Галено Име?

  • 7 526
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 326
Аз не бих повторила име, дори много подобно не бих ползвала. Ако ще да ми е любимо от 15 години.
Има много страхотни имена, толкова голям избор...няма смисъл да се дублират.
И не толкова дублирането би ме притеснило. Просто не бих нагнетила отношенията излишно, ей така щото нали съм важна и напориста и щото аз раждам, никой не мое копче да ми каже, пък ако толко се нерват да вървят на...
 
В този живот(вярвам с времето ще го разбереш) няма винаги право, полага ми се, дължат ми...има компромиси, тактичност, съобразителност, лека крачка в страни,за да няма проблеми.
 
Назад казах-и аз бих избягвала темата и не бих казвала мнение на мястото на мъжа.  То е ясно, че няма да ме отчетат като фактор, ще ми се скача отсреща и ще ми се говорк"Аз,аз, аз, аз, аз ", какъв е смисъла да си тровя нервите.

Помисли за причините поради, които харесваш името. И за Ейдън, и за Деймън. Да не би да ти влияе някой хубав актьор, герой, дали просто не ти гпворят често за малкия племенник и някак ти е станало близко името.
Ако аз харесвах толкова името на моята племенница-Юлия, щях да говоря със сестра си.Да обсъдя с нея, че все Юлия ми изниквя в мозъка, че много ми харесва и не мога да мисля за други имена. Тя би ми казала мнението си, но дори да е съгласна, в крайна сметка не бих го ползвала.
Ако е име на детето на сина на трета братовчедка на майка ми-дори да се виждаме често, бих го ползвама.Но при много близки роднини, не бих, най-много да обсъдя темата с тях.

# 76
  • Мнения: 1
Ако авторката е набор 90, ми е лесно да си обясня мисленето й. Предпочитам обаче да вярвам че се пързаляме.  Whistling

И какво ако съм набор 90?!?!?!?!?!

# 77
  • Мнения: 1
Абе от едно галено име на Ейдън вие го превърнахте в е**ти сериала -ЧЕСТНО!

# 78
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Ние така си пишем във всяка тема  Grinning , ако те притеснява, поискай да я заключат.  Peace

# 79
  • Мнения: 1
Оле Боже  newsm34

# 80
  • Мнения: 4 569
Е, авторке, какво очакваш? Да те тупаме по главичката и никой да не оспори избора ти ли? Ако е така - много си наивна.

# 81
  • Мнения: 326
То самото име Ейдън си е симпатично.Друг е проблема  Laughing

# 82
  • Мнения: 4 569
Именно, *Belle-Etoile* , именно!  bowuu

# 83
  • Мнения: 1 615
Ако авторката е набор 90, ми е лесно да си обясня мисленето й. Предпочитам обаче да вярвам че се пързаляме.  Whistling

И какво ако съм набор 90?!?!?!?!?!

http://en.lyrics-copy.com/jean-gabin/maintenant-je-sais.htm

И преводът:
http://www.hulite.net/modules.php?name=News&file=article&sid=100601

 Peace

# 84
  • Мнения: 399
Ако авторката е набор 90, ми е лесно да си обясня мисленето й. Предпочитам обаче да вярвам че се пързаляме.  Whistling

И какво ако съм набор 90?!?!?!?!?!
На този въпрос сама ще си отговориш...но не сега Wink ...години ще минат и дори няма да усетиш как самата ти ще започнеш да се подсмихваш беззлобно на наивността на младите...защото рано или късно ще разбереш,че да си цапнат в устата не е най-очарователното умение,което може да демонстрира човек...особено пък една дама!  Peace А сега просто ни тегли по една майна и си живей живота! Sunglasses

Уилма,хубаво е!   bouquet

# 85
  • Мнения: 1
И все пак избрахме името да е Дeймън.Мерси че превърнахте темата ми в турска сапунка

# 86
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Това да ти е проблема.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт