90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 229

  • 40 314
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 293
Здравейте, от 1 юли съм в почивка, но много ме е страх да не объркам нещо. Стартирах 65кг, висока съм 174см. Сега съм 56кг. на сантиметри не знам колко съм свалила, но успях да закопчая едни стари дънки. Очаквах повече кг, но имах и своите нарушения и затова, че не бях стрикна, не паднаха толкова кг. , колкото желаех. Целта ми е 46, но да видим. Имам въпрос за почивката. Може ли да разбъркам дните, но да си ям едно и също. Така свикнах с режима, че ме е страх да не кача, ако смесвам храните. И при смесените хранения има ли някакъв принцип на смесване или може да се смесват свободно отделните продукти.

Извинявай, сигурно си го знаеш, но ти и сега си паднала вече под здравословните килограми, така че според мен не бива да отслабваш повече.

# 61
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 131
Благодаря на всички   bouquet
Ще си задържа правото при неясности да питам отново.
Хубав ден  newsm51

# 62
  • Мнения: 1 316
Инке, и аз помислих, че ти с твоите покупки развали времето Wink Якето е страхотно!              
Аз на 17 юни приключих с диетата, но така свикнах тук, че продължавам да ви следя.

Благодаря

 Laughing
много ми е добре на хладно, ама не мога да го правя всеки път  tooth
Ти хубаво приключи, ама поддържаш форма, нали  Hug

# 63
  • Мнения: 2 308
Бе днес съм с половин кило повече, а съм трети ден неразположена. Очаквах днес да съм по- малко. Ще пиша кога ще ходя на море, като уточним датата, с молба да направиш съответните покупки Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 425
след плодов вчера -500гр.днес белтъчен
з;пъпеш
о;кюфтета на скара и салата домати и краставици
в;таратор и малко тиквички на тиган

# 65
  • Мнения: 10
Здравейте на всички диетуващи. Тинки , благодаря за новата темичка  bouquet.Да си призная с вас ми е много по-лесно.Втори тур ми от диетата ама ми е много тегаво.Първия  свалих 10кг от67-57 като последния месец не свалих и 10 грама(ама имаше доста нарушения).По време на почивката едно кило надолу и сега ще видим.   ДЕН втори(глад голям ме гони и се наливам с вода Crazy)ЗАКУСКА:диня 5-6 парчета, Обяд:царевица и половина + един домат(два часа след него една круша) за вечеря ще видим.Не съм се претегляла,че кантара ми не е електронен и ще видя май след втората четворка ще се меря.Чакат ме трудени събота и неделя отивам при мама на гости,а тя е наготвила 100  неща Twisted Evil  smile3508,утре добре ама неделя с плодовете не знам.Успех на всички  bouquet

# 66
  • Мнения: 292
  ДЕН втори(глад голям ме гони и се наливам с вода Crazy)ЗАКУСКА:диня 5-6 парчета, Обяд:царевица и половина + един домат(два часа след него една круша) за вечеря ще видим.smile3508,утре добре ама неделя с плодовете не знам.Успех на всички  bouquet
Каква е тази круша?И още повече 2 часа след обяд.

# 67
  • Мнения: 10
 EmbarassedвИНОВЕН ама имам чувството,че в момента които реша да съм на режим и ме погва един глад ужасс .Иначе съм преди цикъл,никнат зъби на дъщеря ми която не се спира,а не е проходила newsm32) #Cussing out

# 68
  • Мнения: 51
inka2001 много хубави покупки
Хубави са, ама трябваше да се снима с краците и дупето вътре, барем една контрола да мине. То така едни голи гащи.....

# 69
  • Мнения: 1 316
inka2001 много хубави покупки
Хубави са, ама трябваше да се снима с краците и дупето вътре, барем една контрола да мине. То така едни голи гащи.....

 Гледай със сърцето си  hahaha  Hug

# 70
  • Мнения: 1 887
Отчитам успешен воден, макар че от 5 на сам се чувствам много зле. Да идва утре сутрин по- бързо. Изпих 4л вода,1л чай и 2 кафета Peace

# 71
  • Мнения: 292
 Отчета за днес:
з-диня
о-талятели с песто росо,домати с лук,пържени тиквички с брашно
в-същото без тиквичките

 Лека вечер.

# 72
  • Мнения: 147
Ами винаги съм била 46 кила, преди някоко години изпаднах в тежка депрсия и заади




Не мисля, че не е постижимо да сана 46 кг, толкова килограми бях дълги години,но преди три години ми поставиха диагноза паническо разстройство и заради лекарствата качих доста над нормата.










здравейт

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 133
Търся ви, но доста сте изписали. Та - за 5 дни съм олекнала с 2,6кг. Наистина не гладувам, но докато съм на работа понякога се усещам, че не съм яла чак когато ме заболи глава. Харесва ми диетата вече. Нямах нищо за ядене и не знам дали кренвирша спада към белтъчния ми ден, но го хапнах (с краставица) Mr. Green Утре съм на варива, който ми е най-гаден ден, но ще устискам. Най-хубаво ми е на въглехидрати Laughing

# 74
  • Мнения: 160
Ами винаги съм била 46 кила, преди някоко години изпаднах в тежка депрсия и заади




Не мисля, че не е постижимо да сана 46 кг, толкова килограми бях дълги години,но преди три години ми поставиха диагноза паническо разстройство и заради лекарствата качих доста над нормата.

Мило момиче,никой не ти казва,че не е постижимо,те и болните от анорексия са по 35 кила,но предполагам,че не искаш да изглеждаш така.За твоята височина според мен трябва да спреш или да се посъветваш с лекар специалист ако не искаш да слушаш нас(от форума)








здравейт

Общи условия

Активация на акаунт