Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 214

  • 68 704
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 966
Ще, ще, Миле. А домът е такъв, какъвто си го направиш. Simple Smile) Марианка ни гради покривчето, ние - подредбата. Е, налага се от време на време да викаме "чистачи", за да е по-уютно, но... хвала на хората, които се грижат за чистотата. Simple Smile)







Едно нещо със сигурност ще има в изобилие и в новия ни дом - снимки, колажи, клипове с прекрасното ни момче. Simple Smile) И новини, дай Боже! Simple Smile)

# 721
  • Мнения: 4 966







Наистина прекрасни колажи от ЕАВО... Радвам се, че се захванах с албума им. Simple Smile

# 722
  • Мнения: 2 293
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

А нашето момиче пак е било на концерт, браво!

                            

Каква връзка има къде са били тези двамата с темата за Енгин?
На тези снимки мястото им не е тук според мен.
[/quote]
Аурелия, привет! newsm51
Никаква връзка няма. Просто някои хора не се чувстват удовлетворени, ако за пореден път не я противопоставят на Енгин и не изтъкнат "достойнствата" й.  Нещо безкрайно досадно и изтъркано като похват.  

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 21:49 от loveofmine

# 723
  • Мнения: 4 966
Скрит текст:
А нашето момиче пак е било на концерт, браво!

Каква връзка има къде са били тези двамата с темата за Енгин?
На тези снимки мястото им не е тук според мен.
Аурелия, привет! newsm51
Никаква връзка няма. Просто някои хора не се чувстват удовлетворени, ако за пореден път не я противопоставят на Енгин и не изтъкнат "достойнствата" й.  Нещо безкрайно досадно и изтъркано като похват.  

На мен лично ми е неприятно да виждам този гном. Съжалявам, че Берен върви вече в комплект с него. Тъй или инак, има май.. три теми за Берен в бг-мама... новините за нея и севгилито и... или за севгилито на чая  newsm78 не знам вече кое е по-правилно... би трябвало да са там - за радост на феновете на Берен.

# 724
  • Мнения: 1 097

">#at=13[/video]
Не е лошо клипчето.Щом се любуваме на нашето момче винаги е наслада за нас

# 725
  • Мнения: 2 293


Интересна красота и у двамата...

# 726
  • Мнения: 2 293


Лека нощ... txtloves

# 727
  • Мнения: 1 097
Мисля по въпроса за изолация на новия ни дом,за да не прониква досадния шум от улицата,което е много изнервящо.

Последна редакция: нд, 07 юли 2013, 00:07 от milkaradeva

# 728
# 729
  • Мнения: 1 007


Низипли е пред издаване.
Видях. Вече го гледам във VideoClip.bg
Екипа, поклон и благодарности!
Прекрасни сте!  txtloves

# 730
  • Мнения: 4 966


Низипли е пред издаване.
Видях. Вече го гледам във VideoClip.bg
Екипа, поклон и благодарности!
Прекрасни сте!  txtloves

Получаваш това, което днес трябва да раздаваме щедро. Simple Smile)

# 731
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 732
  • Мнения: 1 007
Получаваш това, което днес трябва да раздаваме щедро. Simple Smile)
  Hug bouquet

# 733
  • AMS
  • Мнения: 6 452
Берен Саат нямаше ли си тема, където да я славословят?  newsm78 Или чака някой да я открие, за да я покаже на българския зрител?  newsm78 Сигурно е много важно непрекъснато да се подчертават разликите между Берен Саат и Енгин Акюрек, но дали му е тук мястото?  newsm78 Те са очевАдни - Берен е жена, Енгин - мъж, Берен е добра актриса, Енгин - БРИЛЯНТЕН актьор. Берен набра най-голяма инерция в кариерата си с образа на Фатмагюл, но не можа да се удържи на върха на класациите след нея. Енгин набра най-голяма инерция с Керим и кой знае защо, въпреки че не участваше в изминалия сезон, вместо да изгуби от славата си, придоби по-голяма, тъй като феновете му прегледаха и оцениха цялостното му творчество... и сега разпространяват филмите му като топъл хляб, желан от публиката в международен мащаб... Няма нужда да доказвам думите си... ако някой се нуждае от доказателства, може да прегледа бр. на страниците, посветени на единия или на другия, да види резултатите от анкетите и пр. и пр. подробности от пейзажа, които може би е пропуснал да забележи.

Р.Р. Апропо... ако някой е пропуснал да забележи и това... Темата вече не е "Преди и след "Каква е вината"...", а "ЕНГИН АКЮРЕК преди и след "Каква е вината..." по изричното настояване именно на фенове на Берен, които много държат да се противопоставят Енгин и Берен. За мен противопоставянето им е излишно. Най-малкото - заради очевАдните разлики, които споменах вече. Ако феновете на Берен смятат, че с непрекъснатото изтъкване на качествата и няма да видим недостатъците и, дълбоко се заблуждават. Четем, гледаме, интересуваме се от много неща... нищо, че не ги коментираме излишно именно за да не противопоставяме излишно актьорите, изиграли любими образи в един и същи сериал.
Лично моите интереси се простират върху Берен Саат само като партньорка на Енгин в КВФ. Ако в бъдеще му партнира отново, тогава отново ще обърна поглед и към нея като актриса. Дотогава (много евентуално тогава), новините за живота на Берен Саат остават извън периферията на интересите ми.
Берен, си има не една тема във форума. Няма нужда от притеснения за нея и славословене. Славословенето е присъщо на тукашната агитка. Берен си има признанието и наградите и Енгин също за 2011-та. За ролята на Фатмагюл, не получи награда, както и целия филм не беше признат, въпреки високия рейтинг по съвсем други причини/ политически/. От високия рейтинг Енгин спечели почивка за 1 година, а Берен нов успешен сериал и участие в нов филм. Наистина няма защо да се противопоставят с Енгин, не защото той е чак  брилянтен, а защото са колеги и достойни партньори и извоюваха този рейтинг заедно с целия екип. Енгин няма да стане по-брилянтен от хвалебствията, които се пишат, а от действията, които предприема. Берен има недостатъци, но не е нужно да си сляп за недостатъците и на Енгин. Всеки си има недостатъци. Човешко е.
Колко до бройката на феновете, според мен не са сбора от посетителите и "приятелите" от ФБ страниците с името Енгин ... Аз поне съм фен на най-малко 15 такива. Имаше скоро една анкета, в която гласуването, не се измерваше с проценти а с брой гласували. Направи ми впечатление, че за първото място на Енгин бяха гласували около 300. Аз обаче на анкетите отдавна не им имам вяра, защото така и така нашия човек, не ходи да си вземе наградите. Значи не го вълнуват толкова и не ги зачита.
Радвам се на новото име на темата и нека наистина е такава за Енгин Акюрек. Само искам да ви кажа, че с този  начин на възхвала на Енгин, не му правите добра услуга. Стига се до това да отблъсквате наистина негови фенове, не само с негативните постове за Берен.  Като превеждате Низипли, или творите, или ... това не ви дава право, явно да обиждате, да игнорирате и дори да се гаврите с  другите негови почитатели, които могат и да го критикуват.  
Уважение всеки му!!!
И каква е тази завист, че покрай превода на Караилан, феновете на Бюлент Инал получават наготово превод. Ами превеждайте тогава само репликите на Низипли.
Ако не споменавате името на Берен в негативен план и аз няма да пиша в темата. Но ако продължавате в същия дух, ще ми се наложи.
Днес съм информирала модератор за 3 поста, в който има обидни квалификации, лични нападки и размахване на пръст.


# 734
  • Мнения: 630
Добра ви вечер, момичета! Hug  bouquet

Не знам от къде да почна.... но ще опитам,та да видим  до къде ще ме доведе перото Joy.... Joy Joy...
Напоследък се надпреварвам с времето - е, тъй де, Сезонът при нас си е тамам добре.... Blush
Та, днес покрай избуялата тръстика хвърлях по някой  белтък и към-то Вас! Ииии.... едвам се въздържах...... ooooh!
От доста време подминавам някои постове..... белким се вземат в ръце, момичетата.....Даааа.... ама НЕ- култова реплика в началните дни на "демокрацията" у нас.....

Любов Hug  bouquet - Хубаво име си си избрала за Никче... Peace Страхотен пост написа преди няколко вечери - за евентуалното реално съществуване на някои други Никчета... тъкмо щях да те похваля тогава, но Дамите явно си се припознаха и на часа, е нямаше и друг начин, освен да се информира Татти.... та той ти изтри поста..... Нооо,  думите ти бяха перфектни....  bouquet  bouquet

Момичета.... Вие, които влизате в това прекрасно дворче - само и с единствената цел да всявате смут, раздори, напрежение.... Вие какви сте в реала??????
Дълго време съм се смяла на напъните Ви, премина и буря  от недоволство у сърце ми, но в един слънчев момент си дадох сметка, че наистина Вашите неистови усилия да злепоставяте пишещи момичета - тук, - са просто плод на нещо не съвсем прилично и спрях да ви обръщам внимание......но Вие НЕ......  #Crazy #Crazy #Crazy Какво сте загубили толкова много в живота , че толкова много негативна енергия изливате тук??????Аз съм смаяна......изумена..... та чак стигнах предела и да Ви съжалявам....

Вале,
Скрит текст:
дълго време, подминавах постовете ти.... Повярвай исках и да ти пиша на лични......защото аз не мога да позная тази ВалентинаР - отпреди няколко месеца..... Но ти категорично заяви във пространството, че не желаеш на лични..... Естествено - аз винаги се съобразявам....

Алина...... Joy hahaha може и да не си Дейзи...... но със сигурност не си Алина .... повЕрвай ми... ако не можеш и  сама да си повярваш! Peace
Скрит текст:
Още от първите ти напъни да се представиш за нов, току що излюпен член на Форума... как си ни намерила.....усетих нещо гнило.... Прощавай....но постата  е от явна по явна.....Жива и здрава да си !

Общи условия

Активация на акаунт