София МЛАДОСТ (21)

  • 82 321
  • 743
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 17
Здравейте,
В бл.303, вх.1 има оптика. Нямам представа какви са цените, но хората си работят от години там.
Сградата, която споменавате като КРИТ се казва "Метро Сити" и има доста спортни зали в нея, а и ФБ страница.
https://www.facebook.com/pages/Metro-City-%D0%A2%D1%8A%D1%80%D0% … ef=ts&fref=ts

Хубав ден!:)

# 46
# 47
  • Мнения: 14
Здравейте момичета,
спешно ми трябва добър стоматолог на който да се доверя в Младост. Ще ви бъда благодарна ако ме насочите. Нямам време да се връщам назад в темите, може би сте го коментирали, за което предварително се извинявам  Hug

# 48
  • София Младост 3
  • Мнения: 133
д-р Иванов, в блока срещу Кауфланд. Кабинета му е точно до пощата.

# 49
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Здравейте
въпросът ми е към спортно активните от вас.
Препоръчайте моля някакъв вид танци в квартала - от типа на зумбата, които имат часове за начинаещи през почивните дни. Разглеждах БГ залата която сте дали. Чудесна е! Има доста занимания, супер като дестинация... но в събота и неделя уви,  има йога..... При мен за съжаление само тогава е свободното време, а наистина имам нужда от нещо динамично, зареждащо и същевременно психически разтоварващо. Зумбата ми допадна като вариант без да съм посещавала такава. Има я и в басейн (водя децата в Овергаз и виждам че там има такива занимания през уикенда от 18.30), но.....за там се иска да можеш и да плуваш  Rolling Eyes Embarassed Благодаря Ви!   bouquet
Мишелнце - д-р Надя Мустафа е също вариант за добър зъболекар - до Happy Kids - ако те устройва като дестинация ще търся точен адрес, ето телефон: 0888 296253 Peace

# 50
  • Мнения: 1 531
неее нямаше ли и онова със скачащите обувки уикенда Simple SmileSimple SmileSimple Smile

да те попитам надя мустафа лично ли я препоръчваш, от години ли ходиш там, имаш ли отзиви, като директен резултат от работата

# 51
  • Мнения: 7 263
неее нямаше ли и онова със скачащите обувки уикенда Simple SmileSimple SmileSimple Smile

да те попитам надя мустафа лично ли я препоръчваш, от години ли ходиш там, имаш ли отзиви, като директен резултат от работата

Д-р Мустафа познавам лично и съм я ползвала само 1-2 пъти по спешни случаи, определено е много добра и я препоръчвам горещо, причината да не я ползвам изцяло, е че имам много близка роднина стоматолог, но тя е в центъра.

Elida  Peace http://spark-bg.com/# - зумба от 11 часа - залата и условията са перфектни, но не знам нищо за инструкторката, тук съм била само на пилатес.

# 52
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Аз съм в София от 1 година - препоръчаха  ми я от тук (форума) и ходим цялото семейство при нея . Невероятен подход към децата - пломби, вадене на първи зъбчета.... На мен пломби на предни зъби (имаха ерозия от носене на апаратче в младежките години) - не си личи нищо - перфектно ги направи- бели и полирани. На мъжът ми - нещо с канали и запълване имаше.... доволен е и той - само една пломба го болеше  в последствие и зъболекарката му я смени безплатно. Аз лично съм доволна.  Peace Ходих месеци подред, лекувах бели петна по зъбите (липса на калций, отново от резултат от скобите)....Изобщо не сме имали проблем и винаги се е отзовавала и по телефона за запазване на час, консултация и прочие. Препоръката ми е лична  Peace

# 53
  • Мнения: 14
Благодаря ви момичета, записах се при д-р Надя Мустафа.

# 54
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Благодаря ви момичета, записах се при д-р Надя Мустафа.

само не разбрах, работи ли със ЗК?

# 55
  • Мнения: 5 234
Някакви отзиви за това студио Релакс?

# 56
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Благодаря ви момичета, записах се при д-р Надя Мустафа.

само не разбрах, работи ли със ЗК?
Не.

# 57
  • Мнения: 50
Оххх, и на мен ми се налага да търся добър стоматолог, ако може около ХМС в Младост 1. Просто с кърмаче и кака на 4 години ми е времемко да стигна до др. Мустафа... Sad Ще се радвам на препоръки!

# 58
  • Мнения: 4


Аз също ще съм благодарна за отзиви, виждам че са закупени доста ваучери... Simple Smile

# 59
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336


Аз също ще съм благодарна за отзиви, виждам че са закупени доста ваучери... Simple Smile
Най-добре питай и потърси мнение в темата за пазаруване с ваучери. Нещо недобро ми се върти, но може да бъркам.

Общи условия

Активация на акаунт