Септемврийка на мъжО се въси, да фнимаа вече к'ви ги ръси - Тема № 19

  • 21 450
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 931
За новородено -смятам да е в спално чувалче. Ако е топло - в лятно, ако е по-хладно - направо в зимното. Ей такова имам предвид -
С одеялце бих се притеснявала, честно казано. Повече са митове, но все пак съществува потенциалната възможност да си го избута върху лицето и да не може да го махне от там. Олекотена завивка не ми се вижда никак походящ вариант. Ако трябва да е одеалце, нека да е лекичко, така че да може да се диша и през него. Peace

Kikito, да споделиш после някоя хубава снимка Simple Smile
А иначе за щорите и спане - има деца, които са сомнамбули (доколкото съм чела, малката малинка и тя е от породата на моето диване Simple Smile ) и нито щори им помагат, нито нищо. Да спи до 10? Абсурд, не му се е случвало никога досега през живота, било то светло или тъмно, шумно или безшумно, сам или при мама Simple Smile В момента поне се буди в по-нормално време - около 7-7.30, но затова пък преди 11 не ляга и рядко спи на обяд ooooh!

Последна редакция: нд, 14 юли 2013, 12:18 от Lulu25

# 721
  • До морето :)
  • Мнения: 328
За завивките - аз пък ще купувам направо комплекти чаршаф, и олекотена завивка. И предния път така беше.  newsm78 Отделно по-тънички и по-дебели пелени, ако се наложи.

За памперсите - на мен Пуфис са ми много хартиени, харесвам повече Памперс. Но е според детето. Племенницата ми се обриваше от Памперс.

# 722
  • Мнения: 4
Здравейте  Hug Защо вчера ви се похвалих, че нямам киселини  smile3511  щях да умра нощес от тях ужасно е. Поне знам че стана от един фреш лимон никога повече фреш лимон няма да близна  #Cussing out добре, че имаше сода в хладилника и оправи положението, но не съм се наспала и смятам да дремна следобеден сън. Относно памперсите да ви споделя преди няколко месеца още пупата ми беше малка бях се спряла на щанда с ббебешки храни и аксесоари в Кауфланд и един мъж ме заговори. Представи ми се за някакъв дистрибутор на храни. Изчете ми лекция за всички марки АМ каза, че Тьопфер били най-добри и въпреки, че продавал и Нестле те били най-големият боклук. Не знам до колко е прав то всеки си има мнение. После ми обяснява как да си потърквам бутилка с Ам между дланите, а не да я разтръсквам че влизало въздух и от там колики. Най-накрая ми каза да не купувам памперси от големите вериги защото за там се правели партиди със занижено качество, защото искали по-ниски цени. Да съм си купувала от разни борси български и малко да са по-скъпи били по-хубави. Не знам дали е прав, но е възможно. За спането мама ми е подготвила вече два комплекта с олекотени завивки и един с плик в който мога да сложа одеалце. Имам един спален чувал, но не мисля да го ползвам.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Добър ден. Аз като ви разправям, че с тея изисквания цял ден пия хапчета, вие не вярвате.  Mr. Green Ама си пия феро-фолгамата с айрян и хич не ми пука. Колкото се усвои. Аз и месо си ям.
Снощи бяхме на гости, та се засякох с една друга бременна. Две седмици ни е разликата в термините, ама аз мога да мина за бременна с тризнаци най-спокойно. Чак срам ме хвана, ама на мен поначало много ми личи.  Blush Редовно ме питат скоро ли ще е, но аз ги успокоявам хората, че само изглеждам огромна, защото по начало съм си дебела.  Simple Smile
С малкия помня, че първите памперси имаха вътре един мрежест слой, който държеше рядкото ако далече от кожата. Сега така ли са пак?
Страшните истории гледам да си ги пропускам покрай ушите, но на моменти се ядосвам. Не съм на 20 г. вече, раждала съм и то не много леко, няма нужда някой да ми обяснява страхотии. Ако сметна, че имам някакъв проблем ще се информирам. Не съм и кон с капаци, но има неща които предпочитам в момента да не чета и слушам. Особено от жени, които са раждали преди 40 години и такива, които задължително имат поне 20 познати, с които са се случили невероятно страшни неща. Понякога имам чувството, че има хора, които наистина няма какво хубаво да кажат и усетят и се фокусират само върху отрицателните неща. Една позната, като я гепило шубето преди да роди, случайно се разхождала с баба си на оживено място и тя и казала да се огледа и да погледне хората - толкова много, а всички са се родили някак все пак.  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 2
Здравейте  preggo

Ние ще имаме гости  довечера и сега си почивам. Добре, че е климатика. Много се задушавам. Вие как сте?

# 725
  • Мнения: 260
За спането вече съм си взела комплект от  олекотена завивка, възглавничка и чаршавчета  Peace
в комплекта пък за изписване има по плътничко оделце иначе имам всякаква дебелина одеяла и пелени  Hug и ще преценя тогава  Wink
Та Лемонче и аз като теб  много ми хареса като го видях обаче аз не се сдържах  Hug, но то все ще влезе в употреба  Peace
г-12-09 и аз като теб , защо ми трябваше да се хваля вчера и аз снощи направо откачих  Sick
Лулу и аз много ги харесвам човалчетата , добре че ме подсети да си го включа в списъка  Hug
А това за страшните истории не знам що за хора са това дето могат да ги разказват на бременни жени - явно пълно куку, една от тях е моята майка явно все ми разправя едни такива от който да ти се изправят косите , вярно че при сестра ми се случи нещо лошо , но защо по дяволите само за това ми говори и аз си имам моите страхове , пък и не само за това и други истории чула недочула ужас и при последното изказване се скарах вече и така , сега предпочитам по рядко да се виждам с нея защото тази жена не се променя и щом ме види се почва......................

Последна редакция: нд, 14 юли 2013, 12:54 от RAQSVETLINA

# 726
  • Мнения: 12
Здравейте
Цяла нощ не мигнах  Tired
Бебо вчера целия ден и цяла нощ не се спря-рита,мърда
Какви ли не пози смених,но не иска и не иска да спи
Чак сутринта към 10 се успокои и заспа,та и аз малко дремнах
Предполагам му е такъв период  newsm78
Дано всичко му е наред
До сега не е буйствал толкоз дълго време,даже и сега се подмества и побутва  newsm78

# 727
  • Мнения: 285
здравейте ! Съвсем ми се обърка цикъла на спане Confused  Заспах снощи към 3 и спах до 12:45  Shocked Това  е защото малката е при баба си . Обаче и като е тук си спим с нея до към 11 -12 . Тя като пропусне обедният сън , и като заспи към 11:30 и така спи до късно на другият ден . да видим на първи как ще я будя в 7:30 за ДГ .
Много е горещо  при нас , на моменти ми причернява и се потя нон-стоп . От два дни , все гледам прогнозата и се надявам на дъжд ...ама дъжд йок  Sad 

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 65
Ще се включи ли някой от "старите" темеправки за новата тема или аз пак да копи-пейстна.

Амели тук мебелите са си тамън. Вещите им идват в повече. А какви красоти открих... музей на националното творчество може да се отвори - ръкоделия още от прабабите. Има и от онези торби, в които са носели бебетата  Grinning  А аз слинг си купих  GrinningНякой мебели са много хубави-старинни, но са малко. И аз си падам по такива неща и предпочитам да реставрирам.
Аз още първия ден се изказах пред майстора, че на мен не ми минават разни "майсторски" номера. ММ каза, че има нужда някой да играе "лошото ченге" и много му хареса, че на мен преписва тая длъжност. То аз не че се карам с човека, ама си казвам ей така уж на майтап каквото ме притеснява.  Grinning Почвам да ровя за хубави оферти за паркет.

И аз се навих за сушилня. Ще я сложим над пералнята в едно помещение метър на метър. Доста предимства виждам... Само се чудя дали да не отида да си я взема от ония магазинчета дето продават нови уреди с външен дефект... иначе най-евтината нова е към 450-500лв.

# 729
  • Мнения: 159
Здравейте,
за един ден ви изпуснах и сте изписали темата Simple Smile Да ви се похваля, че вчера си закупихме количка и един куп дреболийки за бебчо. Изкефихме се максимално  Grinning
Хубав следобед момичета Simple Smile

# 730
  • София
  • Мнения: 142
Привет!

При някои деца наистина помага това със затъмняването.  При моето засега - не.  То аз не мога и да и направя пълен мрак, понеже нямаме такива щори или пердета, ама не ми се влагат пари да експериментирам.

Петя, малките размери на Памперс Премиум Кеър са с такава мрежичка, за другите марки не знам.

малина, точно за тази миризма говорех и аз Sick  Открих, че Премиум Кеър не ми миришат чак толкова неприятно, а и с времето посвикнах сякаш, понеже всичко останало ми харесва повече от на другите марки (аз голяма реклама им дръпнах Crazy).

g_12_09, Тьопфер наистина ги водят от най-хубавите АМ (май Лактана Био се казваше тяхното), но те са и сред най-скъпите Wink  Имам приятелка, която работи в Нестле и си хранеше детето с техни продукти.  Чак такъв отврат не са Wink  Но пък ти пожелавам да нямаш нужда от АМ и тази информация да си остане излишна.

За завиването на новородено - и аз намирам спалното чувалче за много подходящ вариант.
 

# 731
  • Мнения: 327
 Скорпи, честити покупки.
 Добавила съм си в списъка АМ и смятам да взема една кутия за всеки случай. Само незнам каква марка да е.

# 732
  • Мнения: 0
Здравейте! Днес си взехме количката - Jane Slalom Pro, сега ММ я разучава. Има 1-2 проблема по шасито /втора употреба е/, но той ще ги оправи. Сега се бори с помпата за гумите, че май нещо й липсва и не помпа. Но ако не стане, ще отнесем колелата на вулканизатор  Joy Имаме си столче за кола, зимен кош и лятна част. За месеците - може би сме в седми календарен, иначе сме в осми лунарен. А хората си питат за календарните. Мен пък от 2 седмици ми обръщат внимание на корема и е много приятно. В стола ми дават каквото си харесам - независимо дали е гарнитура към нещо. Пък за една лакомийка като мен това си е голям бонус!  Joy Горкият ми котарак се побърка от вида на количката - още обикаля с ококорени очи. Милият! Как ли ще се изплаши, когато доведем и Александра... Това Танище започва да ме тревожи, дано просто да няма интернет! А за страшните истории... около мен никой не разказва такива неща. Една колежка е била на спирката онзи ден на Цариградско, но пък го обърнахме на майтап, защото по същото време и ние с ММ се прибирахме, но аз избрах пътя през Дружба. Така че само й повтарям, че Бог е добър и никой не ни закача със страшни истории. То нейната иначе може да мине за филм на ужасите... Пък и на този етап най-страшно ми се струва преждевременното раждане.

# 733
  • Мнения: 327
 Кикито, има комплекта на Наф Наф в сайта в розово!

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Момичета, намерих този календар за изчисление на пола. Знам, че са щуротии, но ей така за протокола може ли да проверите дали познава, че ми е интересно.  newsm12 http://forumok.ru/who.html

Общи условия

Активация на акаунт