МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 13

  • 40 763
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 260
Цитат
Цитат на: vivi.vivi в Ср., 06 Ноем. 2013, 00:25
Присъствах на лекцията където собственика на клиниката обясни на всеослушание кои лекари е освободил и защо. Много грозно впечатление ми направи.
Бях на тази лекция- конкретни имена не са били назовавани...
Напротив, и имената бях споменати и причината за освобождаването им, цитирам "не искаха да развиват гинекологията" newsm78

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 57
Тотално съм ПОТРЕСЕНА, от това което прочетох! Нямам думи... Знам че тук не е мястото и не е темата, но все пак сметнах за необходимо да го споделя защото преди време тук се писа за тази мама....
http://www.flagman.bg/новини/54922/Прокурор-пита-възможна-ли-е-размяна-на-живо-бебе-с-мъртъв-урод-в-МБАЛ-Черноморска-Бургас

Чак днес го видях това, наистина е ужасяващо всичко което са преживели. Дано семейството да намери спокойствие и душевен мир. А прокуратурата време е поне веднъж да си свържи работата и да има наказани  #Cussing out

# 722
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Цитат
Цитат на: vivi.vivi в Ср., 06 Ноем. 2013, 00:25
Присъствах на лекцията където собственика на клиниката обясни на всеослушание кои лекари е освободил и защо. Много грозно впечатление ми направи.
Бях на тази лекция- конкретни имена не са били назовавани...
Напротив, и имената бях споменати и причината за освобождаването им, цитирам "не искаха да развиват гинекологията" newsm78

Не знам на някой да са му залипсвали докторите от стария екип, ние не веднъж тук сме коментирали, че от както ги няма е по-добре  Peace
А причината за освобождаването им мен лично изобщо не ме интересува, важното е, че вече ги няма, да са живи и здрави да си практикуват в другата болница...

Тотално съм ПОТРЕСЕНА, от това което прочетох! Нямам думи... Знам че тук не е мястото и не е темата, но все пак сметнах за необходимо да го споделя защото преди време тук се писа за тази мама....
http://www.flagman.bg/новини/54922/Прокурор-пита-възможна-ли-е-размяна-на-живо-бебе-с-мъртъв-урод-в-МБАЛ-Черноморска-Бургас

Чак днес го видях това, наистина е ужасяващо всичко което са преживели. Дано семейството да намери спокойствие и душевен мир. А прокуратурата време е поне веднъж да си свържи работата и да има наказани  #Cussing out

Да и сега единствения им неонатолог е замесен във фалшификация на документи (останалите им лекари в това отделение са педиатри, не неонатолози), а те спекулират, че Девата няма неонатолози, където лекарите с тази специалност са 3-ма, докато в Чернорморска е само Томова.... Tired

Дано семейството разбере истината за детенцето си, въпреки че в нашата държава едва ли... аз им се чудя на тези девойки, които въпреки това, което се пише отиват и раждат там  ooooh! 

Спирам, че сега ще дойде някой от съседната тема да ми се скара  Laughing

# 723
  • Мнения: 378
Заглавието е възмутително  ooooh!
Аз не вярвам на това

# 724
  • Мнения: 316
Цитат
Цитат на: vivi.vivi в Ср., 06 Ноем. 2013, 00:25
Присъствах на лекцията където собственика на клиниката обясни на всеослушание кои лекари е освободил и защо. Много грозно впечатление ми направи.
Бях на тази лекция- конкретни имена не са били назовавани...
Напротив, и имената бях споменати и причината за освобождаването им, цитирам "не искаха да развиват гинекологията" newsm78
въпросът беше само за едно име, а и  не е единствена причина...

# 725
  • Мнения: 77
здравейте мили дами:) от вчера съм официално бременна:)направих кръвен тест в тази болница и за час резултата излезе. Simple Smile)))

# 726
  • Мнения: 0
princesaIrulan честито и добре дошла в клуба  newsm51 Не че съм много напред с материала, но ако имаш въпроси съм готова да помагам с каквото мога Simple Smile

# 727
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
здравейте мили дами:) от вчера съм официално бременна:)направих кръвен тест в тази болница и за час резултата излезе. Simple Smile)))

Честито   bouquet  Добре дошла в клуба  Hug

Избра ли вече при кой д-р ще си водиш консултациите?

# 728
  • Мнения: 101
Здравейте,момичета изчетох дословно темата и се записвам официално при вас.Ако имам някакви питания,ще съм ви много благодарна за помоща.
Избрах си гинеколог д-р Мирослав Минчев.Първа бременност съм на 36 г.и много неща сега разучавам относно първи изследвания.Искам да ви питам след 21.11 ще правя БХС,но не попитах доктора дали и тогава ще ми направи първата ФМ.И дали при друг трябва да отида за ФМ.
Извинявам се за глупавите въпроси,но ми е за първи път.
Благодаря ви!

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
друг ще ти направи ФМ, че той не прави...или Хубчев или Драгнева трябва ако си решила да я правиш в Девата Simple Smile

# 730
  • Мнения: 101
друг ще ти направи ФМ, че той не прави...или Хубчев или Драгнева трябва ако си решила да я правиш в Девата Simple Smile

Да решила съм да я направя,но вие какъв съвет ще ми дадете,кой да избера-кой е по добър в ехогравското изследване.И още нещо - да попитам ли Минчев за това,той да ме насочи или да си запиша час направо в Девата.И в каква последователност се правят двете изследвания.Има ли значение кое ще е първо?Извинявам се за многото въпроси?

# 731
  • Мнения: 6 395
Първо е Феталната и до 1-2 дни най късно, трябва да се направи БХС-то.

# 732
  • Мнения: 77
Недялков също може да прави 4Д. За следящ бременността най удобно ми е др Драгнева. Живея близо до Девата:)

# 733
  • Мнения: 196
Всеки може да направи друг е въпроса какво вижда.С най голям опит в Бургас е Калчева,апаратурата също и е добра.Хубчев също но е малко пестелив в приказките.

# 734
  • Мнения: 6 395
На мен ми я следи бременността Недялков и ми орави последната ФМ и съм много доволна  Peace много спокоен и уравновесен човек и на всички въпроси отговаря спокойно без да дрънка много и да прави физиономии   Wink

Недялков освен, че я прави и вижда, има доста специализации и опит . Честно казано покрай годините ми опит с безплодието съм се сблъсквала с много лекари / в Бургас с почти всички и ни един не става....сори, освен Димитров, но той за бременност не става, само за гинекологичните неша/ и някак си съм създала усет, кой говори ей така и кой говори уверено и с опит и професионално.  Peace честно казано на доста лекари съм подлагала думите на съмнение както и действията и съм се оказвала права, за сега Недялков не ми е изръсвал глупост или нещо в което да се съмнявам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт