Днес искам да благодаря на...

  • 253 532
  • 951
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 85
Благодаря за пореден път на Господ, че чува молитвите ми.

# 91
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
 На моята майчица и на най-близките ми хора... Hug Heart Eyes

# 92
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Благодаря за пореден път на Господ, че чува молитвите ми.

и аз Му благодаря за същото  Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 164
Благодаря на Бог за хората с големи сърца! Тези, които не са безгрешни, но са истински! Тези, с които ти е приятно и след години! Тези, които ти липсват! И тези, с които, макар и да не се виждаш всеки ден, мисълта за тях те кара да се чувстваш добре. newsm51

# 94
  • Мнения: 78
Благодаря на Красимир Безински - добросъвестен комшия, благодарение на него снощи не можаха да ни откраднат катализатора на колата!!! Господ здраве да му дава!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 95
  • Мнения: 1 972
Благодаря на един прекрасен мъж, който ме търпи почти 6 год........

# 96
  • София
  • Мнения: 22 760
Аз за пореден път Благодаря на Бог и Вселената, че чуват моите молби и желания, и ги изпълняват!

Днес имах един прекрасен ден и благодаря на всички хора, които участваха в него и ми съдействаха! За създадените прекрасни емоции -  БЛАГОДАРЯ!  bouquet Пожелавам им от сърце: мир, любов и много здраве! Praynig Hug    bouquet

# 97
  • София
  • Мнения: 3 611
Благо Даря на Вселената и на Господ за това, което съм и не съм, за близките, които осмислят живота ми, за всички онези, които с добро или с лошо ме правят по-силна и по-умна. Благо Даря на съдбата за всички възможности, които ми предлага, за да преживея хубави мигове или да си извадя поука. newsm51

# 98
  • Мнения: 289
Благодаря на семейството ми и на приятелите, че ги има.

# 99
  • Мнения: 250
Благодарна съм на моя Ангел-пазител за уникалното търпение спрямо мен

# 100
  • софия
  • Мнения: 1 305
Искам да Благодаря на Господ, че не ни остави в труден момент и на онзи млад доктор, не му разбрах името, който снощи в детската травматология на Пирогов намести извадената ръчичка на дъщеря ми за секунди и я освободи от болката.

# 101
  • Мнения: 7 201
Благодаря на Бог за хората с големи сърца!
И аз благодаря за същото, т.е. на една скъпа съфорумка, която в труден за мен момент ми предложи подкрепа, съпричастност и разбиране!
И най-вече за голямото ѝ сърце! 
Благодаря ти!(Мастерче) Hug

# 102
  • Мнения: 308
Искам да Благодаря на Господ, че не ни остави в труден момент и на онзи млад доктор, не му разбрах името, който снощи в детската травматология на Пирогов намести извадената ръчичка на дъщеря ми за секунди и я освободи от болката.
     Браво на този млад доктор!  bouquet

# 103
  • Мнения: 69
Всички мои учители Simple Smile

# 104
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Благодаря на Д-р Шефкетова за вниманието и милите думи!

Общи условия

Активация на акаунт