Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 214

  • 68 701
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 691
  • Мнения: 0
Енгин най-добре знае как да работи, познава си професията и средата , в която работи. И слава Богу.

Желая на всички  приятна вечер , изпълнена само  с положителни емоции.   bouquet

Енгин е simply the best. Simple Smile Heart Eyes Simple Smile Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 3 243
Интересно, дали наистина Тойгар Ишъклъ ще композира музиката за новия филм? Би било прекрасно.






А нашето момиче пак е било на концерт, браво!

                           

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 19:17 от ValentinaP

# 693
  • Мнения: 4 966
Скрит текст:


Е, основната работа по превода и субтитрите на "Караилан", еп. 8 приключи... И аз се отдавам на мързеееел. Simple Smile

https://www.facebook.com/photo.php?v=210815175739978&set=vb. … ype=2&theater

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 19:24 от marytza

# 694
  • Мнения: 2 293


Красота...

# 695
  • Мнения: 2 293


Класика в жанра...

# 696
  • Мнения: 4 966


Машалла! Simple Smile)



Колкото повече, толкова повече. Simple Smile)) Феновете се справят отлично без "помощта" на турските медии. Сами си правят новините, уверявайки се, че не могат да разчитат на "журналисти", които са загубили доверието на Енгин и продуцентските къщи.

# 697
  • Мнения: 2 293


Хайде да не забравяме и Булута...

# 698
  • Мнения: 2 293



Ново прекрасно клипче на Васо...

Дъждовна балада

Тази вечер мирише на уличен дъжд,
минувач броди безцелно.
Сърцето ти е само
и щастието си отиде.

Зимата рано дойде
без да намеря топла прегръдка.
Някъде пак рано ще завали-
в Кифисия или Акали...

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 19:48 от loveofmine

# 699
  • Мнения: 0
Валя, нещо си се объркала и не си разбрала , Берен е била на концерта , за да се показва. Виж как се усмихва на камерите. Всичко е с цел показност...

Хубаво ще е Тойгар да напише музиката, много е талантлив.  Simple Smile Simple Smile

И отново да пожелая, приятна вечер.  Hug Hug

# 700
  • Мнения: 4 966

Много хубава песен. "Engin Akyurek Greek FAN CLUB The Ballad Rain" - Дъждовна балада... а навън вали... Simple Smile

Еййййй разтопи ме, Любов. Simple Smile  Песента е вълшебна, а с видеото на Керим от 1-и сезон става умопомрачителна като изживяване. Благодаря! Simple Smile  Hug Свалих си клипа... сега ще си послушам баладата едновременно с песента на дъжда навън... Simple Smile



Радвам се, "маслинките" подминаха монохромния си период. Simple Smile) В цвят ми харесват повече колажите. Simple Smile

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 19:41 от marytza

# 701
  • Мнения: 3 243
Алина, разбирам, че се шегуваш.  Simple Smile

Аз се възхищавам на Берен, че успява да съчетава професионалния и личния си живот.
Без да се крие от камерите и от феновете, се появява на публични места. Нейни са думите:

"Наясно съм, че популярността е част от моята професия, но не искам за личния ми живот да се говори по страниците на вестниците."

Много зряло поведение и висок професионализъм.

Берен Саат успява да бъде напълно естествена. Много се радвам за нея. Тя ще остане незабравима Фатмагюл.

                                       

# 702
  • Мнения: 4 966


А за мен Берен ще остане само като Фатмагюл. Simple Smile Докато Енгин остава с всичките си роли. Simple Smile Пък стратегиите, дето един или друг актьор прилагат, си остават техен избор. Анкетите и интересът на зрителите към един или друг актьор показват кой е най-успешен... заради или въпреки стратегиите... дали? Simple Smile))

Ех, че дъждовна балада... разтапям се.

# 703
  • Мнения: 4 966





Днес се захванах да разглеждам албумите на "маслинките". Прелест...

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 34 215


Хайде и от мен една красота - от фейса на Engin Akyürek Mimiklerin Efendisi.

......................
Моите уважения към някои мигове от папарашките видеа. Остават вечни. Да не забравим, че не всичко е забравено - 0,42 м.:
http://www.youtube.com/watch?v=XUjJFloolzU

Общи условия

Активация на акаунт