На пазар във Варна - 29

  • 46 061
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Ши лак-специалист,аз съм много доволна от Деси,работи във студио Трес,намира се в района на сп. Илия Димитров.

# 721
  • варна
  • Мнения: 1 830
Къде най изгодно могат да ми направят рекламни материали в района на Колхозният пазар Hug

# 722
  • Мнения: 73
Аз искам да попитам,някой знае ли къде се намират баничките на Чичо Митко,или нещо от сорта?Казаха ми че,се намирали някъде зад завод Дружба.Някой може ли с точност да даде координати,и дали са толкова вкусни колкото ги хвалят?

# 723
  • варна
  • Мнения: 1 830
Къде най изгодно могат да ми направят рекламни материали в района на Колхозният пазар Hug

# 724
  • Мнения: 68
Аз искам да попитам,някой знае ли къде се намират баничките на Чичо Митко,или нещо от сорта?Казаха ми че,се намирали някъде зад завод Дружба.Някой може ли с точност да даде координати,и дали са толкова вкусни колкото ги хвалят?
Чичо Митко имаше на Червения площад, срещу бившето бинго Мустанг.
Нищо особено, подобни на фурнети мазнотийки. Wink

# 725
  • Варна
  • Мнения: 355
За Ши-лак съм много доволна от Веси, салон Блясък май беше. Като тръгнеш нагоре по уличката на офиса на Планекс,  малко по-нагоре от лявата страна се пада, точно срещу кафене Нота бене.

# 726
  • Мнения: 7
Аз искам да попитам,някой знае ли къде се намират баничките на Чичо Митко,или нещо от сорта?Казаха ми че,се намирали някъде зад завод Дружба.Някой може ли с точност да даде координати,и дали са толкова вкусни колкото ги хвалят?
Чичо Митко имаше на Червения площад, срещу бившето бинго Мустанг.
Нищо особено, подобни на фурнети мазнотийки. Wink
Мисля, че ти говориш за Бай Бисер. Чичо Митко е зад завод Друбжа, ако не се лъжа улицата е Царевец.

# 727
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Аз искам да попитам,някой знае ли къде се намират баничките на Чичо Митко,или нещо от сорта?Казаха ми че,се намирали някъде зад завод Дружба.Някой може ли с точност да даде координати,и дали са толкова вкусни колкото ги хвалят?
По точно отстрани.
На Царевец, платното към НАП. Намира се след училището и преди завод Дружба, в ляво.

# 728
# 729
  • Мнения: 73
Момичета благодаря ви,тези дни ще се разходим до там за да ги опитаме тези банички,защото по друга информация май само това правел,банички.  bouquet

# 730
  • Мнения: 24
Здравейте!Имам нужда от скромно златно колие за наближаващ празник.Бихте ли препоръчали магазин с по-голям избор?

# 731
  • Варна
  • Мнения: 4 109
tsf, ела в новата тема  Hug Линка е малко по-горе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт