Дискова херния - 8

  • 179 606
  • 781
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 0
Пареза е когато има по-сериозно засягане на нерва и не може да се ходи на пети или пръсти. Твоите усещания, така както ги описваш са по-скоро по-лека форма...някаква парестезия или невропатия  Thinking Трябва ти наистина добър невролог диагностик, явно са засегнати някакви нервни коренчета, за да имаш тези болки и усещания по бедрата  Rolling Eyes
е
И аз това търся, добър диагностик  Rolling Eyes Е наскоро писах, че ЕМГ показва проксимална двустранна увреда на л4-л5 плексусии  Rolling Eyes и невролога дето го прави искаше да ме вкарва в болница, за някакви банки, аз отказах

# 376
  • Мнения: 3 242
Хайде сега добър диагнстик Simple Smile всеки нормален лекар може да ти каже дали имаш пареза или не ...
Магдалена и като ти кажат какво ??? Вече наистина се въртим в кръг и обясняваме едни и същи неща през страница. Не си никакво изключение, нито пък случая ти е нещо по различно Wink  повечето от нас се борят с това заболяване от поне 10 години, а вие очаквате моментално оздравяване ...

# 377
  • Мнения: 0
Хайде сега добър диагнстик Simple Smile всеки нормален лекар може да ти каже дали имаш пареза или не ...
Магдалена и като ти кажат какво ??? Вече наистина се въртим в кръг и обясняваме едни и същи неща през страница. Не си никакво изключение, нито пък случая ти е нещо по различно Wink  повечето от нас се борят с това заболяване от поне 10 години, а вие очаквате моментално оздравяване ...

Не съм търсила твоето мнение,ако го исках щях да се обърна към теб!Не веднъж сме разисквали твоите хапливи коментари, да аз съм хленчещо дете и ще си мърморя, на който му пречи да не ме чете и да не отговаря!

# 378
  • Мнения: 3 242
Форума е публичен и мога да отговарям на когото си искам Wink ако не ти харесват отговорите ми , просто недей да ме четеш  Peace

# 379
  • Мнения: 0
Форума е публичен и мога да отговарям на когото си искам Wink ако не ти харесват отговорите ми , просто недей да ме четеш  Peace
Същото се отнася и за теб  Mr. Green

# 380
  • Мнения: 3 242
Хайде да не превърщаме темата в детската градина ...

# 381
  • Мнения: 48
Здравейте,някой от вас пил ли е Ксефо?Аз трябва да ги пия 10 дни,прочетох ,че имат много странични реакции и се чудя какво да правя.

# 382
  • Мнения: 3 242
Това е противовъзпалително, което преспокойно можеш да замениш в волтарол Wink

# 383
  • Мнения: 48
С ВОЛТАРЕН

# 384
  • Мнения: 3 242
хайде да не издребняваме Wink

# 385
  • Sofia
  • Мнения: 1 062
На мен ми изписаха Тиклотил и Милгама. И от двете 2х1 таблетка. И ако са по-силни болките Мелбел ампула х 1 на ден. Биха ми я и казаха още две - два дни. След това Волтарен - свещички.

# 386
  • Мнения: 1
Сутрин болките са ужасно силни,особено в ръката,вече не знам дали изобщо ще минат...отчаяна съм.Пих нимезил,за волтарен не е ставало дума,ефикасен ли е?

# 387
  • Мнения: 3 242
Написах го само една страница по назад. Лекарствата са ефикасни само ако болката не е много силна, и за стотен път пиша да пробвате ТЕНС машина!

# 388
  • Мнения: 1
В пиковия момент на възпалението и при силна болка не се препоръчва раздвижване и масажи

# 389
  • Мнения: 3 242
Говори с лекуващия те лекар какво ти препоръчва и какво не! В крайна сметка ние не знем какво ти е, така че намирам за неуместно да искаш съвет от хора, които нито имат нужните знания за да ти дадат съвети, нито пък знаят както ти има. Намери си лекар, който да те следи и да ти казва какво да правиш, а не да търсиш информация по форумите.

Общи условия

Активация на акаунт