хубав хотел в Хисаря

  • 20 111
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 945
"Сана SPAes хотел Хисаря " е собственост на Делянчо Пеевски, плаща си човека за рекламата в bg-mamma


Последна редакция: чт, 03 окт 2013, 23:51 от peterky2002

# 16
  • Варна
  • Мнения: 480
Здравейте! И аз имах колебания в кой хотел да прекарам лятната си почивка и ми препоръчаха Сана Спа в Хисаря. Първоначално нямах очаквания, но начинът по който ни посрещнаха и възможностите, които предложиха, за да се чувстваме аз и семейството ми добре, ме убеди, че това е моето място за почивка. Аз също бях с малкия ми син и без притеснения го оставях на аниматор. Доволна съм от отношението на целия персонал, от чудесните условия в спа центъра и от невероятната кухня в ресторанта! А най-хубавото през лятото е, че пред хотела има външен басейн!:)                       Надявам се да съм помогнала в избора на подходящия хотел!:)

Хубава работа - как така си нямала очаквания от хотела, ами нали си посрещала Нова година
2013 там ?
Joy Joy
Така е като влизаш в няколко теми и забравяш какво лъжеш.
Момичета бъдете внимателни покрай новогодишните оферти.Тук е пълно с такива като
 annie_83






# 17
  • Мнения: 5 178
за седмица само хващам вече 2 потребителя "рекламисти", ма моля ви се поне сменете методите, на които ви учат, защото взе да ми призлява..
Имам 3-ма познати дето се занимават с рекламен спам, ами вече познавам стилът и ме дразни да ме правят на будала.. Едно е да ми предлагат да си купя вино и шоколад, друго е да ми се врът във форумите за взаимопомощ Sick

# 18
  • Мнения: 9 990
"Сана SPAes хотел Хисаря " е собственост на Делянчо Пеевски, плаща си човека за рекламата в bg-mamma


По скоро на Корпоративна банка , чиито служители и тези на ,,ЗАД ВИктория'' ползват 3 дневни безплатни пакети по социалната си прогр.Не знам амас какво е по хубав от останалите пак е стар реновиран соц.хотел.Добре подържан и вътре и парка.Външен басейн и топло външно   джакузи ,вътрешен доста хладен басейн .Много добри сладкари и студена кухня и съответно отлична закуска.За сметка на това отвратителна основна кухня с астрономически цени:св.паржола- 15 лв. , агнешка 31 , телешки 25-30 , риби по 20- 30 ,пасти , ризото 12-20.Вече трета година всичко от топлата кухня е за рекорд на Гинес по безвкусно готвене.Понеже имаме безплатен .талон за 60 лв. снощи го ползвахме.Въпреки , че е само за храна, без напитки така си и станахме гладни.Абе този готвач няма начин да не е я братчет я учинайка на Василев.

"Проблемът" на Сана спа е отдалечеността и разчитат на невероятно високите цени в ресторанта.Порциите са минималистични. Казваш-силни в сладкарството-веднага те оборвам. Поръчах си шоколадово суфле. Действително, беве превъзходно. На следващата вечер поръчах три суфлета, и за децата. Сухи, препечени, ужасни, най-ужасните на света. На закуска сутринта-еклерите им бяха с някаква течност от вътре, не с крем.Иначе-достатъчно разнообразие, но персонала се сърдеше, че сядаме на оправена/заредена маса, а не на някоя просто освободена. Защото после трябва да почистят след нас и да заредят наново.Чух ги с ушите си-оффф, тея па къде седнаха, и мрънкаха.
Относно спа процедурите им-имах две, с невероятно НЕЖЕЛАние изпълнени. Не се почувствах желан клиент, гледаха ме с досада. Басейна-спасителчето толерираше запазване на шезлонг с кърпа и да те няма. Десетина, хайде-двайсетина шезлонга на такъв голям хотел, че и Спа при това-и запазени от кърпи, а никой наоколо-се получи, че колкото пъти исках да заведа децата на басейна, толкова пъти стояха като наказани острани.Лятото. Та позлвахме вътрешния басейн, но там ни бе задушно.
Изборът ни за Сана спа беше заради апартамента-с две наистина отделни стаи. Като интериор-много добро. Като услуги -много зле, като обслужване-посредствено. Вечер от ресторанта прехвърчаха, за да ни вземат поръчка от бара, а веднъж ни донесоха направо от ресторанта питието. Като разбира се, цената на бар е по-висока от ресторанта и си ни калкулираха цена от бар.
ПП. Изненадата за детето е мече, плюшено. Аниматорите в детския кът бяха различни-едната добра, другата-не чак толкова.
ППП. Лятото, ако сте в стая над терасата вътрешната сте реално над ресторанта. Ненормално е за такъв хотел-да хледаш гащи, кърпи и семейни разпри и детски рев, докато пиеш бяло вино. И обратно-да си дошъл с малко дете и то да не може да заспи от наздравици отдолу.

# 19
  • София
  • Мнения: 9 517
и да допълня - на първия етаж стаите са икономични - без тераса, с прозорци, които се отварят само от високо - трябва да се качиш на перваза им, за да ги окрехнеш от горе, кошмар. Плащаш за нормална стая, настаняват те в икономична - точно половин час ми трябваше да намеря друг хотел и да се преместя, нищо че беше пролетната ваканция и уж всичко им беше пълно... На рецепцията кършеха едни ръце, че нямало стая за 4 човека точно за този период, при положение, че социалния пакет, който уж ползвахме беше по-скъп от апартамента там. И като се изнесохме през визит резервирах апартамент там за по-ниска цена за периода, който желаехме, т.е. апартамент имаше, ма нали социалните пакети са им сигурни - друго си е да ги набуташ в икономична стая и да чакаш някой да ти дойде в апартамента, отвратена съм от хотела и от политиката му. Впрочем аз бях против да ходим там по социален пакет  ooooh!

ПП Преместихме се в хотел Хисар и изкарахме страхотно, за по-ниска цена от т.нар. социален пакет

ППП Начина на пускане на реклама в бг мама и абсолютната убеденост в нефелността на потребителите тук също ме отвращава, но това е друга работа  Mr. Green

Последна редакция: чт, 03 окт 2013, 21:55 от Дзвер

# 20
  • Мнения: 6 301
Те станаха пишман, рекламката им предизвика вълна от негативни коментари  Joy

# 21
# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 945
Определено не са негативни коментарии.
Има си много достойнства хотела-много е чисто , прекрасно подържана територия , студената кухня и сладкарите са си съвсем на ниво .......................................................................................Съвсем си е вярно , че и в най - добрия хотел може да има слабо място.В случая вината е на управата на хотела , просто е невероятно , скъп и изискан комплекс да не си погледне менюто и качеството на храната.Просто е немислимо при толкова много деца да се мъчиш да ги храниш с ескалопи и нам си кви специалитети и да не можеш да им предложиш елементарно кюфте или кебапче.А иначе който и да е собственик на хотела той хабер си няма , че се чудя какво да дам на детето си !!!!!!!!!!!

# 23
  • Мнения: 9 990
Чисто е, да.
Но сладкарите не са им на ниво-прегорени суфлета и втечнен крем на еклерите не говори за добър сладкар. Laughing
Но за чистотата-да.
Аз казах защо бяхме там-заради наличието на апартамент с две наистина отделни стаи, защото ми е писнало да ми пробутват апартаменти с разтегаем диван, на който да спят децата и който диван е в стаята, където сме ние.Широко и комфортно беше.
Но-спа процедурите не ми доставиха спа, нито можахме да ползваме басейн нормално.

Относно менюто-това е при всички подобни комплекси-отдалечен ли е от местните кръчми-цените са на дубъл, порциите са малки. Ако някой се излъже. Ние си излизахме и се хранехме навън по кръчмите, за сумата, която бихме оставили в ресторанта на спа-то-две кръчми посещавахме.С алкохол, салати основни и десерти.

# 24
  • Мнения: 2 452
   Миналият уикенд 27,28 .09 - бяхме гости на хотел Сана Спа в Хисаря.След като прегледах всички есенни оферти за настаняване на 2-ма възрастни ,малко дете и тийнейджър в хотели във Велинград,Сандански,Хисаря - се оказа,че единствено в Сана големият батко ми е безплатен.   http://www.sanaspahotels.bg/bg/accommodation/price_list/   Навсякъде се таксува възрастен,навършил е 13г. Нямах време за много проучване и гостувахме там .   Студио на 1 етаж / 105 /  - 2 тераси,2 бани- една с вана,др.с душ кабина. Достатъчно пространство за 4-ма! Имаше много малко гости-3,4 семейства и семинар на VIVACOM.Вярно е,че шезлонгите са малко -вътре и отвън,но имахме късмет с капацитета на запълненост.Водата във вътрешния басейн е с чудесна температура за плуване,прави впечатление,че самото помещение е добре отоплено и не чувстваш дискомфорт като излезеш от водата,хавлии и постелки на шезлонги-чисти и нови.Всъщност впечатлени сме от поддържаната чистота в СПА зоната-много хубава финландска сауна,парна баня и т.н. Външното джакузи-топло,чисто!Повтарям думата чисто,защото сме били в прехвалени хотели,с  непочистени басейни и леко отблъскващи ,с миризма-сауни и парни бани.  Храната в ресторанта-харесаха ни-  Станимашки сърмички и паниран камембер със сладко.На децата - царевичните питки,домашните пържени картофи,крем- брюлето.Много вкусни са пилешките филенца на скара.Цени не коментирам,но според мен си отговарят на качеството, на предложеното,Има храни подходящи за вегани,за вегетарианци,за хора на диета-като са отбелязани с различен знак.Разнообразни,прясно изцедени сокове. В офертата влиза и 20% отстъпка, от цената в менюто!Не на последно място-приветлив,любезен персонал! Дори ни изпълниха каприза да вечеряме в фоайето,за да следим волейболен мач. Никой не показа досада,че трябва там да ни се сервира вечерята. Отделих време за този пост,защото лично аз и семейството ми сме доволни от хотела и обслужването в него! Положителен глас  newsm10 ,но без да влизам в нататъшни спорове с други потребители!

Последна редакция: пт, 04 окт 2013, 14:24 от Roo Roo

# 25
  • Мнения: 9 990
След нашето писмено оплакване, може да са сменили персонал, знае ли човек. Peace

# 26
  • Мнения: 2 452
  Моето мнение е от едно посещение.Да видим  при следващо, дали ще е така добре! Wink

# 27
  • Мнения: 9 990
 И моето е от едно. И от това едно, бих казала, че не бих повторила обаче. И им го казахме.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз казах защо бяхме там-заради наличието на апартамент с две наистина отделни стаи,

в х-л Аугуста се предлагат 2 двойни стаи с врата помежду им. Идеално за сем. с 2 деца. Вратата се заключва двупосочно  Mr. Green
Освен това има 3 вътрешни басейни... Джакузито е доста топло, детския басей с е плитък и не се страхуваш за малчовците си. А големия е мааалко по-хладен, но има водна пързалка...
Айде и аз взех да звуча рекламно.  Crazy
Има и минуси х-ла. Но като цяло ми хареса.
П.П: за романтичен уикенд (задълже без деца) за мен фаворит е СПА Клуб Централ. Точно до най-кокетния църковен двор, който съм виждала в БГ. И си е на ц-ра.

# 29
  • Мнения: 9 990
О, в Централ сме били преди Сана спа.. Да. На самия център, зад църквата е, хареса ми много. Peace
Аугуста по правило е претъпкан с руски групи по времето, по което ходихме това лято.

Общи условия

Активация на акаунт