Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 213

  • 44 787
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 966


Още един от любимите ми. Simple Smile) "Най-големият ми недостатък е, че няма друг като мен". Simple Smile)

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 34 221


Снимката на деня в Engin Akyurek Universal Fans Club за вчера.

# 722
  • Мнения: 4 966


Снимката на деня в Engin Akyurek Universal Fans Club за вчера.

Обожавам този момент от филма. Лицето на Енгин/Керим тук мина през толкова емоции, че всеки път ме просъзлзява... Разкошен!

# 723
  • Мнения: 13 302
Като се повтаря една и съща снимка това с какво допринася за темата?  Thinking Два пъти на една страница, да не говорим, че сигурно циркулира в темата за n-ти път.  ooooh!

# 724
  • Мнения: 1 097

Още една усмивка.Усмихвайте се по-често,така денят ви ще стане по-слънчев,а на душата ви по-леко.Не всеки го може.Накои винаги гледат живота изпод вежди

# 725
  • Мнения: 4 966


И от мен малко красота за слънчево настроение. Simple Smile)



Слънчице. Simple Smile)

# 726
  • Мнения: 4 966
Като се повтаря една и съща снимка това с какво допринася за темата?  Thinking Два пъти на една страница, да не говорим, че сигурно циркулира в темата за n-ти път.  ooooh!

Двете снимки ни доставят наслада за очите и душата. Радваме се на своя идол, пресътворил забележителни образи на екрана.

# 727
  • Мнения: 1 097

Момичета,няма ли да се местиме.Хайде,че работа ни чака

# 728
  • Мнения: 4 966
Ще, Миле, ще. Simple Smile)



Когато Марианка е готова, ще си напълним пак страниците с този красив млад мъж. Wink)



Цветя за изпълнителя на ролята. Simple Smile

# 729
# 730
  • Мнения: 630


Снимката на деня в Engin Akyurek Universal Fans Club за вчера.

Обожавам този момент от филма. Лицето на Енгин/Керим тук мина през толкова емоции, че всеки път ме просъзлзява... Разкошен!

Маричка Hug Peace И аз харесвам много този момент! Peace

# 731
  • Мнения: 4 966
Хайде в новата темичка, Гони, да продължим да си го харесваме. Simple Smile)

# 732
# 733
  • Мнения: 4 966

Много благодаря! Прекрасна снимка, великолепно изигран от Енгин момент!

Докато преговаряхме сериала, обобщих забележителната игра на Енгин в този момент с този колаж:

# 734
  • Мнения: 13 302
Похвално е желанието да се опитва в полето на колажите.  Peace Аматьорството си има своя чар.  Simple Smile Все пак предпочитам професионалистите!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт