Д-р Оги е отново сред вас :-)

  • 228 338
  • 1 618
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 176
Потърсете д-р Румен Христов от Св.Ана. Хернията сама няма да изчезне.

Благодаря Ви!

# 571
  • Мнения: 752
Здравейте. Не знам дали е за тук въпросът ми. Синът ми е на 1 год и 4 мес.и не е забелен. От няколко дни тестисите се зачервиха, сега има пъпчици по тях и по пишлето. Като отворя малко, главичката изглежда добре. Дали се е замърсило нещо,  дали има общо с това, че не е забелен или е по- скоро за дерматолог?
Здравейте пак. Оказа се, че има гъбична инфекция, която почти се оправи. Само че няколко дни не съм отваряла главичката( пенисът  беше зачервен и с пъпки) и сега като опитам да забеля ( колкото да го измия)..въобще не поддава… отваря се съвсем мъничко. Да изчакам ли или да намажа с някакво кремче да омекне кожата...или да го заведа на лекар? Въпреки че сега всичко изглежда спокойно, но се притеснявам да не се получи срастване или нещо такова. Благодаря!

# 572
  • София
  • Мнения: 3 182
Нека го види уролог или детски хирург

# 573
  • Мнения: 752
Здравейте! А при вас можем ли да дойдем и кога? Благодаря!

# 574
  • Мнения: 101
Попаднах на темата случайно и реших да питам един въпрос които вълнува семейството ни .
Доктор Оги , сестра ми има едни  образувания и преди време е направи консултация в София с д-р Стефан Тонев които е хирург .Той и казал , че са доброкачествени (най вероятно липоми), защото са меки и да се наблюдават , че не били опасни. Но друг лекар преди това  иска да ги премахне оперативно, нищо че са добри.
Може ли да стане нещо лошо ако не ги оперира ?
Моля за вашето мнение!

# 575
  • Мнения: 4 017
Здравейте, д-р Бранков,
Освен в Токуда, имате ли прием във Ваш частен кабинет? Благодаря.

# 576
  • София
  • Мнения: 3 182
Здравейте! А при вас можем ли да дойдем и кога? Благодаря!

Доведете го в Детския център на Токуда.

# 577
  • София
  • Мнения: 3 182
Попаднах на темата случайно и реших да питам един въпрос които вълнува семейството ни .
Доктор Оги , сестра ми има едни  образувания и преди време е направи консултация в София с д-р Стефан Тонев които е хирург .Той и казал , че са доброкачествени (най вероятно липоми), защото са меки и да се наблюдават , че не били опасни. Но друг лекар преди това  иска да ги премахне оперативно, нищо че са добри.
Може ли да стане нещо лошо ако не ги оперира ?

Зависи колко са големи и къде са разположени. Препоръчително е да се махнат, поне най-големите, защото те нарастват.

# 578
  • София
  • Мнения: 3 182
Здравейте, д-р Бранков,
Освен в Токуда, имате ли прием във Ваш частен кабинет? Благодаря.

Предпочитам в Токуда.

# 579
  • Мнения: 752
Здравейте! А при вас можем ли да дойдем и кога? Благодаря!

Доведете го в Детския център на Токуда.
Може ли без час и отколко часа работите? Благодаря!

# 580
  • Мнения: 101
Попаднах на темата случайно и реших да питам един въпрос които вълнува семейството ни .
Доктор Оги , сестра ми има едни  образувания и преди време е направи консултация в София с д-р Стефан Тонев които е хирург .Той и казал , че са доброкачествени (най вероятно липоми), защото са меки и да се наблюдават , че не били опасни. Но друг лекар преди това  иска да ги премахне оперативно, нищо че са добри.
Може ли да стане нещо лошо ако не ги оперира ?

Зависи колко са големи и къде са разположени. Препоръчително е да се махнат, поне най-големите, защото те нарастват.

по надолу прочетох че работите в Токуда , а лекарят които е правил прегледа също е хирург от Токуда и не и е препоръчал премахване, а наблюдение.
ако нараснат ще ги махне вероятно , но това ако  нарастват ,значи ли че може да е нещо лошо, тя ги има от около 3,4 може и 5 години ( не зная точно). Леко се виждат надигнати , не болят .
вие преглеждате ли възрастни хора

 

# 581
  • София
  • Мнения: 3 182
Приемам всеки ден между 10.30 и 13.30 в Детския център на Токуда. За пациенти с направление записвания се правят на 02 403 4948 - прегледите са вторник и сряда 09.00 - 14.00
По някои диагнози преглеждам и възрастни.

# 582
  • Мнения: 101
MMM da разбрах ви - не давате консултации и мнения във форома а желаете личен преглед Simple Smile
Незная дали (сестра ми) ще се съгласи да дойде отново в Токуда  за едно и също нещо  Rolling Eyes , но при друг специалист и за това реших да ви попитам тук  . За сега ще  се доверим на мнението на д-р Стефан Тонев , а като дойде време за следваш преглед евентуално ще и препоръчам да вземе и Вашето мнение .
Благодаря  bouquet !

# 583
  • Мнения: 752
MMM da разбрах ви - не давате консултации и мнения във форома а желаете личен преглед Simple Smile
Незная дали (сестра ми) ще се съгласи да дойде отново в Токуда  за едно и също нещо  Rolling Eyes , но при друг специалист и за това реших да ви попитам тук  . За сега ще  се доверим на мнението на д-р Стефан Тонев , а като дойде време за следваш преглед евентуално ще и препоръчам да вземе и Вашето мнение .
Благодаря  bouquet !
Това беше насочено към мен може би, тъй като попитах за работното време. Някои случаи изискват преглед просто. Успех

# 584
  • София
  • Мнения: 3 182
MMM da разбрах ви - не давате консултации и мнения във форома а желаете личен преглед Simple Smile
Незная дали (сестра ми) ще се съгласи да дойде отново в Токуда  за едно и също нещо  Rolling Eyes , но при друг специалист и за това реших да ви попитам тук  . За сега ще  се доверим на мнението на д-р Стефан Тонев , а като дойде време за следваш преглед евентуално ще и препоръчам да вземе и Вашето мнение .
Благодаря  bouquet !

Щом доайенът д-р Тонев е изказал такова мнение, доверете му се. Обаче по Нета трудно се правят консултации за хирургични проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт