Време ни е за промяна - тема 124

  • 14 943
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39 702
бахмамамаму мечето няма матка и тръби  newsm78
бегай на друго място

# 16
  • Мнения: X
Мече, странна работа ! кога ще е коментара с доктора. дадоха ли ти CD. На мен в сряда ми предстои ЦС. Кой доктор я прави? не може да нямаш тръби и матка

# 17
  • Мнения: 6 002
светко, що се щураш кат алтава newsm78
предполагам за благозвучие го слагаш  Joy Joy Joy Joy Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 16 691
ма само ти или целия блок hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 39 702
светко, от кметя ли бегаш newsm78

# 20
  • Мнения: 6 002
светко, от кметя ли бегаш newsm78
Не от димната завеса на печката  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 21
  • Мнения: 3 422
ММ се смее, че ще използва написаното, като повод за развод - доказателство, че не съм жена.
Лекарката дига рамене и ми казва, ами не знам. Трябва лапароскопия. Аз я питам вие вкарахте ли контрастното вещество, защото аз го видях под мен, бях мокра, отговор - да, разбира се. #Crazy #Crazy #Crazy  Дадоха ми и СД. Показаха ми как няма контрастно вещество и няма маточна кухина и тръби.
ЦС е правена във Вита от Лора Кълвачева. Просто нямам думи. Аз инвитро  правя, а нямам матка. newsm78

# 22
  • Мнения: 6 002
Мече направи нова ЦС другаде,не бързай с изводите Peace

# 23
  • софия
  • Мнения: 9 590
Мече, я иди някъде другаде да направиш

# 24
  • Мнения: 39 702
мече н тина киркова рентгена е хубав и лесно се разчита.
казах ти, че половината форум е доволен от мая василева. прави ми снимката преди много години и гарантирам, че ще ти свърше работа

# 25
  • Мнения: 2 360
Хилоу и от мен. Аз съм откачила от четене и не мога да се включа адекватно  smile3537

Мече, няма как веществото да излезне отвън, ако е вкарано, все някаква кухина трябва да има  newsm78 Отивай при друг лекар за ЦС  Peace

# 26
  • Мнения: 3 422
За мен истината е, че веществото не е вкарано. Тя ми казваше, че инструмента и е къс за мен  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy(какво имаше впредвид не знам). Много се смях с ММ на диагнозата. Скрих я в бюрото, защото само като видя написаното и почвам да се смея.. Така, че тия дни съм пак на ФОТО.

# 27
  • Мнения: 39 702
ама побързай, че се прави там до някой си ден.

# 28
  • Мнения: X
да, още утре звънни някъде. мисля че се прави до 12/13 ден от цикъла

# 29
  • София
  • Мнения: 16 691
Мече, не трябваше да й плащаш на тая...аз ако съм ще искам втора снимка за същата цена...
ай сиктир, писна ми само да плащаме на некадърници да си правят опити в/у нас.....
отиди и се разправяй, да ти я направят пак за същата цена.....ама тоя път да вкарат контрастното вещество.....ей аман от некадърници....

Общи условия

Активация на акаунт