Мит или истина е, че всеки мъж иска да има момче?

  • 74 993
  • 484
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 291
Ние още правим опити за детенце , но моят мъж определено иска да имаме момиченце  stork-girl
Винаги ми е казвал , че когато е гледал съседските деца много се е разбирал с момиченцата и винаги е искал и той едно такова  Laughing

# 421
  • Мнения: 179
Аз обожавам дъщеря си

# 422
  • Варна
  • Мнения: 87
Аз обожавам дъщеря си

Не си единствен, и аз моята!!!

Създаден съм, за да съм татко на момиченце и се гордея с това! Simple Smile

# 423
  • Мнения: 179
Аз обожавам дъщеря си

Не си единствен, и аз моята!!!

Създаден съм, за да съм татко на момиченце и се гордея с това! Simple Smile


newsm10

# 424
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 346
Моят съпруг винаги е казвал, че иска дъщеря. Аз също .Бяхме много щастливи, когато разбрахме, че ще имаме момиченце и сега тя е принцесата на тати.И момче да беше пак щяхме да го обичаме.
Обаче когато приятелката ми забременя и каза това на мъжа с когото живееха заедно, той реагира много странно. Казал и, че ако бебето е момче ще го признае ,а ако не е се разделят. Той трябвало да има син.Тя беше много разстроена, защото не очакваше такава реакция . Накрая роди момченце, таткото го призна, но се разделиха.Аз бях потресена.

# 425
  • Мнения: 6 214
Накрая роди момченце, таткото го призна, но се разделиха.Аз бях потресена.
Човекът просто не е бил стока, за да поставя такива условия. И това става още по-ясно, щом тя е изпълнила условието и пак са се разделили.  Peace

# 426
  • Мнения: 9 475
Маят винаги е искал да има момиче. Дори преди години е  разказвал на приятелите си, как един ден ще има момиче и ще се казва ...... (много сигурен е бил) Mr. Green. Факт е, че първото ни дете е момиче и се казва по същия начин, както е разказвал на приятелите си. 
Второто ни дете е момче, но е не по-малко обичано от момичето. Simple Smile

# 427
  • Мнения: 2 831
ММ иска две - момче  stork-boy и момиче stork-girl . Категоричен е и ги иска наведнъж.

# 428
  • по морето
  • Мнения: 203
Всичко е възможно, мой приятел има момче и момиче близнаци Grinning

# 429
  • Мнения: 30
С момчето се надяваш, че като порастне, ще станете приятели. Докато за момичето се страхуваш, че ще заприлича на майка си  Cry.

# 430
  • Мнения: 4 199
Нова трактовка по въпроса Laughing

# 431
  • Мнения: 9 917
С момчето се надяваш, че като порастне, ще станете приятели. Докато за момичето се страхуваш, че ще заприлича на майка си  Cry.

Значи тряба да си избереш майката, на която детето ти искаш да прилича Simple Smile))).

# 432
  • Варна
  • Мнения: 87
Ние, татковците за други неща се притесняваме когато момичетата ни пораснат. То е ясно, че ще заприличат най-вече на майка си! Simple Smile

# 433
  • Мнения: 4 199
Доста момичета приличат както визуално, така и по характер на бащите си, хайде не ни приписвайте всички злини Wink

# 434
  • Мнения: 30
Нов съм във форума  bowuu, не очаквах, че ще го вземете толкова насериозно. Ще внимавам повече с шегите.
Естествено, че няма значение на кого прилича - то си е отделен човек. Важното е да бъде весело, читаво и щастливо, другото са глупости.

Общи условия

Активация на акаунт