Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 214

  • 68 709
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Напълно съм съгласна. Берен Саат успява да намери баланс между личното и професионалното, между публичното и скритото . Тя е гъвкава и умее да лавира. успяла е така да си изиграе картите че медиите да работят за нея. И успява да използва публичността си за добри цели като обръща внимание на сериозни проблеми.

# 706
  • Мнения: 4 966
 Joy От РФ май са наумили да пренапишат приказната класика... Simple Smile

# 707
  • Мнения: 4 966
Напълно съм съгласна. Берен Саат успява да намери баланс между личното и професионалното, между публичното и скритото . Тя е гъвкава и умее да лавира. успяла е така да си изиграе картите че медиите да работят за нея. И успява да използва публичността си за добри цели като обръща внимание на сериозни проблеми.

Берен Саат нямаше ли си тема, където да я славословят?  newsm78 Или чака някой да я открие, за да я покаже на българския зрител?  newsm78 Сигурно е много важно непрекъснато да се подчертават разликите между Берен Саат и Енгин Акюрек, но дали му е тук мястото?  newsm78 Те са очевАдни - Берен е жена, Енгин - мъж, Берен е добра актриса, Енгин - БРИЛЯНТЕН актьор. Берен набра най-голяма инерция в кариерата си с образа на Фатмагюл, но не можа да се удържи на върха на класациите след нея. Енгин набра най-голяма инерция с Керим и кой знае защо, въпреки че не участваше в изминалия сезон, вместо да изгуби от славата си, придоби по-голяма, тъй като феновете му прегледаха и оцениха цялостното му творчество... и сега разпространяват филмите му като топъл хляб, желан от публиката в международен мащаб... Няма нужда да доказвам думите си... ако някой се нуждае от доказателства, може да прегледа бр. на страниците, посветени на единия или на другия, да види резултатите от анкетите и пр. и пр. подробности от пейзажа, които може би е пропуснал да забележи.






Ах, тези "маслинки"! Кефят ме с колажите си. Simple Smile))

Р.Р. Апропо... ако някой е пропуснал да забележи и това... Темата вече не е "Преди и след "Каква е вината"...", а "ЕНГИН АКЮРЕК преди и след "Каква е вината..." по изричното настояване именно на фенове на Берен, които много държат да се противопоставят Енгин и Берен. За мен противопоставянето им е излишно. Най-малкото - заради очевАдните разлики, които споменах вече. Ако феновете на Берен смятат, че с непрекъснатото изтъкване на качествата и няма да видим недостатъците и, дълбоко се заблуждават. Четем, гледаме, интересуваме се от много неща... нищо, че не ги коментираме излишно именно за да не противопоставяме излишно актьорите, изиграли любими образи в един и същи сериал.
Лично моите интереси се простират върху Берен Саат само като партньорка на Енгин в КВФ. Ако в бъдеще му партнира отново, тогава отново ще обърна поглед и към нея като актриса. Дотогава (много евентуално тогава), новините за живота на Берен Саат остават извън периферията на интересите ми.

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 20:27 от marytza

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 34 217


Низипли е пред издаване.

# 709
  • Мнения: 4 966


Момичето, което подаде тези снимки, има лека ръка... повлече поредица от хубави актуални снимки след себе си. Simple Smile)) Жива и здрава да е! Simple Smile





Прекрасен и винаги изразителен!



Глътка вода за жадните за истинско актьорско майсторство. Цуууууунк... преди да е свършил деня. Simple Smile)) Сега ми се е паднало... с оправдание хем. Simple Smile))  Joy Joy Joy

# 710
  • Мнения: 4 966


Марианка... ние си снимахме десктопа... дали да не си снимаме и телефоните? Wink)) А може би да направим и изложба на семейните си снимки, сред които присъства и Енгин - част от нашия живот, част от нашите семейства за потрес на някои... Simple Smile))  Joy







Няма край фенската любов към Енгин. Заслужено. Няма друг такъв актьор. Не ми омръзва го повтарям, защото е самата истина - гола и неподправена, красива само защото е Истина.

# 711
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 712
  • Мнения: 23 345
 

Замислих се нещо - благодарение на интересът към всичко  в което е играл Енгин - този сериал "излезе" на светло както се казва и може да се гледа благодарение превода на английски от хиляди хора.

Щастливи ще са не само почитателите на Енгин, ами и тези на Бюлент Инал - защото сериалът им се "поднася" наготово..

# 713
  • Мнения: 23 345
Марица - малко информация / беше споделила, че харесваш нежността на тази актриса /


Ezgi Çelik




Скрит текст:
Родена 1984 год.  Освен в "Карайълан" се е снимала и в сериала "Аси" д-р Инджи.

http://sinematurk.com/kisi/35162-ezgi-celik/

 



Информация за още няколко сериала - но ...няма  нищо отбелязано за "Карайълан"

http://www.imdb.com/name/nm3472968/

# 714
  • Мнения: 4 966
Права си, Мартичка. Поднася се наготово на фенове на др. актьори, благодарение на ентусиазма и всеотдайността, които предизвиква Енгин у феновете си. А той ги предизвиква със своята всеотдайност на екрана. Когато получиш толкова много красота от творческата изява на някого, няма начин да не пожелаеш да я споделиш, па било то и с напълно непознати...








Радостта от това, че си открил нещо наистина красиво прелива... Споделената радост се умножава. Както ще каже Маргос в серията след малко  - молиш се на слънцето да не залязва, за да можеш да се насладиш по-дълго на светлината и топлината му... (свободно перифразирам репликата на героя Simple Smile)

# 715
  • Мнения: 4 966
Марица - малко информация / беше споделила, че харесваш нежността на тази актриса /


Ezgi Çelik




Скрит текст:
Родена 1984 год.  Освен в "Карайълан" се е снимала и в сериала "Аси" д-р Инджи.

http://sinematurk.com/kisi/35162-ezgi-celik/

 



Информация за още няколко сериала - но ...няма  нищо отбелязано за "Карайълан"

http://www.imdb.com/name/nm3472968/


Мартичка... видях го вчера, но бях в пълна домашна лудница него ден... + излизащия епизод на Низипли. Днес се сетих, че не съм благодарила, но пък не можах да си спомня кой ми поднесе тази радост. Simple Smile Благодаря ти, мила!  newsm51 Наистина я намирам за много красива и изразителна като актриса по един деликатен начин - така, както го изисква ролята и. В тази серия (8-а) играе прекрасно с очи...  Heart Eyes Намирам, че владее играта с очи по-добре от другата сладурана, която е в ролята на Елван.

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 21:16 от marytza

# 716
  • Мнения: 23 345
   

"Снайперисти"

# 717
  • Мнения: 4 966









Много ми харесват колажите в ЕАВО.

# 718
  • Мнения: 1 097

">#at=13[/video]
Момичета,  още малко и отново ще влезем в нов дом.Дано да е още по-уютен и да ни донесе радост и добро настроение като този.

# 719
  • Мнения: 1 007

А нашето момиче пак е било на концерт, браво!

                           

Каква връзка има къде са били тези двамата с темата за Енгин?
На тези снимки мястото им не е тук според мен.

Общи условия

Активация на акаунт