Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 40

  • 57 463
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 214
Фокси както винаги е безупречна.

Цветните спирали на Севентин днес ги пробвах, то точно зеленото и хич не ми хареса цвета.

Момичета който имаше ето тази палетка ЕЛ, дайте акъл за основа за сенки.
Нямам никакъв проблем с основата на Келвин Клайн с останалите ми сенки, тази палетка не издържа и два часа Sad


Не успях да видя дали някой ти е отговорил на питането, та затова... Нямам тази, но имам миналогодишната лимитка на ЕЛ и предполагам, че текстурата на сенките е същата (даже и два от цветовете по моему са, та затова не се и изкуших Simple Smile ) - аз ползвах базата за чувствителни очи на Артдеко под нея (онази старата версия, в черното бурканче) и в последните месеци HD базата на NYX и сенките и с двете са бетон, докато не ги сваля  Peace
На Келвин Клайн имам само една гел очна линия и съм страшно разочарована - един от най-несполучливите продукти в който и да било ценови клас, които някога съм имала...

# 706
# 707
  • Мнения: 13 627
Разпродавали са останали неща в Пикадили. Те преди си зареждаха цялата гама на Ревлон, но после махнаха всичко (за жалост).

# 708
# 709
  • Мнения: 13 627
Toя пич ми беше по-странно да го гледам с грим Grinning Не приличаше на себе си без татуировките

# 710
  • Мнения: 252
Рико!  Heart Eyes Не знам, но аз умирам по този пич, уникално як е.  Whistling

# 711
  • Мнения: 116
Дааа,страхотен е  Heart Eyes
Когато за пръв път попаднах на тази реклама ми беше много интересно да го видя без татуировките,защото колкото и да ми е добро въображението, ми беше трудно да си го представя с напълно "чисто" лице  Mr. Green

# 712
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Само аз ли го намирам за отвратителен?

# 713
  • Мнения: 2 214
Само аз ли го намирам за отвратителен?
не Sick

# 714
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Само аз ли го намирам за отвратителен?
не само  Joy hahaha

от мен днес синята Вамп спирала на Пупа, по-ярко синята, понеже има и убито тъмно синя, със сенки Кико и очна линия със сенки; добавила съм и черен молив на водната линия -  да видим колко ще издържи Blush

реалният цвят на спиралата е като на 3 ред снимки - снимам зад пуснати щори и трудно се хваща светлина, а ако е много светло - лицето е много осветено  Blush



 





# 715
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Аз по принцип не харесвам цветни спирали но и трите на Пупа,които показа изглеждат много добре.Може би тюркоазената ми е прекалено смела,но другите две на твоите очи ми харесват.

# 716
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Страхотна е синята спирала. Crazy
Имаш малко вамп излъчване така (заради очите), но на мен много ми харесва. Heart Eyes Crazy

# 717
  • Мнения: 31 370
Рико!  Heart Eyes Не знам, но аз умирам по този пич, уникално як е.  Whistling
С Лейди Гага са страхотен тандем. Heart Eyes

# 718
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Алена, и трите спирали изглаждат страхотни и ти отиват!  Hug Аз съм им се наточила също, но ще чакам да ги понамалят, че напоследък се хвърлих да купувам лакове  Whistling А финансите не извират  Laughing
(ако някой види специално на Пупа цветните спирали намалени, ще съм благодарна да ми свирнеWink

# 719
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Мерси, Ноеми  Peace    bouquet

Намалени са миналогодишните цветни - мисля на 16 лв, новите са по 30 лв, но на мен цветовете на старите - не ми харесаха, поне в този Блик, в който бях (до Пожарната), имаше тестери на всичко  Peace от старите спирали (намалени) имаше 3 цвята - тъмни, мисля убито кафяво, убито синьо ....

Ако имаш време - може да огледаш по другите Блик-ове  Peace може да има и още цветове  Peace

Тези, които аз имам са от сега и едва ли скоро ще ги намалят - може би догодина, ако останат  newsm78



Ивче  Blush все повече ми харесва на живо, може би - заради черния молив на водната линия е много магнетично  newsm78 все още не е мръднал (гримилата съм се в 6:45  Peace)

Общи условия

Активация на акаунт