На пазар във Варна - 29

  • 46 059
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 790
Е тез направо се оляха, ток, вода...после... що не сме гласували  Angry

# 31
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Яко OFF TOPIC, ама бива ли? Тия профилактики по-добре да ги правят нощно време да има 10 недоволни техника, отколкото половин град  #Cussing out
Аз по описание уж не влизам в "карето", ама ще имам едно на ум...

Благодаря на всички за инфото !

# 32
  • Мнения: 781
Да знаете къде има цветен принтер/ксерокс в района на Двете Кули ? Или поне околностите

# 33
  • Мнения: 249
Като ви кажат Алея първа,Южен плаж какво разбирате?Къде точно трябва да отида?Там ще е концерта на THE VOICE утре и ми се ще да знам къде да се пусна,че да не се налага да обикалям по крайбрежната в търсене.
Знам,че не е точно по темата,но мисля че тук е най-подходящото място да попитам.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2
Като ви кажат Алея първа,Южен плаж какво разбирате?
Южен плаж.

# 35
  • Мнения: 249
Въобще не се ориентирах.На тези снимки само морето се вижда,някое заведение да ми кажеш поне,за да ми стане по-ясно?

# 36
  • Мнения: 781
Въобще не се ориентирах.На тези снимки само морето се вижда,някое заведение да ми кажеш поне,за да ми стане по-ясно?
Точно пред басейна ,  Кубо   Peace

# 37
  • Мнения: 0
Кои номера автобуси пътуват от спортната зала до Гранд Мол или Мол Варна и през колко време?
Или някъде около Макдоналдс на центъра спирка ако има от там също може?

също как мога да стигна до Хепи на крайбрежната алея от Макдоналдс на центъра?

# 38
  • Мнения: 249
Въобще не се ориентирах.На тези снимки само морето се вижда,някое заведение да ми кажеш поне,за да ми стане по-ясно?
Точно пред басейна ,  Кубо   Peace
Много благодаря!  bouquet

vivian888,от Макдоналдс тръгваш по главната алея посока морето и вървиш само направо докато не стигнеш стълбичките по които се слиза на крайбрежната алея,слизаш по тях и тръгваш в ляво и ще видиш Хепи-то.
А за автобус до моловете се сещам за 148 който може да вземеш от спирката пред общината,тя е много близо Макдоналдс.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 608
Наистина така написано "Алея Първа Южен плаж" е толкова общо. Да бяха поне малко конкретизирали.

Такива концерти не ги ли правят под Паметника? Имам спомени от предни години, че всяко лято там има сцени.

# 40
  • Мнения: 249
Този специално е предвиден за плажа,явно са решили да съчетаят 2 в едно.Така и така идват до Варна,поне да усетят и пясъка под краката ,а може и да се цопнат в морето певците,знам ли ги колко ще се развихрят.

# 41
  • Мнения: 0
Въобще не се ориентирах.На тези снимки само морето се вижда,някое заведение да ми кажеш поне,за да ми стане по-ясно?
Точно пред басейна ,  Кубо   Peace
Много благодаря!  bouquet

vivian888,от Макдоналдс тръгваш по главната алея посока морето и вървиш само направо докато не стигнеш стълбичките по които се слиза на крайбрежната алея,слизаш по тях и тръгваш в ляво и ще видиш Хепи-то.
А за автобус до моловете се сещам за 148 който може да вземеш от спирката пред общината,тя е много близо Макдоналдс.



Мерси! А от спирката се вижда някой мол нали, смисъл ще се ориентирам къде да слезна? През колко време минава 148?

# 42
  • Мнения: 249
И двата мола се виждат.Гранд мол е зад автогарата,слизаш на спирката на автогарата,а след една спирка,на втората е Мол Варна,автобуса минава покрай него и на кръстовището свива надясно и там е  спирката.Мисля,че по разписание е на 5 минути графика на 148.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Моля спешно идеи и предложения за малък подарък изненада на колега.
Например такова къде бих мога да намеря:
http://djadjite.com/elektronika/avariino-zariadno-dinamo-usb.html

Приемам всякакви идеи до към 20-25 лв.
Мислех си за чаша, но колко най-бързо могат да я направят.
Или това - къде мога да намеря?  http://www.podaraci.bg/podaraci-povodi/podarak-rojden-den/semena … tna-detelina.html

# 44
  • Мнения: 127
Дали има останали билети за волейбола другата седмица в спортна зала и въобще къде да търся  newsm78  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт