Декемврийски бебета 2013

  • 37 329
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 126
kaat, това ли имаш предвид ?
http://www.spelta.biz/mothers_hose.php

Станислава Димовска-Текьова от момента в който разбрах, че съм бременна съм така. Копнея за една нощ в която да заспя и да се събудя чак сутринта.

# 61
  • Мнения: 399
Записвам се да Ви следя, нямате изчитане.

# 62
  • Мнения: 1 298
И на мен не ми е удобно като спя, все се схващам нещо, по принцип преди спях само по корем, а сега с това на страни ми е гадно, обаче все пак повечето нощи успявам да се наспя. Аз по принцип съм си от поспанливите. И аз търсих такава възглавница, но по магазините няма, май само в интернет  Sad.

# 63
  • Мнения: 1
Ох, аз също трудно се справям с изчитането на всичко написано, но чета като роман  Laughing не знам кой , какво е написал, но горе долу съм в час поне с темите Simple Smile

Една от мамите явно е в затруднено финансово положение КАДРАВО4КА или нещо такова ( моля да ме извините наистина не чета никовете ) та искам към нея да се обърна.... Мило майче, не се притеснявай нещата ще се подредят... аз също не съм в розово положение ( накратко... прекратиха ми договора за работа и след 1 седмица разбрах, че съм бременна; Таткото на детето ми изпадна в транс като разбра.... засега се е отдръпнал от нас и съм сама; дълго време обмислях възможността аборт, но се радвам, че се отказах; кандидатствах на много места да започна работа преди да ми проличи коремчето , но не ме взеха..... така че като заключение - в момента съм сама, безработна и ще трябва да си плащам сама осигуровките, ако искам да взимам някакво майчинство) Сърцето ми се е свило - нито ми е до колички, нито до креватчета.... НО искам да си имам здраво бебче, напук на всичко и всички, затова съм усмихната, вървя с гордо вдигната глава и ако ме видиш на улицата ще си кажеш " това е най-щастливата жена " .... и да аз съм, защото ще си имам бебе   ylinfant  Така че ГОРЕ ГЛАВАТА Simple Smile

Относно коремите... моят също още го няма... ако не знаеш, че съм бременна, ще си кажеш, че съм преяла и ми се е подул корема Simple Smile

Утре съм на консултация...интересно ми е дали съм качила много килограми... и да видим дали наистина бебчо е МЪЖ.... а много исках момиченце...., но вече привикнах с мисълта, че ще си играем със саби и колички..така че живо и здраво да е Simple Smile

Попаднах на една друга тема за втората ФМ...  някой още от сега си записват час...а пък аз нещо не съм много действена в тази област...та да ви питам вие имате ли записани часове??? къде смятате да я правите??? Аз ходя на консултация в поликлиниката и гинеколожката ( за първата ФМ ) ми препоръча д-р Костова ( има частен кабинет в района на Софийския затвор )... та аз съм доволна от нея...много нежна и внимателна женичка... някоя от вас чувала ли е нещо за нея? дали да разчитам пак на нея за втората ФМ?

Май станах много разточителна Simple Smile
Желая ви един усмихнат и ползотворен ден   Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss

# 64
  • Мнения: 8
vesetoooooo  Hug Hug Hug имаш най-искрените ми прегръдки  bouquet браво за смелостта и достойното поведение,относно  положението ,в което се намираш-взела си правилното решение newsm10!Имам вътрешното усещане,че нещата при теб ще се оправят-ти определено си силен човек Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 2 995
Чудесно заглавие, много ми хареса! Благодаря Simple Smile

Намерих, но в amazon.com, там имам регистрация, но не съм поръчвала и нямам информация за доставки и т.н.  newsm78
http://www.amazon.com/Stokke-Xplory-Newborn-Stroller-Beige/dp/B0 … s=stokke+stroller
Продавачът не доставя до България, но дори и да доставяше върху сумата щеше да се начисли ДДС и мито, което обезмисля покупката.


Момичета, а няма ли колани за по време на бременност, то като ни станат много големи коремите следващите месеци какво ще правим?
Вилхелм Тел, всъщност, оказа се, че има. Миналата седица ми предлагаха такъв в един магазин за бременни на Солунска (в София). Облекчавал тежестта и напрежението, но е за по напредналите месеци, след 7-мия мисля.

Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 12:59 от Assos

# 66
  • Мнения: 1 298
Vasetoo и от мен прегръдки  Hug иблагодаря за подкрепата. Ти наистина си много силна и позитивна, въпреки ситуацията в която си. Не ти пожелавам да отгледаш детето си сама, но ако се наложи съм сигурна, че ще се справиш. Аз съм отгледана от майка ми, която се мисли (това изглежда е семейна черта  Simple Smile), че е много зле и все няма, но всъщност ме е отгледала много добре и не смятам, че съм била ощетена. Може би, защото съм отгледана с малко и лишения от нейна страна и затова се ядосвам, че и аз не мога да дам на детето, това което ми се иска, но наистина любовта е най-важна. А ние толкова го искахме, но и при мен се случи така, че останах без работа малко преди да забременея. Предишните години си работехме и правехме опити, но не ставаше, изглежда сега е било писано да стане бебчо  Simple Smile.

# 67
  • Мнения: 1
Благодаря ти  mery_bery Simple Smile Не съм много силна, но се опитвам да бъда и искам да вдъхна кураж на другото девойче, което също не е цъфнало и вързало като мен Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 256
Да се включа и аз със спането... В последните няколко седмици спя мн по-добре от 1те 3 месеца - с това гадене по всяко време на денонощието сега направо се родих.. Иначе пък не мога да спя без възглавница м/у краката - не знам как точно действа ,но е мн по-добре с нея Thinking.. Единствено ме дразни ставането през нощта за 00  и това ,че не мога да спя по корем (любимата ми поза) Cry... 
Иначе и аз още не мога да си се представя майка и дали ще се справя ( не че имам избор), след като до сега не е и имало за кой да се грижа и още повече да зависи от мен - като се замисля само и ми звучи мн страшно, затова гледам да не го мисля, че ще се депресирам сиг.

vesetoooooo
, шапка ти свалям, вярвам ,че всичко ще се нареди при теб Hug
И аз съм сред безработните, но някак си ще се наредят нещата!

# 69
  • Мнения: 6
Assos Благодаря за информацията  PeaceТо значи с всички стоки поръчани от там ще е така...

Vesitooo- ти си герой  bouquetбраво на теб,ще си прекрасна майка,защото ще си невероятен промер за смелост HugИскам да знаеш ако имаш нужда от нещо можеш да разчиташ на мене за всичко чуваш ли StopНяма да се притесняваш, ще помагаме с каквото можем на теб и на  baby_neutralШокирания татко дано се опомни, че жалко за такива души....Ядосах се....Мъже...

Kadrova4ka  Hug и за теб!Евала на такива хора.Не всичко е пари!Ние българите сме малко с такъв манталитет, децата ни. Се возят в скъпи колички, да им купуваме маркови дрехи и маратонки..Няма по голямо щастие от това да те прегърне дребното и да т каже, че те обича! Когато родих сина ми нямах пари дори за памперси...майка ми ми ги купуваше...бившият ми свекър дойде видя детето и си тръгна....и аз се чудя какво да правя...Баща м не беше от най-работния, все гледаше на лекото мекото...Аз ходех с един чифт дрехи постоянно,самочувствие нулево...добре, че кърмех в началото....Няма страшно всичко се подрежда PeaceСлед всяко нагорнище идва надолнището.Няма вечно да е така знам го от опит.  bouquet

# 70
  • Мнения: 23
Аз пак съм на 100% сугласна с Роси!Навремето все са ни гледали в скъпи колички и вещи,айде бе....(е част от нас може)!
Сега приятелката ми не иска второ,защото не можела да му осигури,там курсове по пиано,футбол,английски, и ала бала!Забравила е найното детсво,като е тичала свободно по улицата да играее и никой не е искал на всяка цена да и запълни времето с всевъзможни занимания,който не се знае дали изобщо ще се отдават на детето!
Да трудно е понякога и верно само с любов не се гледа дете,но пак и само с пари...пак не става!По улиците е пълно с презадоволени деца,който са изключитекно депресивни,поради факта,че родителите им са прекалено заети да им доставят материални блага!
Моето семейство,никога не е живяло богато(поне не от как се помня),но имах толкова щастливо детсво и истински приятели...!
На по-късен етап и университет завърших,не са ме лишили от основните неща,но не са ме и презадоволявали!

# 71
  • Мнения: 8
 ivka-bivka87[/b newsm10- Била съм детска учителка и имам сериозни наблюдения по въпроса Sunglasses
как да се включа във фейсбук групата?

# 72
  • Мнения: 6
Ивче наистина е така  PeaceМоя син се беше зомбирал от всички екстри, които сме му осигурили вече- таблети, плейстейшъна..имаше период баща му го беше понаучил как трябва да бъде марков и така съм потъваша в земята от срам като сме били в магазин и той е казвал на продавачката- каква Kappa, аз само найк и пума нося...Беше на три!Останах ей така  #CrazyНещата много се промениха тогава.Няма лошо когато имаш възможност да осигуриш неща, н о всичко да е с мярка и да се зане, че това е нещо преходно и може утре да го няма!Че когато човек има поче възможности няма приятели ....Тъжно е , но е факт,ние сме живия пример CryВиждам как и децата странят от него понякога, защото той има един какво си и еди що си...За това сега процедирам така-излизаме ли вади се колелото и тебеширите, чертая им куцанка и започвам да им обяснявам как едно време с техните родители като сме били деца скачахме на въжета и ластици и бяхме свободни!Взех му телефона, който му купихме-той дете ли е или бизнесмен, който да води бизнес разговори?Баща му като иска знае ми. Номера на моя телефон да звъни...отнесох се...
Та така...не всичко е пари приятели  PeaceНе може без тях,но не са всичко....
Хубав ден.Аз отивам да ударя едно но шпа, че се развълнивах нещо.. #Crazy

# 73
  • Мнения: 23
мери_бери след като завърших социални дейности,сега и аз искам да ставам детска учителка...даже съм се записала магистратура да карам Simple Smileама на мен ми се работи с дребосъците от Детската градина,макар,че специалноста ми се води ,,Предучилищна и Начална училищна педагогика!

# 74
  • Мнения: 1
Благодаря ви за милите думи Simple Smile

Гледам тук доста колежки имам Simple Smile Моите образования са свързани именно с децата:
Специална педагогика, логопедия и юридическа психология Simple Smile
Радвам се, че има още мами, които се занимават с хлапета Simple Smile

Поздравления Simple Smile  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт