Дискова херния - 8

  • 179 235
  • 781
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 0
Говори с лекуващия те лекар какво ти препоръчва и какво не! В крайна сметка ние не знем какво ти е, така че намирам за неуместно да искаш съвет от хора, които нито имат нужните знания за да ти дадат съвети, нито пък знаят както ти има. Намери си лекар, който да те следи и да ти казва какво да правиш, а не да търсиш информация по форумите.
Всеки тук знае, че СПОДЕЛЯМЕ и  КОМЕНТИРАМЕ  при кой как е,  ти си тази която се прави на специалиста, не нападай новите хора  Rolling Eyes Мен си ме нападай колкото искаш, не ми пука Grinning

# 391
  • Мнения: 3 242
Знам повече от вас, но това не ме прави специалист и за съвет ходя на лекар Wink

# 392
  • Мнения: 1
magdalena е права,тук сме за да споделим ,обменим мнения и впечатления.Изключително нелюбезно е отношението ти Troy!Разбира се че съм ходила на лекар,не съм толкова тъпа че да мисля че някой от форума ще ме излекува. Правиха ми вливания,пия лекарства ,но не виждам подобрение,затова влизам тук и чета всичко.Поне се успокоявам психически! Нищо лично,съвсем не те познавам,но ако те дразнят някои въпроси,просто не се намесвай.

# 393
  • Мнения: 1
Знам повече от вас, но това не ме прави специалист и за съвет ходя на лекар Wink

Защо мислиш,че знаеш повече от "нас" -от мен със сигурност,не съм с мед.образование,нито съм запозната с това заболяване,но може би има други доста вещи,препатили хора

# 394
  • Мнения: 3 242
Не мисля а знам Simple Smile

# 395
  • Мнения: 0
Знам повече от вас, но това не ме прави специалист и за съвет ходя на лекар Wink

Защо мислиш,че знаеш повече от "нас" -от мен със сигурност,не съм с мед.образование,нито съм запозната с това заболяване,но може би има други доста вещи,препатили хора

Тя е нашият досадник в темата, не й обръщай внимание  Hug

# 396
  • Мнения: 3 242
А ти си? Форумния умник? Wink
За разлика от теб по цял ден гледам операции на гръбначен стълб и по всяка вероятност знам доста повече отколкото можеш да предположиш, както и мога да си задам въпросите директно на хирурга вместо да питам по форумите;-)

# 397
  • Мнения: 0
Оффф цял ден във форума гледаш операциите, и не съм форумният умник, ти си с тази титла заядливки!Ей с всеки се заяждаш и бяхме си починали от теб, аз не бих взимала участие някъде където знам, че съм не желана,но разни хора- разни идеали!Злобей си колкото искаш!
Ще те помоля, да не взимаш участие в това което питам и коментирам! Благодаря, нямам нужда от теб!

# 398
  • Мнения: 3 242
Хахах то си личи кой злобее Simple Smile ще коментирам каквото си искам а в форума гледам други неща Wink

# 399
  • Мнения: 1
А ти си? Форумния умник? Wink
За разлика от теб по цял ден гледам операции на гръбначен стълб и по всяка вероятност знам доста повече отколкото можеш да предположиш, както и мога да си задам въпросите директно на хирурга вместо да питам по форумите;-)


значи сме попаднали на специалист Simple Smile

# 400
  • Мнения: 3 242
В сравнение с теб, магдалена и още някои други направо съм специалист  Mr. Green

# 401
  • Мнения: 507
Знам повече от вас, но това не ме прави специалист и за съвет ходя на лекар Wink

Защо мислиш,че знаеш повече от "нас" -от мен със сигурност,не съм с мед.образование,нито съм запозната с това заболяване,но може би има други доста вещи,препатили хора

Права си тук наистина има по вещи и знаещи от нея, но  пишат рядко или временно.  Аз лично не виждам на какво основание е това самочувствие, често  говори странни и безумни неща далеко от истината . Ако имаш време чети старите теми....  А пък и сериозна информацията е синтезирана в началото на всяка тема. И да лекаря си е лекар, но само с него не става, колкото повече е информиран човек за проблема си и лично заинтересован и мотивиран толкова по добре.
Най важния лекар си е самия човек, другия е после, .......лекаря предлага и насочва но болния прави избор.

Последна редакция: сб, 17 авг 2013, 19:36 от broadminded

# 402
  • Мнения: 1
Нека не спорим за глупости.Някой знае ли Габровски още ли е в Пирогов и прави ли прегледи без направление .

# 403
  • Мнения: 507
Нека не спорим за глупости.Някой знае ли Габровски още ли е в Пирогов и прави ли прегледи без направление .

Да там са и двамата бащата и сина. Правят прегледи и двамата без направления. Според мое мнение сина доц. Николай Габровски е по добър в гръбначните проблеми.

# 404
  • Мнения: 0
В сравнение с теб, магдалена и още някои други направо съм специалист  Mr. Green
Името ми е МагдЕлена  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes  специалистката  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт