Търся електронна книга - тема 4

  • 123 014
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Здравейте. Някой има ли някоя книга от Елиф Шафак, освен ''Любов''? Simple Smile

Поискай тук:

http://cheti.me/kniga/cherno-mlyako

# 46
  • Мнения: 12 221
Видях, че се търси "Ад", а на Флибустата я има само в MOBI. Щe я кача утре във FB2.
"Ад" отдавна някой любезен човек го беше качил във Флибустата, може да се тегли във всякакви формати. http://flibusta.net/b/327410
Но наистина вчера е качен и в mobi.  Grinning

# 47
  • Мнения: 371
Здравейте. Някой има ли някоя книга от Елиф Шафак, освен ''Любов''? Simple Smile

и "Копелето на Истанбул" http://cheti.me/node/6944

# 48
  • Мнения: 60
genevieve, "това са рисковете на живото предаване...". Поживьом, увидим... То и Читанката я затвориха, но после си седнаха на дупето (е, с цената на някои компромиси...). Надявам се да не се случи - затова и подписах петицията.

Ако все пак затворят Флибустата, ще се появи друг сървър, в друга страна и т.н. Не се гаси туй, що не гасне и не си мисля, че могат да ни отрежат тотално, освен ако не обяват Интернет за общодържавна заплаха, след което някой П..вски да дойде да ми прибере компа от къщи, защото заплашва националната сигурност...

# 49
  • Мнения: 4
Търся поредицата "Хотелът" на Нора Робъртс. Благодаря!

# 50
  • Мнения: 1 136
PanJoro, изтеглих ръководствата. Благодаря!

# 51
  • Мнения: 60
Vapor, с твоя линк наистина намерих "Ад" в различните формати, но аз го потърсих като "ад" в сърча и намерих само един запис за bg, на който имаше само "изтегли като mobi". Вероятно не съм изчел списъка до края...

Така или иначе, това е търсена книга и утре ще я включа в списъка - с твоя линк, разбира се.  

Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 23:26 от PanJoro

# 52
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Здравейте, да се надяваме,че всичко ще е наред и организацията за качването във Флибуста няма да е напразно Praynig

# 53
  • Мнения: 652
Здравейте. Търся книги на Жоржи Амаду, по възможност на български. Ще съм благодарна за всяка информация.
Благодаря

# 54
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Ей голямо моткане в тази flibusta докато кача "Как да се омъжиш за вампир милионер"  Joy Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 60
Много неприятно - не мога повече да си редактирам първите два поста в новата тема "Книги в библиотеката". Вероятно след няколко дни тази възможност се ограничава. Това сериозно компрометира усилията ни да създадем списък с наличните във Флибуста книги...

Има две решения:

1. Някой модератор да прави това, което исках да правя аз, т.е. да обновява списъка на база постъпилите нови постове, след което да премахва постовете.

2. Да бъде разрешено на мен да управлявам темата с права да редактирам и трия постове. Понеже ще ми бъде трудно, може същите права да се дадат и на някое от по-опитните момичета. Не знам как може да стане това - ако някой знае или може, да удря едно рамо.

Има и трета възможност - да кача списъка на сървъра. При всички случаи моя сървър е по-бърз като достъп от Флибуста, но идеята беше да има бързо достъпен списък на книги в рамките на сайта, в който бързо да се търси чрез браузера, а не чрез търсачката на сайта. Ако не се приложи някое от посочените две решения, вероятно ще преминем на този вариант.

Пояснение
Има проблеми с кирилицата на сървъра, особено ако с него се свързват Линукс машини. Затова ще променя наименованията на папките и файловете по следния начин - наименованията ще са изписани на български, но с латински символи, например "KONVERTORI NA KNIGI".

Ледената кралица, gostenka68. Изтрийте постовете си в новата тема или въведете там нови книги, качени на Флибуста - докато все още можете.

Нови книги. Списъкът е допълнен с нови 5 заглавия.


# 56
  • Мнения: 2 615
Благодаря за темите на Ysabell и PanJoro.   bouquet

# 57
  • Мнения: 945
Не търся нищо конкретно, но знае ли човек... може да изскочи нещо Grinning

# 58
  • Мнения: 10 651
Много неприятно - не мога повече да си редактирам първите два поста в новата тема "Книги в библиотеката". Вероятно след няколко дни тази възможност се ограничава. Това сериозно компрометира усилията ни да създадем списък с наличните във Флибуста книги...

В БГ мама даден пост е достъпен за редактиране само до 24 часа след публикуването му  Peace

# 59
  • Мнения: 7 831
1. Някой модератор да прави това, което исках да правя аз, т.е. да обновява списъка на база постъпилите нови постове, след което да премахва постовете.
Изпращай ми на ЛС какво искаш да се променя и добавя и ще го правя.
Благодаря за темата!

Общи условия

Активация на акаунт