Мит или истина е, че всеки мъж иска да има момче?

  • 74 969
  • 484
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 46 594
Но синът на свой ред ще произведе семка, от която ще се родят още семки и така гена на бащата ще се продължи...

Хм, децата само от спермата ли се получават? Аз все си мисля, че 2 неща са нужни, за да стане работата.
Дъщерята като произведе яйцеклетка, няма ли пак да продължи рода с гените му?

# 451
  • Мнения: 1 040
 Laughing яйцеклетката нали не се вижда с просто око,
друго си е да размята пишка по двора...

# 452
  • Мнения: 3 784
Последната страница ми напомни на книгите-игри - четеш, четеш и току се окажеш пак на глава 25-та.  Laughing

# 453
  • Варна
  • Мнения: 87
Laughing Какви са тия семки,бе хора, такава звучна дума -пишка- що я замествате?

То се подразбира!  Joy

# 454
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Боже, стига с тия семки...чак цветно си ги представих тичащите семки по двора Outta Joint... То бива фолклор, ама чак пък толкова Simple Smile.
Добре че няма приказка за търкалящи се яйца...

# 455
  • Мнения: 4 569
 ooooh! ох, а аз мислех, че под семки се разбира сперматозоиди  ooooh!

# 456
  • София
  • Мнения: 6 477
Laughing яйцеклетката нали не се вижда с просто око,
друго си е да размята пишка по двора...

...която след време ще посее семката на бащата....
Ех, метафора му се вика на това, метафора...Така е, който има деца в училищна възраст си ги припомня таз знания чудесни по езика роден... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 457
  • Мнения: 3 637
Христос Воскресе момичета! Светли празници! Hug

# 458
  • Мнения: 4
И нашият татко искаше момче но се роди първо момиче и ме заплаши че ще кара до мъжко,слава богу второто ни дете беше момче.Обича и двамата,но малкия му е душата!

# 459
  • Мнения: 3 151
Ами то и дъщерята ще посее семката и на бащата.

Пък синът ще посее семката и на майката.

Ако някой не е чувал, да му кажа че и дъщерите, и синовете имат 50 % гени от майката и 50 % от бащата.

Освен ако Laughing Laughing Laughing Laughing не загрявам метафората за семка Laughing

Между другото тъкмо гледам едно предаване тук, в което питат кое е по-добре: пенисът или вагината.
Много актуално за темата Laughing Laughing

# 460
  • Мнения: 6 365
Дъщерята носи много гени от бащата, но не и У хромозомата. А тази вълшебна хромозома няма много гени, но пък служи като "мястодържач", блокира някои елементи и прави мъж, с неговите си особености. Мъжът не е жена с добавени елементи, а е създаден от женска биология, където някои гени са блокирани и тялото става мъжко.

Именно тази У хромозома е "семката" и приликата с бащата.

Сътоветно аз като жена бих искала дъщеря, защото ще носи някои само специфични за женската линия гени- митохондрийна ДНК, която пък определя по друг начин облика на поколението.

Та за мъжа, генетично погледнато, именно синовете са начинът да остави най-ясен отпечатък.

# 461
  • Мнения: 9 838
 Не, че нещо, но единствено момичетата със сигурност продължават рода и то на майка си. Simple Smile

# 462
  • Варна
  • Мнения: 87
Опасявам се, че навлизаме в една много сериозна тема - за продължаването на рода, кой кой е повече, за смисъла на живота.

 Confused

# 463
  • Мнения: 6 365
Мисля, че понякога хората толкова се съсредоточават в продължаването на рода, че забравят какъв е смисълът на живота. Забравят за какво аджеба го гонят това "продължаване на рода", освен малко за галене на собственото его. Има родове, които за нищо не стават, но пак се гордеят, че някоя семка щяла да им продължи фамилното име, Хвалипръцкови, да кажем.

А да имаш момче- това значи, че ще трябва да го изгледаш до мъж за женене. Не е гаранция, че няма да остане смотльо и стар ерген. Докато момичетата, дори да са свитички и обикновени, в над 90% от случаите ще станат майки.

# 464
  • Мнения: 1 911
Не, че нещо, но единствено момичетата със сигурност продължават рода и то на майка си. Simple Smile


 hahaha Peace



А да имаш момче- това значи, че ще трябва да го изгледаш до мъж за женене. Не е гаранция, че няма да остане смотльо и стар ерген. Докато момичетата, дори да са свитички и обикновени, в над 90% от случаите ще станат майки.

Голям келепир. Мен никак не ме вълнува дали дъщеря ми щяла да стане майка и дали синът ми ще се ожени. Ако искат- тяхна работа. Те са ми деца и за мен е важно да са щастливи и да си живеят живота както им е кеф.

Общи условия

Активация на акаунт