Търся електронна книга - тема 4

  • 123 069
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Здравейте,
Търся книгата Каин и Авел на Джефри Арчър.

Скрит текст:

# 31
  • Мнения: 10 686
Запис  Simple Smile


На мен ми дава "Страница не доступна"  newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 70
АЗ я изтеглих току що .. там си е  Thinking

# 33
  • Мнения: 10 686
АЗ я изтеглих току що .. там си е  Thinking

Би ли ми я пратила? Явно имам проблем, няколко пъти пробвам и все това ми дава - Страница не доступна.  Rolling Eyes



Получена!  Grinning Благодаря много, beliz     bouquet

Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 16:53 от mijjjka

# 34
  • Мнения: 12 299
Би ли ми я пратила? Явно имам проблем, няколко пъти пробвам и все това ми дава - Страница не доступна.  Rolling Eyes

Сигурно ми е глупав въпросът, но нали си си влязла в профила? Само така може да я видиш.

# 35
  • Мнения: 10 686
Не, не бях се логнала ....  Embarassed
Явно е от това  Blush

# 36
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема   bouquet

# 37
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
  bouquet  За новата прекрасна тема и труда!

# 38
  • Мнения: 47 981
Търся MacRieve
by Kresley Cole
Release Date: July 2

# 39
# 40
  • Мнения: 431
Книги в библиотеката

Това е новата тема, в която ще се актуализира списъка на книгите, които сме качили и ще качваме на Флибуста. Вече съм въвел трите книги от КРОСФАЙЪР.

Не виждам как мога да разреша на някой друг да редактира списъка с книгите, освен ако някой модератор не може да даде такова разрешение. Ако може - да го дава. Иначе има само 2 решения:

  • Пращате ми на лични списък на книгите, които сте качили и аз ги включвам в списъка.
  • Пускате пост в новата тема със списък на книгите, които сте качили. По-нататък ще добавяте книги в същия пост, за да не се раздува темата. Има вариант аз да копирам книгите в моя списък и да ви уведомя да си изтриете поста, но трябва да го обмисля (понякога ми се налага да отсъствам и не е добра идея нещата да зависят само от мен).

Вероятно има и други решения - приемам предложения в тази посока.

Под подписа ми ще видите едно бутонче [www]. Това е линк към темата "Книги в библиотеката". За да се отвори темата в нов таб на браузера, можете да задържите натиснат клавиш Ctrl е тогава да кликнете върху бутончето. Предлагам всички редовни участници в темата да променят профила си по подобен начин, за да има бърз достъп до списъка с книги. За заглавие на Web-страница задайте "Книги в библиотеката", а за адрес: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=727156.0

Здравейте.Прочетох,че имате желанието да качвате електронни книги на български във Флибуста затова искам само да предупредя за нещо.Тъй като от осем години се занимавам с редакцията и качването на сканирани любовни романи на руски език и съм администратор на един от тези руски сайтове доста от нашите книги се качват и на Флибуста.Но от 1 август отново ще се повдигне в Русия въпроса за авторските права - засега само за филмите,но има опасност да се закрият и сайтовете за електронни книги.Казвам отново, защото през 2005 г. когато за първи път се прие този закон в Русия закриха почти всички електронни библиотеки.Та накратко - Флибуста може да бъде затворен, макар да не е руска библиотека.Тези дни вече излезе на главната им страница предупреждение за това.Така,че имайте го предвид.

# 41
  • Мнения: 58
Търся MacRieve
by Kresley Cole
Release Date: July 2

Kresley Cole - MacRieve
http://dox.bg/files/dw?a=a543b4ab65
 Simple Smile

# 42
# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
 Hug

# 44
  • Мнения: 60
Момичета, тази вечер пуснах FTP-сървъра. Идете в темата "Книги в библиотеката" и ще видите какво съм добавил в първия пост - вече има кратко ръководсво за конвертиране на PDF към FB2, качил съм и някои програмки. Нещата предстои да се развият - надявам се в положителна посока...

Vapor, качил съм ти книжките в главния списък, т.е. можеш да си изтриеш поста или да го опразниш за следваща употреба. Като гледам, май ще трябва да ми дадат модераторски права за тази тема, за да мога да я контролирам. Всъщност такива права ще трябва да се дадат и поне на 2-3 от вас, за да има адекватна и своевременна реакция. Не съм много опитен във форумите, затова няма да е зле някой да предложи решение.

Видях, че се търси "Ад", а на Флибустата я има само в MOBI. Щe я кача утре във FB2.

Общи условия

Активация на акаунт