеми  ,единствено пулса ми ускорен и имам постоянна жажда .
Може ли да кажете от къде си го купувате,защото една приятелка го беше пила миналото лято и каза,че първата опаковка й действала много добре.В смисъл не чувствала глад и беше свалила 5 кг,после си поръча пак,но вече нямал същият ефект?

# 802
  • Мнения: 6
Здравейте. Днес за пръв път пия хапче  липовон. Моя позната  ги пие вече 2 месеца. Мен ме беше страх от ментета. Сподели ми, че няма странични нежелани ефекти и отслабна много. Гарантира ми, че го купува от  нейн познат, занимаващ се с фитнес и е оригиналния.
Исках да ви споделя, че шишето което получих е с  холограма с надпис www.lipovon.mx  и има код от цифри и букви. 

# 803
  • Мнения: 158
Моят опит показва, че има много сайтове, които предлагат липовон и повечето се плюят едни други, че техния е оригинален и другите са менте. Във времето холограмата и опаковката се е сменяла над 4 пъти и вече им загубих дирята. На повечето снимки от предходните постове изглежда да е оригинален...

# 804
  • Мнения: 8
Здравейте , изчетох всички теми за Липовон и си признавам , че ме беше страх да пробвам. Реших се и си поръчах опаковката с 15 капсули.Имам хормонлани проблеми и много килограми за сваляне . Успях да сваля 7 килограма миналия месец , но сега доктора ми предписа хормонални хапчета и една добавка и се страхувам , че ще напълнея още повече , но доктора каза да не се притеснявам и след като попитах дали мога да приемам и липовон каза , че нямам проблем и трябва да сваля килограми на свяка цена.Искам да отметна ,че аз по принцип не ям , карам на фрешове и сокове на нутри булета  и много вода , физически се чувствам добре и спортувам . Относно липовон днес пих първото хапче и нямам никакви странични ефекти до момента.Ще ви държа в течение за всеки ден от приема и какъв ще е резултата . Кръвното ми е ниско по принцип  и кафе не пия така че ми е малко по-спокойно .Поръчах от сайта www.lipovon-bg.com който е оригиналния представител за България . Направих проучване и също така моя приятел от Португалия установи чрез чужди сайтове , че това найстина е оригиналния представител за България , поне във всички португалски и английски страници пише това. Капсулите са бяли вътре с бял прах и на опаковката има леко грапава холограма. Ако искате мога да снимам за да видите .

# 805
  • Мнения: 518
Аз да попитам този Липовон помага ли в борбата с целулита,че аз имам малко да свалям,но от скоро се боря и с голямата напаст целулит

# 806
  • София
  • Мнения: 1 115
Момичета, а след спирането как са ви кг?

# 807
  • София
  • Мнения: 1 115
Пия Липовон вече 4 дни!За сега се чувствам добре

# 808
  • Мнения: 78
Възможно ли е едно хапче да има ефект 2 дни? Вчера взех първото и още ме държи

# 809
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Възможно ли е едно хапче да има ефект 2 дни? Вчера взех първото и още ме държи


Да напълно.

Общи условия

Активация на акаунт