Днес искам да благодаря на...

  • 253 533
  • 951
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 148
На моята майка! Hug

# 721
  • Мнения: 2 674
На майка ми на Роси, на Джунджи и леля Вела!

# 722
  • Мнения: 700
На Богородица!

# 723
  • Мнения: 628
На непознат мъж, който ми даде касовата си бележка, за да си отворя тоалетната в Лукойла до 3 РПУ в София. Циганките зад щанда дъвчеха мазни баници и не можеха да ми продадат нищо, защото не били отворили, но без да купя нещо не можело да ползвам тоалетната. Изобщо не им дремеше, че ще се напишкам. На касата за гориво имаше 5-6 човека опашка.

# 724
  • Мнения: 193
На непознат човек, който извика силно "лелките" зад щанда в закусвалнята, които си бъбреха сладко-сладко, сякаш не са на работа, а на кафе.

# 725
  • Мнения: 91
На времето, че е хубаво.  Peace

# 726
  • Мнения: 54 448
На Бог, че ПЕТ скенера на братовчедка ми показа отлични резултати! bouquet

# 727
  • Мнения: 481
На Слънцето, че се показа Simple Smile

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
На шефа, счетоводителката и счетоводната къща, че ни се изплатиха заплатите и бонусите точно навреме, преди Великден  Flutter

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Девичка,радвам се за добрите ви резултати!

Аз искам да благодаря на съфорумка,която от хиляди километри на телепатично и енергийно ниво усеща кога съм най-зле и знам,че поне има човек,който е отворен да ме чуе! bouquet

# 730
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 029
Точно днес искам да Благодаря на всички хора около мен, и на лошите с мен , И на добрите!

# 731
  • Мнения: 1 794
 Hug    bouquet    Hug

# 732
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
... Роз Мари де Мео, че ми отвори очите за неща, които усещах на подсъзнателно ниво, а сега ми се подредиха, както трябва!

# 733
  • Мнения: 700
На Бог, на сина ми и семейството! Честит Великден! Бъдете живи и здрави! Simple Smile

# 734
  • Мнения: 161
Днес и всеки следващ ден искам да благодаря на моя мъж, че е до мен и не ме изоставя в трудните моменти, които и двамата преживяваме! Научих се да ценя хората, които са около мен и тези, които обичам.

Общи условия

Активация на акаунт