На пазар във Варна - 29

  • 46 076
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 78
 Moringa, благодаря,но ми е малко като размер.Трябват ми 7м затова търся плат за да си ги ушия.Аз работя в м-н за дрехи втора употреба и пердета ,но рядко идва такъв метраж.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 1 423
И обущар, който да ми разшири обувки. Благодаря Simple Smile

Знам, че има такъв на кокалчето, до Червения, но не мога да кажа къде се намира точно за съжаление.
Tова най-вероятно е обущаря, който се намира на реда на китайския ресторант посока към Червения площад - има офис на мебелна фирма, аптека, магазинче за ръчно изработени неща и после май е Обущар+Ключар.

# 707
  • Варна
  • Мнения: 1 758
Търся си не много скъп ветропоказател. Основно ще го ползвам за декорация  Mr. Green, тъй като мястото ми не е много подходящо за точно определяне посоката на вятъра, завихря отвсякъде. Благодаря предварително!

# 708
  • Мнения: 82
Здравейте, случайно някой да знае далив някоя от големите вериги хранителни магазини продават фондан?

# 709
  • Мнения: 337
Можете ли да ми кажете къде има по-голям избор от детски анцузи на български производители? Търся един определен модел и вече обиколих половината град, нямам сили и време за другата половина  Blush  Laughing Аз ще споделя, че сякаш най-добри попадения имам в магазинчето вътре в Колхозния пазар, но и там няма това, което търся...

# 710
  • Варна
  • Мнения: 227
Търся добра педикюристка за медицински педикюр,  моята замина за Англия...

# 711
  • Варна
  • Мнения: 3 415
lili_vanili, има един салон зад училището на обръщача на центъра...Жана се казва, медицинския маникюр и е силата...телефон на лични ще дам   bouquet

# 712
  • Мнения: 26
Здравейте момичета! Трябва ми плат за пердета не много скъп..Дали   в тези магазини които споменавате може да се намери нещо подходящо.Ходих в Домко имат намаление ,но цветовете не ми подхождат.Трябва ми цвят шампанско за дневна.

обикновенно магазините за платове и передета са различни. За пердета има на Варненчик между пилетата и Билла, на Бенковски 2бр до Ботевата градинка (срещу), също като тръгваш от Колхозния пазар по Дрин - втора пресечка вдясно и, май, като тръгваш от Колхозния пазар към Office1 на Владислав - не знам как се казва уличката.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Търся добра педикюристка за медицински педикюр,  моята замина за Англия...

Какво означава медицински?

# 714
  • Мнения: 71
Трябва ми тортена поставка съвсем обикновена, мисля, че съм виждала в Пикадили, тая вечер погледнах, но нямаше. Къде да търся ?  Thinking

# 715
  • Мнения: 1 338
Трябва ми тортена поставка съвсем обикновена, мисля, че съм виждала в Пикадили, тая вечер погледнах, но нямаше. Къде да търся ?  Thinking

В китайските магазини за домашни потреби и в Джъмбо не може да няма  Peace

# 716
  • Мнения: 73
Можете ли да ми кажете къде има по-голям избор от детски анцузи на български производители? Търся един определен модел и вече обиколих половината град, нямам сили и време за другата половина  Blush  Laughing Аз ще споделя, че сякаш най-добри попадения имам в магазинчето вътре в Колхозния пазар, но и там няма това, което търся...
Здравейте аз мога да ви предложа този магазин ето и сайта им http://kangaroobg.com/detski-ekipcheta-32-65 в магазина имат по голям избор от качената стока в сайта им.Произведени са в България,качеството им е страхотно.Аз съм им клиентка от 3 години и дори съм си поръчвала определени комбинации,защото всички знаем че, има екипчета които ако долницата е добре горницата ще е по малка или обратното,избирала съм си различни комбинации и на цветовете и на моделите,и така ме спечелиха.Може да споделите и какво горе-долу търсите,за момче или момиче,може повече майки да помогнат.

# 717
  • Мнения: 337
 Hug Изгглеждат наистина добре, аз им разглеждах сайта. Не се сещам къде е този магазин, но ще го намеря. Благодаря!

# 718
  • Мнения: 73
Hug Изгглеждат наистина добре, аз им разглеждах сайта. Не се сещам къде е този магазин, но ще го намеря. Благодаря!
Магазина е точно зад пързалката на Мак Доналдс,до офиса на Булсатком,на Владислав.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Търся добра педикюристка за медицински педикюр,  моята замина за Англия...

Май сме ходили при една и съща. В тази връзка търся добра маникюристка за Ши лак. Да работи качествено, бързо и да не ми взема за сваляне на стария лак Laughing. И да е в района на Чаталджа или Червения.

За медицински педикюр приятелка хвали Юлка, работи във Финес на Чаталджа.

Общи условия

Активация на акаунт