Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 214

  • 68 617
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 966
Гони, денят на целувките още е в сила. Simple Smile) Бързам да те нацелувам, преди да е свършил, или да те погълне тръстиката. Simple Smile)





Вече го поствах в темата, но... колкото повече, толкова повече - една истинска целувка можела да удължи живота с една минута. Simple Smile) Е, аз му пожелавам неговият да е много дълъг, много щастлив и много плодотворен. Simple Smile)

# 736
  • Мнения: 23 271
..........
И каква е тази завист, че покрай превода на Караилан, феновете на Бюлент Инал получават наготово превод. Ами превеждайте тогава само репликите на Низипли.
Ако не споменавате името на Берен в негативен план и аз няма да пиша в темата. Но ако продължавате в същия дух, ще ми се наложи.
Днес съм информирала модератор за 3 поста, в който има обидни квалификации, лични нападки и размахване на пръст.

Къде точно в моят пост откри завистта за която споменаваш ?
Аз говоря за щастието ....

 

Замислих се нещо - благодарение на интересът към всичко  в което е играл Енгин - този сериал "излезе" на светло както се казва и може да се гледа благодарение превода на английски от хиляди хора.

Щастливи ще са не само почитателите на Енгин, ами и тези на Бюлент Инал - защото сериалът им се "поднася" наготово..


# 737
  • Мнения: 630
Гони, денят на целувките още е в сила. Simple Smile) Бързам да те нацелувам, преди да е свършил, или да те погълне тръстиката. Simple Smile)





Вече го поствах в темата, но... колкото повече, толкова повече - една истинска целувка можела да удължи живота с една минута. Simple Smile) Е, аз му пожелавам неговият да е много дълъг, много щастлив и много плодотворен. Simple Smile)


 newsm68 newsm44 Маричка Hug  bouquet вече излетях от тръстиката  newsm68 newsm44и съм на "свободен режим" Joy Joy Joy Joy Joy, ..... за два дни. ....но   ... не се знае, знае ли се ooooh! Joy hahaha

Ама, то било  и целувкин ден...... Heart Eyes Heart Eyes  Е, те това не съм прочела.... но ще се усведомим
Изпращам целувките си към всички момичета! Бъдете здрави най-вече и много, много щастливи!Обичайте красотата и в най-дребните неща, оглеждайте се за първият слънчев лъч - той ще Ви погали с добро!Помирешете цвете, погледнете вечер, луната..... има много неща с които да запълните празнини.....!

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 23:24 от Goni

# 738
  • Мнения: 4 966
Гони, денят на целувките още е в сила. Simple Smile) Бързам да те нацелувам, преди да е свършил, или да те погълне тръстиката. Simple Smile)



Скрит текст:

Вече го поствах в темата, но... колкото повече, толкова повече - една истинска целувка можела да удължи живота с една минута. Simple Smile) Е, аз му пожелавам неговият да е много дълъг, много щастлив и много плодотворен. Simple Smile)


 newsm68 newsm44 Маричка Hug  bouquet вече излетях от тръстиката  newsm68 newsm44и съм на "свободен режим" Joy Joy Joy Joy Joy, ..... за два дни. ....но   ... не се знае, знае ли се ooooh! Joy hahaha

Супер! Старая се да ти удължа живота с нещо наистина приятно. Simple Smile) Целуууууувки! Simple Smile И прегръдки, мила. Сега ще слагаш цветно настроение и в новата темичка. Simple Smile  Hug

# 739
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 740
  • Мнения: 4 966


Момчето се подготвя за достоен завършек на целувкин ден... Wink)))

 Hug Hug Hug

# 741
  • Мнения: 630


Момчето се подготвя за достоен завършек на целувкин ден... Wink)))

 Hug Hug Hug

http://myseoblog.org/wp-content/uploads/2012/11/celuvki-s-yadki.jpg
Изпращам му ги тези, сладки, прекрасни, топли, всеотдайни, жертвоготовни, усмихнати, щастливи, палави Joy Joyусмивки... Нека да го закрилят във всеки негов ден Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт