Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 40

  • 57 464
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 242
Алена, дано не се разсърдиш, но аз те харесвам повече без силно открояваща се очна линия. Ти си нежна като излъчване и мисля, че повече ти отива само опушена линия в основата на мигллите. С това розово мисля, че добре ще ти се върже кафяво във водната линия.
Мериииииииии, е аз за костта говорих де. Значи все пак зоркото ми оЧо видя розовото Grinning

# 691
  • Мнения: 13 627
Фокси, твоите снимки ако не са хубави то повече от половината тук трябва да се скрием Mr. Green
Аз и с последен модел апарат не мога винаги да ги докарам толкова добре. Има си дни където просто нищо не става  Tired

Ивче, аз не видях твоят грим тъй че ще трябва да се покажеш пак Grinning

# 692
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Алена, дано не се разсърдиш, но аз те харесвам повече без силно открояваща се очна линия. Ти си нежна като излъчване и мисля, че повече ти отива само опушена линия в основата на мигллите. С това розово мисля, че добре ще ти се върже кафяво във водната линия.
Мериииииииии, е аз за костта говорих де. Значи все пак зоркото ми оЧо видя розовото Grinning

е, как ще се обиждам  Hug ще го пробвам утре и този вариант  Peace

# 693
  • Мнения: X
Фокси, Фокси, заради тебе ще взема да захаресам син грим.  Heart Eyes А аз по принцип съм му враг.

# 694
  • Мнения: 242
Фокси, Фокси, заради тебе ще взема да захаресам син грим.  Heart Eyes А аз по принцип съм му враг.

Ааа, не, не Naughty Никакви вражески помисли Laughing
И на мен не ми отиват някои нюанси на лилавото например или на кафявото, обаче пробвам и смесвам докато се захаресам. Ама то на снимка само на окото всичко изглежда хубаво. Обаче цялото лице не винаги изглежда добре с определени гримове.

Жаки, аз искам снимките да са кристално чисти и с наситени цветове, за да се види и най-малкия детайл (по принцип говоря, не конкретно за моите снимки). Аз например така съм се учила винаги - от снимки. И ако някой друг погледне например моите снимки няма да разбере, че съм ползвала за последния грим специално около 6 цвята сенки, няма да види шимърчетата и т.н., а ще види само лилавото, тюркоазеното и синьото, защото ако снимките са в по-голям размер се вижда, че са замазани.
Права си обаче, че понякога просто не стават снимките  Peace

Последна редакция: вт, 06 авг 2013, 12:42 от foxita

# 695
  • Мнения: 2 843
И аз харесвам Алена без очна линия повече - само с молив или нещо опушено според мен ѝ отива повече, вероятно защото е доста светла и силно очертаната очна линия действа доста контрастно.

# 696
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Фокси, твоите снимки ако не са хубави то повече от половината тук трябва да се скрием Mr. Green
Аз и с последен модел апарат не мога винаги да ги докарам толкова добре. Има си дни където просто нищо не става  Tired

Ивче, аз не видях твоят грим тъй че ще трябва да се покажеш пак Grinning

Показвам пак Hug

Последна редакция: вт, 06 авг 2013, 13:07 от iv4enceto_91

# 697
  • Мнения: 13 627
Страшно ми харесваш с толкова силно подчертани очи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Така ти стават още по-наситени и магнетични!

# 698
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Страшно ми харесваш с толкова силно подчертани очи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Така ти стават още по-наситени и магнетични!

Оххх, благодаря. Hug  bouquet
За вечерно излизане бих се гримирала подобно, но за през деня... Crazy
Ако е само на подвижния клепач и леко опушено може би пак ще стои добре и няма да е толкова силно. Flutter Веднъж излизах така, а и тук ме харесаха повечето момичета. Значи не е било зле. Crazy

# 699
  • Мнения: 399
iv4enceto_91, aз също не можах да го видяяя Sad

# 700
  • Мнения: 4 428
Аз нещо пропускам снимките на Ивчето  Crazy Иве, ти вече махаш ли снимките след време?

Аз пък вече нямам нерви да се кълча и да правя по 100 снимки  Tired Ако не стане нищо от 10-15 опита, просто зарязвам и толкова. За това вчера не гледахте лилав грим  Mr. Green Просто нищо не мога да хвана от блещулките на пигментите на Дарлинг Гърл. А момичетата, които са ги виждали като съм ги носила на среща, знаят как блестят  Flutter
Днес съм доста нюд в очите, защото пробвах едно ново червило на Ревлон в доста тъмно кафяв цвят и се притеснявах да не стане прекалено  Crazy Червилото се оказа не толкова тъмно поне на моите устни и следващитя път спокойно ще си се мажа по очите.
Заедно с него си купих пак на Ревлон и едно убийствено тъмно винено червено  Heart Eyes Ще е идеално за идващата есен, но едва ли ще се стърпя да не го пробвам преди това  Crazy Имаше някакво намаление на Ревлон в Пикадили и ги взех по 5лв и малко  Wink Преди няколко дни си купих и коректор Колър Стей, пак за малко над 5лв  Peace

# 701
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Веси, не ги махам, но тези гримове не ми харесват особено и затова. А и единия е плашещ. Mr. Green
Какви са тези намаления? Shocked Козметиката на Ревлон по принцип не е толкова евтина.
Аз съм си заплюла от техните червила "Cherries in the snow", но ще купувам на есен, защото мисля тогава да го ползвам, а и имам подобен цвят. Май струваше 10,90 лв.
Откакто Ида го показа пролетта, не съм си го избила от ума. Mr. Green

Последна редакция: вт, 06 авг 2013, 15:35 от iv4enceto_91

# 702
  • Мнения: 4 428
Какви са тези намаления? Shocked Козметиката на Ревлон по принцип не е толкова евтина.
Аз съм си заплюла от техните червила "Cherries in the snow", но ще купувам на есен, защото мисля тогава да го ползвам, а и имам подобен цвят. Май струваше 10,90 лв.
Откакто Ида го показа пролетта, не съм си го избила от ума. Mr. Green

Ами и аз се учудих  Rolling Eyes Бяха изсипали в една от техните метални "кошници" при намалените стоки разни захабени неща на Мейбълин, Риммел и подобни /не знам кой би си купих натрошени сенки дори и със 70% намаление  newsm78/ И сред тях видях, че имаше няколко червила на Ревлон точно от тези, които аз имам и много ми харесаха /в черна кутийка/ Бяха чисто нови неотваряни. Имаше пак за 5лв и нещо, една палитра 4ка и много й се зачудих, защото бяха хубави цветове. Но пак беше в топлата гама и се отказах. Коректора го взех от стелажа им в Пикадили и там пишеше, че е 18лв, а на касата ми го таксуваха за 5лв  Mr. Green

С първия вариант на тъмни очи много ми харесваш  Peace

# 703
  • Мнения: 2 843
Отново за способността на грима да преобразява черти и грозоти:
http://www.webcafe.bg/id_2055568078/slide_1_Nyama_grozni_jeni

# 704
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Хванала си промоцията значи. За 5 лв не знам вече какъв коректор може да се намери. Crazy
Аз си ползвам писалката на Буржоа и засега не я сменям, макар че ми се ще да пробвам Фит ми на Мейбълин, но не знам ще се харесаме ли. А гледах и този Anti-age, който отгоре беше с нещо като гъбичка (не съм сигурна точно), но се чудя не ми ли е рано още за него. Grinning

А за червилата, харесаното от мен Чери е от тази серия
http://www.boots.com/en/Revlon-Super-Lustrous-8482-Lipstick_31028/

За да не е спам, не помня това показвала ли съм го тук newsm78



Общи условия

Активация на акаунт