ИНВИТРО /ИКСИ И ДРУГИ/ ПРИ ДОКТОР АЛКАН ЕМИН В МЦРМ „Радост” - гр. Варна

  • 75 077
  • 744
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 906
А ние след година и половина опити тръгнахме по доктори и клиники и много наши познати които знаеха ни упрекваха , че много рано сме тръгвали и защо в клиники по стерилитет ? Толкова много ни промиваха мозъците , че чак се замислях дали не избързваме , а сега чак съжалявам , където сме тръгнали толкова късно  ooooh!
След ходене по мъките и губене на време след 3 години се срещнах с доктор Емин .
Бабините отвари помагали много , ама тая жена (гледачка) познавала , че и баела за бебета , ей такива като ги чуя и чесно много се озлобявам вече.
А през всичките години чух от една жена , че инвитро бебетата били изкуствени , да не съм се бутала там  Sad В такъв момент като ти го стоварят това и ти иде да се гръмнеш  Shocked

Така , че успокойте се момичета и не го мислете хахахах ЩЕ СТАНЕ  Laughing Laughing Laughing Stop
Спокойствие при мен е много изчезнало понятие от много отдавна  Laughing
А по шашната от мен няма , по време на всеки преглед , по време на процедурата , а сега вече наистина не съм на себе си.И колкото и да си мислех , че след процедурата всичко ще е наред дълбоко съм се лъжела.Във всеки един етап от живота има различни притеснения , не знам кога ще си отдъхна и ще кажа крааааааааааай свърши се  newsm44 newsm47 newsm47

# 541
  • Мнения: 636
Емека ,това за "изкуствените " бебета и аз съм го чувала.Как може толкова непросветен народ да има  ooooh!
Наистина е ужасно.
 Hug

# 542
  • Мнения: 88
Моя колежка роди тризнаци и , коментара на друга колежка беше - то всичко хубаво , ама е с инвитро. Попитах я каква е разликата, да не би тези деца да са различни,не можа да ми отговори.
Така че това с изкуствените бебета съм го чувала и аз и много се дразня на хора които коментират и осъждат инвитро процедурите без дори и да знаят какво представлява една такава процедура.

# 543
  • Мнения: 481
Като ви чета момичета, аз май съм щастливка че Александров още като ни видя и ни посочи вратата и каза директно да си търсим друга клиника, щото видите ли при него било всичко много скъпо. Аз от тези няколко изречения цял месец ходих като попарено мушкато и аз не знам защо така ми бръкна навътре.
Вярно е че трябва да сме спокойни, но е малко трудно като тръгнеш по този път да си спокоен.
Аз имам явно късмет с приятели, които ме разбират и подкрепят и част от тях минават или са минали вече по същия път.
Естествено има и такива, които не разбират защо съм съгласна да се подложа на това, след като успеваемостта била само някакви си мижави 30%. Нали вече имало донори, да си направя инсеминация и да не се занимавам с глупости и да давам излишни пари.  #2gunfire
А това за изкуствените бебета, мен ме развеселява невежеството и тесногръдието на голяма част от хората около нас. Да нашите бебета ще бъдат по-специални от повечето - ще са родени желани, изстрадани и обичани.  Hug

# 544
  • Мнения: 95
Момичета и на мен и ми е много познато това с изкуствените бебета, ще стане като му дойде времето; чудодейни билки и подобни глупости. Намерих решение като спрях да говоря с хора които няма как да ме разберат.Писна ми да обяснявам, че като нямам тръби естественото забременяване не може да стане никога...И факт е, че само който е минал/минава през това може да те разбере.
Хубаво е, че имаме възможност да си споделяме и помагаме.  Hug Hug Hug

# 545
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Алфа, на против, кат се успокоиш и те сами ще си пораснат тръбите.
  hahaha hahaha hahaha hahaha

Вярно е, че доста хора са невежи и се бъркат там където не трябва. За това аз лично не споделям на всеки, а само на най-близките си, които ме подкрепят.  Peace

# 546
  • Варна
  • Мнения: 263
"Изкуствени", защото си е цяло изкуство да направиш бебе, когато природата ти прави сечено. Те щото тези дето са правени на 5 ракии пък са много естествени... Между другото и така и така пиша - в сряда ми споделиха на работа, за някаква книга на Алън Кар - "Не пуша вече" и взех, че я подарих на любимия още същата вечер. Прочете я за един ден - не вярвах, че ще я отвори. Сам си каза, че това май ще е единствената книга, която е чел в скоро време /не броим учебниците/. Обясняваше ми нещо, че трябвало да е щастлив, че ги отказва и била много интересна. Днес му е първият ден, в който не пуши. Не знам колко ще издържи, като цяло ми сподели, че му се пуши. Ама днес бяхме на кафе и си правеше майтап, че нещастните пушачи пушат навън, а той е щастлив непушач.

# 547
  • Мнения: 636
Надин, аз съм я чела тази книга и имаше голям ефект,т.е. спрях да пуша.
Важното след това е да не си в компания на пушачи ежедневно,защото мен ме подведоха и плюс проблемите лесно се поддадох  Embarassed
Е сега вече не пуша така както преди- 2 цигарки дневно.
Наистина е много трудно да ги откажеш Peace

# 548
  • Варна
  • Мнения: 703
Здравейте момичета, искам да попитам тъй като само май в тази клиника не съм ходила във Варна, дали има там лекар който разбира от безплодие и би ми проследил един-два цикъла с УЗ и да ми пусне малко хормони, за да видим дали няма да се избистри моя проблем. Аз иначе съм с ендометриоза - лекувана, който лекар чуе тази диагноза всеки вика ин витро. Да ама един не пожела да ме проследи отблизо, при положение че всичко е ок, проходими тръби и т.н., и все да ми говорят за ин витро вече направо ми писна. Аз по принцип чакам заповед за ин витро, но тя ми е последна надежда. За мен е логично да се започне с някакви леки хормонални интервенции на естествен цикъл и като не стане тогава с голямата секира!

# 549
  • Мнения: 196
Мисля, че ще отидеш на правилното място, доктора е един- доктор Емин и определено ще те тества от главата до петите и ако има проблем той ще лъсне, но си подготви по 800 лв за излседвания за теб и партньора, успех

# 550
  • Мнения: 481
Моята одисея с всичките ми болести една след друга, край няма. Имам си бактерии от всякъде - горе, долу ... сега пия АБ, естествено и този месец го писахме дъждовен. Утре съм на УНГ, че и ушите ми се обаждат. Изобщо нямам думи, как ми се струпват едно след друго гадостите. Само АБ, после лечение от последствията от Аб и попадаш в един омагьосан кръг.
Та така, ще ходя в края на месеца за контролна МБ, стискайте ми палци до тогава всичко да е ок най-накрая. Praynig

# 551
  • Мнения: 636
kokoshinka  Hug Hug Hug
Стискай зъби,още малко. Praynig
На нас днес ни излезе контролната МБ.Озадачи ме,че срещу трихомоните няма нито + нито -.И при вас ли е така,т.е.квадратчето е празно?А на уреа и мико плазмите пише -(отр.).
Трихомони и уреаплазма лекувахме ние.

# 552
  • Мнения: 86
Др.Емин е страхотен специалист, аз като донор имам наблюдения,ме е много стриктен и сериозно се отнася с всеки проблем. Той най-добре ще ти каже какво ти има,да малко е скъпичко,но поне няма да птавиш на сляпо ин витро без диагноза като в повечето клиники.

# 553
  • Мнения: 481
whiteflower ами стискам зъби, имам ли друг избор. Дано да се случат нещата скоро и на всички останали пожелавам, да стане скоро и с положителни резултати  Hug Praynig Peace

# 554
  • Мнения: 636
Как сте момичета? Hug
Не споделяте нещо напоследък?
Аз да се похваля -МБ е перфектна.Днес бях на преглед,главна причина за нас д-р Емин определи липсващата овулация ,породена от поликистоза.
Чакам да ми дойде МЦ и започвам Клостилбегит от 3-ти до 7-ден.Ще следим и на ехограф.
Много се надявам на коледно чудо  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт