АВГУСТинче за море се стяга, но майка му от форума не може да избяга - 30

  • 24 997
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459

За да напиша този пост им позволих да скъсат една книжка, сега Криси подава страниците на Бобо, той ги захапва с уста и ги плюе в един кош  ooooh! Mr. Green Crazy[/color]
hahaha Най-важното е лекотата, с която приемаш случващото се!  Hug
Блонди, Захариева   bouquet Hug!
За яденето при нас е долу-горе така:

сутрин към 7-кърмене и пак заспива,
след като стане-сухар, елда, киноа, просо или овесени ядки със сирене и масло, към 150-190,
предиобед-кърмене,
обед-рядко 180-190 зеленчуци плюс минус жълтък или месо, по-често е половината или няколко лъжички и после следобед го дояждаме,
следобед кърмене,
късен следобед-някакви пресни плодове,
вечер зърнена безмлечна каша плюс минус плодово пюре, от това може да изяде мнооого, но към 180-190 й давам,
вечер преди заспиване-кърмене,
мощем-кърмене 1 или 2 пъти.
Като всичко търпи промяна, но долу горе към това се придържаме.  Crazy Между всички хранения гризка все нещо-я краставица, я сухар, я нещо друго.  Mr. Green
Тази "сутрин" например пропуснахме закуската, тъй като стана късно и директно й дадох пилешката супа, че иначе изобщо няма да я погледне ако яде сутринта попара например. Simple Smile

Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 15:42 от didi24

# 16
  • Мнения: 7
Запис и от мен в новата тема  Simple Smile Благодарско на Блонди и Д.Захариева    bouquet

За яденето,Криси има 4 твърди хранения от по 100 гр. някъде,едно междинно- пресен плод и N на брой кърмения.На мен ми се струва,че е малко ,но като не иска повече...  Crossing Arms

Екзо така са децата, все в най-голямата мърсотия се бутат  Crazy Криси онзи ден така се беше отурила един фас да вземе  ooooh! голям рев му дръпна за него,ако го беше набарала съм сигурна,че право в устата щеше да си го сложи  Sick

# 17
  • Мнения: 20
Записвам се ..... пък кой знае колко ще смогвам да ви следя.Май и аз ще стана от ФБ активните,че тук ми е много трудно да ви изчета  Tired

# 18
  • Мнения: 6 704
И аз съм тук Hug
Сега ми е трудно да ви изчета, ама пък ще наваксвам нататък Hug

Ивайла сутрин към 7-8 часа пие АМ 150-160гр
                               12-12.30 месно ядене или супа от кунхята 160гр
                               16-16.30-17 часа крем от кухнята 160гр
                                20 часа постна супа или ядене от кухнята 160гр
                                23 часа АМ 150-160 грама

Между храненията яде каквото й дам-банан, хляб, бисквитка, сухар...Общо взето като ме види да ям и започва да ме сочи и да вика: ААААААааааааааа!
                                 

# 19
  • Мнения: X
Блонди, Захариева - благодаря за тематаааааааа  Hug
За храненето всеки ден сме различно, ама вече не броя грамажи, колкото изяде толкоз  Blush
 Маги, аз нямам време сега да изтрия снимките/т.е. да ги намеря първо измежду хилядите/, но Елсънче май каза, че ще го направи  Hug
На Анди му правих един хляб с лимец - еййййййййййй, много му харесва, пише че издържа 7 дни, ама май няма да видя дали е вярно   Mr. Green по рецепта на джинджъра е  Blush
Пейпърче, а ти що не пишеш по-често  Crossing Arms
Йее, 4 юли  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 961
Малее нова тема, Blondi  bouquet
Белверде ето нашето ядене:
по някое време в ранното утро кърма
10:30 плодово пюре
между 13:00 и 14:00 пюре, повечето пъти с месо, риба един път седмично, след това кърмя, но не всеки ден
към 18:00 от готовите на Хип зърна с плод или пресен плод
към 20:30 каша Лека нощ и преди да заспи мляко
Блонди а мойто пиле много ли, малко ли хапва Mr. Green
Ааа МериДжейн и ние имаме един вечерен полет. Защо така не е хубаво, не спят ли?
Сега купих едни мюсли, на кутията пише от 1-3 годинки, няма нещо ново невъведено в тях, може би са по- едри вътре, ще ги отворя да видя дали ще ги яде. На мен проблема ми е, че млечните каши всичките са гладко пасирани, дори тези от 8 месец, затова взех тези мюсли, но те не са млечни Rolling Eyes
Аз пък имам мускулна треска от обикаляне, смятайте колко обездвижена съм била цяла зима ooooh!, ама тя бая дългичка си беше

# 21
  • Мнения: 2 052
Блонди, Захариева,   bouquet

Ние както ядяхме малко, сега ядем по цял ден  Mr. Green
6ч. - кърма;
7ч. - закуска - попара или кус кус с АМ - 180-200гр.;
10ч. - пресен плод - 180-200гр.;
12ч. - манджа от кухнята - всичко изяжда, порциите варират между 150-170гр.
15ч. - десерта от кухнята - 150-170гр.;
17ч. - супа от кухнята - нея не успява да я изяде, може би около 100гр. изяжда;
19ч. - пресен плод;
20ч. - кърма + АМ.

# 22
  • Мнения: 10 883
Тъкмо преди няколко дни си мислех да ви питам за часовете и видовете храни, (в) които давате. Как хубаво се извъртя темата. Аз ако събера 3 пъти да съм му дала храна на ден, съм доволна  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте! Да се запиша и аз на втора страничка.
Блонди, Захариева,   bouquet

Моето зверче яде горе-долу така:
6,00ч. - кърмене /но не винаги/
8,30ч. - закуска /кус-кус, попара, кисело мляко с бисквити, или сандвич с масло и сирене - любим и е/
12,30ч - обяд /месо и зеленчуци леко смлени, десерт - най-често кисело мляко/
от 13,00ч. до 15,00ч. спим на ц*ца  Mr. Green
15,00ч. плод.
18,00ч. - или супа със сухар, или каша.
20,30ч. - АМ - 150мл.
И после към 21,30ч. - 22,00ч. заспиваме на ц*ца   Mr. Green
И всяко от основните хранения е от по 200гр.

Уж се тъпчем по цял ден, пък според мен е свалила на тегло - поне според домашния кантар.

# 24
  • Мнения: X
Дафиииииии, егати яденето  Mr. Green Анди до скоро ядеше 4 пъти на ден, сега му промених малко яденето и общо взето яде сутрин в 7 АМ, в 10 часа зърнено или нещо с плод, в 13/14 ч. обяда от кухнята, в 18 часа или каша с плод или супата от кухнята и в 21 часа пак АМ - Flutter като грамажи не знам обаче, правя на око, а от кухнята някой път си изяжда буркана, ама повечето пъти 2/3 от него - а и захранване водено от бебето чат-пат, я бисквитка, я домашен хляб, и краставица  Mr. Green

# 25
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Малеее, Дейката ме разби - сандвич??? Бобо днес нацели една по-едра троха жълтък в пюрето и се намуси, за малко да тегли една майна на обяда заради нея Whistling Това бисквитки, сухари, краставици? Звучи ми нереално и невъзможно при нас Tired

# 26
  • Мнения: X
Месечинке, ще го пробваш ли на кухня? може там да ги яде манджите, пък те не са гладко пасирани. А така, ако му дадеш коричка хляб няма ли да си гризка  newsm78 Анди вчера си беше натъпкал доволно количество от хляба в устата и почна да се дави, ама аз пазя самообладание  Mr. Green и по едно време като изплю едно огромнооо парче, направо не знам как е побрал в устата си  ooooh! ooooh!
Мами на Сами, къде си, разкрасяваш ли се пак  Flutter Flutter

# 27
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Да, мисля да го записвам на кухня вече, ама трябва да си надвия мързела и да се вдигна дотам Whistling То ще кажеш, че ми е супер далеч Mr. Green Коричка хляб не съм му давала, ще взема да го пробвам.

# 28
  • Мнения: 2 052
Месечинке, можеш също да пробваш с добре узрял плод - нектарина или кайсия. Ина така се научи да дъвче и постепенно започнах да и давам по-твърди неща, сега яде с нас таратор   hahaha

Вик, как така сандвич  newsm78 Истински ли, като за големи?  newsm78  Mr. Green

А да ви кажа Ина не знам как ще се научи да се храни сама, никакъв интерес не проявява. Ако е нещо друго веднага го взима, разглежда го, завира се в устата задължително, но подам ли и някаква храна въобще не я докосва  Crazy

# 29
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Не иска, беше супер погнусен и от праскова и от кайсия Crazy Уф, явно и аз не съм много настоятелна, но като направи физиономията и направо ми се отщява. Трябва всеки ден да се пробва, накрая току виж проял. Ама и той с неговия половин зъб как да дъвче. Онова, което бях взела за долно зъбче явно се оказа киста, защото вече го няма, а изглеждаше точно като зъб - продълговатичко, не като точка Blush

Общи условия

Активация на акаунт