На пазар във Варна - 29

  • 46 090
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 2 135
Момичета, да сте виждали обществена пералня в района на Чайка, Левски, Чаталдажа? На моята ремонта нещо се попроточи, а дрехите за пране расте с геометрична прогресия. Rolling Eyes Поне по-големите неща да мога да ги занеса. newsm78
Много ви благодаря!   bouquet
На ул. Ген. Колев (кръстовището с Цар Освободител посока ул. Мир).
Така го обясних, дано си ме разбрала  Confused
Благодаря! Обаче днес минах от там и беше затворено, а пералнята се е изнесла.
 Ако има други идеи, моля споделете.

# 676
  • Мнения: 221
Момичета, моля кажете ми къде все още има магазини за платове във Варна? /освен Damar, този на гарата, на хали Шипка и на Нептун/

# 677
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 804
Козметика на Фрийман къде продават?Елитис продаваха ама вече не зареждат.

# 678
  • Мнения: 8 926
Момичета, моля кажете ми къде все още има магазини за платове във Варна? /освен Damar, този на гарата, на хали Шипка и на Нептун/
I аз се интересувам. Не знам кой е Дамар обаче. Има един на Владислав, някъде срещу Експресбанк /кръглата банка/. Имаше един магазин на Червения, до бирария Викинг, дали го има още?

# 679
  • Мнения: 109
Имаше един магазин на Червения, до бирария Викинг, дали го има още?
Има го,но е преместен 2-3 магазина посока чаталджа

# 680
  • Мнения: 68
Моля, препоръчайте ми добър хирург-онколог.

Доста години правех профилактичните прегледи за рак на гърдата в Онкодиспансера, но тази програма за безплатни прегледи приключила и не знам при кой да отида.

Имам гинеколожка, но тя не е с онко специализация.
Аз търся такъв специалист.

МissNoir, не ти ли трябва читав мамолог-хирург?...Аз съм доволна от д-р Славов-Окръжна Болница.Което ми напомня, че трябва да се прегледам и аз скоро.....

+1
Д - р Славов е подходящият човек.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 2 135
Момичета, моля кажете ми къде все още има магазини за платове във Варна? /освен Damar, този на гарата, на хали Шипка и на Нептун/
Има срещу завод Дружба един, също и под Полиграфията на ул. Русе.

# 682
  • Варна
  • Мнения: 10 644
hirondelle , big fi6

Благодаря !

Може би трябва да е мамолог, знам само, че в Онкодиспансера бяха хирурзи, но по пътя на логиката трябва да са били мамолози.

Може ли телефон на д-р Славов?

Последна редакция: чт, 22 авг 2013, 08:51 от missNoir

# 683
  • Мнения: 221
I аз се интересувам. Не знам кой е Дамар обаче. Имаше един магазин на Червения, до бирария Викинг, дали го има още?

Точно той е Дамар Simple SmileНо там наблягат на по-скъпите платове Simple Smile Този срещу Експресбанк мисля днес да го посетя, благодаря Simple Smile
Има срещу завод Дружба един, също и под Полиграфията на ул. Русе.
 
Благодаря много, този срещу завод Дружба не го знаех, а под полиграфията не беше ли само за чаршафи, или има и други платове? Simple Smile Благодаря ви много отново Simple Smile

# 684
  • Мнения: 781
Момичета, да сте виждали обществена пералня в района на Чайка, Левски, Чаталдажа? На моята ремонта нещо се попроточи, а дрехите за пране расте с геометрична прогресия. Rolling Eyes Поне по-големите неща да мога да ги занеса. newsm78
Много ви благодаря!   bouquet
Едно време като бях студентка , си носех спалното бельо в блока срещу Техническия. Най-вероятно още съществува, вървежно си е Wink Чисто и поддържано беше . 
Срещу 35 блок , общежитието на Винса, също има такава пералня  Peace

# 685
  • Мнения: 4 630
аз знам две перални - едната е на ген. колев - светофара на окръжка, другата на селиолу до закуските ''бай бисер'' в близост до битоля, ама как обясних ако искаш по подробно пиши

# 686
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Малко магазинче за платове има срещу Медицинския университет, като отиваш към "Цер Освободител". Има шивашко ателие и до него е магазинчето за платове, като за да влезеш се вика човек от ателието.

# 687
  • Варна
  • Мнения: 144
Обществена пералня имаше преди на ул.Феликс Каниц 12 - " Пеликан " . И по.точно , от пицария Шрек вървите все нагоре , пералнята се намира на горният изход на детската площатка . Малко объркано го обясних , дано ме разберете ! Peace

# 688
  • Варна
  • Мнения: 2 135
sunshiny, да, има и платове, не са само чаршафи.
nikolovi, yasmina, troia, много ви благодаря! Hug Нарамвам багажа следобед и все ще се изперем някъде. Laughing

# 689
  • Мнения: 456
Моля ви споделете от къде мога да  намеря  хубави чаршафи с  ластик (стандартни) за кошара.Само долни чаршафи ми трябват Rolling EyesБлагодаря предварително Peace

Общи условия

Активация на акаунт