Готова съм за плажа, НОЕМВРИйското коремче гордо да покажа :) Тема №10

  • 29 657
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 468
Мамита, мерси за пожеланията, аз точно кацнах на летище София (бяхме с някакъв ужасно ранен самолет от Бургас, 5.30 ужас) и сега имам 4 часа тук  Shocked добре че има интернет!
Леле... като зная какви развлечения има на нашето летище.... не мога да те мисля, какво си правила 4 часа  ooooh!. Хубавото на тази история е, че вече най-вероятно си излетяла  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 191
Здравейте мами записвам се във вашата темичка Simple Smile.Моят термин е ноември и чакаме момченце.
Добре дошла  Hug напиши си термина за да може sashassb да те запише  на 1-ва страница  Peace

# 722
  • Мнения: 2
Здравейте мамчета!!! Аз ви чета всеки ден но много рядко пиша. Поздравления за добрите новини на всички и добре дошли на новите мами. Имам един въпрос към всички. Знам че не е тук мястото да питам, но моята майка ми подари 3 гоблена които искам да продам за да мога да посъбера за бебчо малко парички (че те бая ще си трябват). Ако можете да ме ориентирате малко много ще съм ви благодарна.

# 723
  • Мнения: 210
Терминът ми е на 29.11 Simple Smile

# 724
  • Мнения: 3
Здравейте мамчета,
светулка приятен полет Hug
На новодошлите добре дошли Peace Още малко и се "гмуркаме" в новата темичка. Сигурна съм,че вампи пак ще ни изненада приятно  Party
Снощи бебо правеше Мексиканска вълна в корема ми.Много беше забавно,но не можах да спя добре.Може би причината е ,че преди да легна изядох един шоколад  RitterSport  Whistlingнека си призная Joy И Днес пак се опитва да прави,но по леко.
Момичета вие имате ли е проблем вечер с топлото?Не знам как е в Б-я,но тук определено без климатик не се живее вечер,но пък с климатик ми е много студено въпреки,че е на Sleep Mode  newsm78 .Вие как се справяте?
На всички мамчета пожелавам усмихнат ден  Peace

# 725
  • Мнения: 837
IKI_TO  голяма жега си е ,но ние си живеем  без климатик,втора квартира ни е това и в двете сме нямали подобна екстра по моя наблюдения май и повечето местни така карат без климатици ,радвай се ,че сте намерили квартира с тая екстра ,аз карам на естествено охлаждане отворени врати и прозорци и хладен душ Simple Smile

# 726
  • Мнения: 191
 Reni Vuteva с кое да те ориентираме..къде да ги пуснеш ли?...виж в продавалник или някой друг,сайтове за обяви и продажби бол  Peace
Iki_to щафетата за темите е прехвърлена на  sashassb,ще чакаме сега нейните красоти  Flutter

# 727
  • USA
  • Мнения: 1 323
Климатика ни е централен за цялата къща и не сме го спирали цяла седмица.Рекордни горещини и влага са тук и дори в северните щати където сме ние не се диша на вън от 8 сутринта. ooooh!

# 728
  • София
  • Мнения: 714
Iki-to ние сме с климатици, но това лято още не сме ги пускали, хем сме само юг. Дори нощем на мен ми се струва, че е хладно за средата на юли в София.

Мами да Ви питам от няколко дни като стана сутрин имам страхотен световьртеж и ми се гади. Дори поврьщах тази сутрин. Легнах отново и станах след 2часа малко по добре. Незнам от бременността ли е или вестибуларния апарат не ми е на ред?  Док е отпуска и няма как да отида преди 29.07.
Случва ли Ви се нещо подобно?

# 729
  • Мнения: 931
Момичета , кой смени паролата на албумчето във снимка.бг

# 730
  • Мнения: 29
Момичета, само да се запиша, че съм добре. Тези дни много задачи имам и нямам време дори от телефона да драсна някой ред. Вчера организация за моминско парти, пък утре е сватбата и все съм покрай булката, за да изкусуряваме подробностите. Да ви кажа партито снощи мина чудесно, даже водих малкия ми хубавец на дискотека. Само си седях, но беше много весело. Сега си лежа и отнасям по някой ритник и напоследък все по- често го прави. И брат ми си дойде от Франция тя и покрай него гледам да седя. И така от мен- напред назад съм постоянно. Ще ви покажа снимки от сватбата, за да видите ме и за хипопотами имало рокли. За сега това от мен. Целувки на всички

# 731
  • Burgas
  • Мнения: 37
Момичета , кой смени паролата на албумчето във снимка.бг
Аз току що влезах съсъ старата парола.... не е сменена

# 732
  • Мнения: 5 468
Предлагам да направим конкурс във форума за най-скучна тема  Crazy. Нашата ще обере точките и ще е на първо място  Joy Joy . Може да спечелим поне нещо.

# 733
  • Мнения: 1 298
Днес не мога да смогна да ви изчета, но след малко продължавам. Ако може да питам нещо днес ми правиха кръвни изследвания, всичко ми е в норма без едно, което е притеснително, имам холестерол 6,48, четох в интернет и пише, но не от лекар, че е нормално да се вдигне пред бременността било нещо от плацентата. Някой случайно да знае нещо, или пък да има друг с холестерол?

# 734
  • Мнения: 931
Момичета , кой смени паролата на албумчето във снимка.бг
Аз току що влезах съсъ старата парола.... не е сменена

Ами аз я оправих , ама беше сменена, нали съм дала моя мейл и получих имейл , с който ме уведомиха че искам да я сменя. Сега е коригирана.

Общи условия

Активация на акаунт