Летни страсти и море водят до чертички две - Тема 39

  • 22 823
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 517
Ред Лори честитооооо,пухкаво бебче на финал  Hug
WhiteDove , luba_ani много кофти за лелчето момичета,стягайте се  след 10-тина дни пак  Hug Hug Hug
Тeɣa добре дошла и от мен   bouquet

# 46
  • Мнения: 714
Препоръчителната доза е 200мг, но в Геритамин-а и производните му където има и Вит А е хубаво да се спазва дозата препоръчана на опаковката (там Вит Е е 67мг и се пие х1), защото не трябва да се предозира (Вит А)-това до О.

Излезе ми резултата от изследването - TSH 2,2  newsm44 newsm44 newsm44 Само прогестерона ми е нисък 40.86nmol/l (5,30 - 86), по миналия месец беше около 76  Tired

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 14:11 от Тeɣa

# 47
  • Мнения: 2 965
Здравейте момичета!  bouquet
В тази тема се включих за първи път в тема № 3, но не съм писала от повече от 3 месеца. С някои момичета се познаваме, а с другите ще се запознаем. Hug

Малко предистория за мен.... Казвам се Даниела, имам син на 7 години, който наесен ще е 2-ри клас вече. С цикъл декември забременях след 7 неуспешни месеца. Но за съжаление бремеността ми приключи точно в 12-та седмица. Зелена светлина за бебеправене имаме още след 2-ри цикъл, но аз реших да изчакам 3. Но същевременно през 3-ти цикъл ми взеха влагалищен секрет за кандида и стрептококи от група Б(изследвах се на своя глава), които излязоха +. Лечението мина, чакам да дойде 10-ти да направя контрола и дано са се махнали. Praynig Чакам 4-ти цикъл след аборта на 13-14-ти юли и дано започнем и с опитите ако съм „чиста”! Praynig
Пожелавам на всички успех и скоро да сме в Отчетни. Чстито на момичето с положителния тест.  bouquet Пожелавам и много лека бременност и щастлив финал през март. Praynig Hug

# 48
  • Мнения: 183
Здравейте!
Честито на Red_Lory!!!!!
WhiteDove , luba_ani след 10 дена с нови сили  Hug Hug Hug.
Дани, здравей! Вече всичко ще е наред! До есента ще се получи.  Hug Hug Hug
На всички успешен бебеправещ ден !!!

# 49
  • Мнения: 609
@Daniella@, радвам се, че се завърна в чудната ни тема!  Hug Hug Hug
Знам, че съвсем скоро всички ще успеем и ще има с какво да се похвалим! Mr. Green

WhiteDove, толкова съм разсеяна днес..., сега видях че и теб те е посетила гадната лелка! #2gunfire Дано, след по-малко от месец да имаме желаните резултати! Hug

Mirabela_88,  Hug

# 50
  • Мнения: 4 696
И аз да се запиша при вас  Wink.Дано всички да успеем съвсем скоро! Аз този месец мисля да се наслаждавам  grinning039  на почивката си! Приятна ваканция на всички, които ще почиват през този месец! smile3548

# 51
  • Мнения: 2 965
Мирабелла, помня те доста отдавна, още в началото...после се беше оттеглила. Завърна се и чудото стана. Hug Пожелавам ти лека и успешна бременност до термин. Praynig  bouquet Дай Боже дано си права. Знам, че ще стане рано или късно, щом 2 пъти забременях. Но аз не искам толкова да забременея, а искам една успешна бременност както първата ми. Praynig Нищо друго не искам в този живот... Cry искам само още едно детенце, и да се запълни щастието ни.
Люба-ани, мерси много! Hug
Роси, добре записала се и ти!  bouquet И аз искам да се наслаждавам на почивката и нямам търпение да дойде края на месеца и да се приберем в България!
Теа радвам се да те срещтна и тук. Hug Браво за ТСХ-то. За прогестерона, не е толкова нисък- по средата е. Има много момичета забременели с такъв прогестерон. Какво да кажа аз, като миналия месец прогестерона ми беше висок 27-7 при референтни до 20. Бях като парцал няколко дни...гадене, киселини, даже се усъмних за бременност, въпреки не правехме опити  Mr. Green, но накрая дойде. Успех!  bouquet

# 52
  • Марс
  • Мнения: 102
@Daniella@,  преди време ти ме посрещна в темата, сега аз ти казвам добре дошла отново  Hug Една успешна бременност ти желая скоро!!! Почти не останаха май момичета, които да пишат от тогава  Thinking
Аз вече се реших и си записах час за понеделник да предприемем изследвания и да установим - има или няма проблем...

luba_ani , WhiteDove, съжалявам за лелчето... но смело напред към сбъдване на мечтата!

Red_Lory  smile3501  love001 Прекрасни новини за новата ни тема! От сърце ти желая лека и успешна бременност с най-сладкия финал - появата на сладък бебчо или бебка  Hug

# 53
  • Мнения: 2 965
@Daniella@,  преди време ти ме посрещна в темата, сега аз ти казвам добре дошла отново  Hug Една успешна бременност ти желая скоро!!! Почти не останаха май момичета, които да пишат от тогава  Thinking


Как да не те помня. Колко пъти сме чакали заедно цикъл... Simple Smile
Така е, не останаха, защото повечето родиха или са вече бременни. Нека сме живи и здрави, на който- когато е писано. Praynig Ще се случи на всички ни. Peace Пожелавам ти успех с изследванията и дано всичко да е наред!  bouquet

# 54
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Дзак и от мен в новата тема.Ние бяхме на море 10 дни.Почиваме активно и се позагубих.Ще наваксвам с четенето

# 55
  • Мнения: 20
 Здравейте  Hug

Толкова позитивизъм струи в тази тема, че няма как да не се включа Simple Smile . Много късмет на всички!

Да си събера малко и аз от прашеца  newsm79 newsm79 newsm79

# 56
  • Мнения: 1 185
Red Lory, мн. хубава новина!  Hug
добре дошли на новите момичета  Hug много хубаво стана в темата, дано да се пълни с много положителни тестове  Two Hearts
с някои даже по едно време ще чакаме успеха  1stroller
И аз пия от скоро геритамин, но само до О  Peace

лека вечер!!!

# 57
  • София
  • Мнения: 8 673
Добро утро.Аз си пив кафето преди да тръгна за работа и реших да ви хвърля едно око.
По-късничко ще чета назад, дано има някоя късметлийка, докато ме е нямало.
 
Тази сутрин ми беше Т 36.2. Седя по 10 минути, защото аптекаря ми каза, че това било препоръчителното време(термонетърът е вероятно спиртен или нещо такова). Как може да ми е толкова ниска температурата? Нали ректално, уж било с 5 деления по-висока. Това значи, че в устата ще ми е 35. 7  newsm78
И на приложението ми, където си следя цикъла графиката ми е на зиг-заг- 36.3 , 36.5 , 36.4 , 36. 5, 36.3 ...и така нататък. Даже сигурно и повече от 10 минути седя, защото се унасям  Joy   
Вече ми е може би 14 ден от цикъла...разбирам, че при мен овулацията е около 20-25 и нататък ден, ама все пак...малко да се вдигне  Joy На мен и без това все ми е студено и сега си спя завита с две одеяла...как така не ме затоплят.

# 58
  • Мнения: 714
Erienne, за първа фаза не ти е много ниска температурата. Важно е след О да се вдигне  Peace
И аз спя с термометъра  hahaha Понеже винаги се будя към 5-6, а ставам към 7-8 . Днес примерно си мерих температурата в 4:45, понеже след това знаех, че няма да имам 3 часа плътно сън.  ooooh!

@Daniella@, радвам се да те видя в тази тема  Hug

Добро утро!

# 59
  • Мнения: 2 965
Добро утро и от мен!  bouquet

Ерине, не е толкова ниска БТ, а този месец може О да е по-рано пък. Знае ли човек? Simple Smile При някои БТ е по-ниска, а при други по-висока. При мен винаги БТ през първата фаза е била около 36,5-36-6, имам и изключения разбира се, но така се е движела.

Аз пия от 2 цикъла Вечерна иглика по 1300мг до О и вит.Е по 200мг пак до О, ФК е ясна разбира се. Но пък от следващия си мисля дали да не започна след О вит.Е, а до О пак с Вечерната. Малко да сменя тактиката. Wink
Лек ден на всички, изпълнен с много емоции и положително настроение! Hug

Общи условия

Активация на акаунт