Мит или истина е, че всеки мъж иска да има момче?

  • 74 957
  • 484
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 199
Е, казах го с намигване, чакай пак да намигна, че да няма недоразумения  Wink

# 436
  • по морето
  • Мнения: 200
С момчето се надяваш, че като порастне, ще станете приятели. Докато за момичето се страхуваш, че ще заприлича на майка си  Cry.
Със сина сме си приятели, а дъщерите обикновено приличат на татковците, не само по моята го виждам.

# 437
  • Мнения: 30
 
а дъщерите обикновено приличат на татковците, не само по моята го виждам.

Като малки - да. Но световната наука познава много примери на съпруги, които с времето забележително заприличват на тъщите. ooooh!

# 438
  • Варна
  • Мнения: 87
а дъщерите обикновено приличат на татковците, не само по моята го виждам.

Като малки - да. Но световната наука познава много примери на съпруги, които с времето забележително заприличват на тъщите. ooooh!

А някои съпруги са млади версии на тъщата Simple Smile Тук темата вече се разводнява Simple Smile

# 439
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
То затова си има и приказка - за да видиш каква ще е един ден възлюбената ти, погледни майка й. И си преценявай Mr. Green.

# 440
  • Мнения: 65
Аз пък от малка мечтаех да имам момче... Когато забременях мъжът ми все се шегуваше че ще е момиче. Той много искаше дъщеря. Е въпреки че ни казаха че ще е момче, в крайна сметка се роди момиченце. Той беше на седмото небе. На мен ми трябваше известно време да свикна с мисълта, Но за миг не съм съжалявала че бог ме дари първо с дъщеря, И моето мнение е че момиченцата се гледат по лесно, вече и от личен опит  го твърдя, поне докато са малки е така. А сега страшно много ми помага за братчето си което тя обожава.
Е вече си имам така мечтаното момченце... с което да троша нерви и притеснения. Simple Smile
Баща му пък умира от кеф че щял да го учи да сваля мацки и как ще ходят заедно за риба.
Мисля че това е мит. Специално аз познавам повече мъже които искат момиче.
На близка приятелка мъжа искаше също много да има дъщеря, супер много се радваше на нашата и до последно не вярваше че ще е момче както им бяха казали. Тъй като знаеше че аз пък исках син, се шегуваше да правим трампа. След като се роди синът им обаче нямаше по щастлив от него. Сега вика "Еее друго си е да си видиш семката да тича по двора".
Та каквото и да е все ще ги обичаме, само да са живи и здрави, другото е бял кахър

Последна редакция: вт, 11 мар 2014, 00:34 от мики-маос

# 441
  • Варна
  • Мнения: 87
Сега вика "Еее друго си е да си видиш семката да тича по двора".


Много добре казано! Simple Smile

# 442
  • Мнения: 78
Момчетата били гордост за бащите, а момичетата слабост.

# 443
  • Мнения: 3 784

След като се роди синът им обаче нямаше по щастлив от него. Сега вика "Еее друго си е да си видиш семката да тича по двора".


Че дъщерите от чужди семки ли се правят?  Laughing

# 444
  • София
  • Мнения: 6 477

След като се роди синът им обаче нямаше по щастлив от него. Сега вика "Еее друго си е да си видиш семката да тича по двора".


Че дъщерите от чужди семки ли се правят?  Laughing
Но синът на свой ред ще произведе семка, от която ще се родят още семки и така гена на бащата ще се продължи. От древни времена жената е била символично представяна като земята, в която се посява семката на бащата! И оттам пониква сина и така.

# 445
  • Мнения: 3 784
Да, ама не е правилно.  Laughing Генът му се продължава независимо от пола на тичащите "семки".

# 446
  • София
  • Мнения: 6 477
Е, сега това го знаем щото сме учили генетика. Ама преди н-века не са знаели таквиз неща, а са смятали семката - мъжката за носител на рода. И така си се предава от мъж на мъж  Laughing Laughing Laughing

# 447
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мъжа ми има предпочитания за момиче.  Peace

С момчето се надяваш, че като порастне, ще станете приятели. Докато за момичето се страхуваш, че ще заприлича на майка си  Cry.

 newsm78 Thinking
Изглежда не е страшно момчето да заприлича на баща си...  hahaha Joy hahaha Joy

# 448
  • Мнения: 1 040
 Laughing Какви са тия семки,бе хора, такава звучна дума -пишка- що я замествате?

# 449
  • Мнения: 3 784
Е, сега това го знаем щото сме учили генетика. Ама преди н-века не са знаели таквиз неща, а са смятали семката - мъжката за носител на рода. И така си се предава от мъж на мъж  Laughing Laughing Laughing

Но познатият на мики-маос живее сега.  Laughing

Моргана, "носител на рода" - само в патриархалните общества, които много отдавна са изместили матриархата на повечето места на Земята, вярно.

Но и тогава са знаели, че децата вземат и от двамата родители, все пак "На другия род си се метнал такъв!" не е от вчера.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт