Галено Име?

  • 7 520
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!
Можете ли да ми кажете някакво галено име на Ейдън?

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ед , Еди  Wink

# 2
  • Мнения: 1
Моят мъж много харесва Еди,но мен лично не ме кефи и за това търся и други  възможности  ooooh!

# 3
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
На мен Ейдън ми харесва прекалено много, за да го преобразувам в каквото и да е галено име.

# 4
  • UK
  • Мнения: 4 311
Освен да предложа Дени, друго не ми идва наум. Поне всичко букви присъстват в името, не е далеч като звучене.  
Дънди?  Crazy

# 5
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 308
Аз не бих го съкращавала. Губи се красотата на името.

# 6
  • UK
  • Мнения: 4 311
Е тъй де, то при такова име е ясно, че няма как да се съкрати "красиво", ама щом авторката пита, значи държи детето да има галено. Simple Smile
От Еди няма как да избягате според мен, щом мъжът ти го харесва. Ще му свикнеш.  Laughing

# 7
  • Мнения: 399
На мен Ейдън ми харесва прекалено много, за да го преобразувам в каквото и да е галено име.
Peace

И на мен Еди не ми харесва...или просто си го наричай "Ей"!  Laughing

Сега сериозно...ако толкова държиш на галено,предлагам Ейди! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1
Иначе другото име,което харесвам много повече е Деймън,но пък мъжът ми не иска да го кръстим така,защото племеникът ни се казва Деймиян и майка му щяла да се сърди-НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА  #Cussing out Той живее с мен,не с нея така че ми е все тая.Просто искам да имам и някакъв друг вариант.

# 9
  • UK
  • Мнения: 4 311
A на Деймън какво галено сте измислили? Разбирам защо не искаш да се съобразяваш с майката на племенника си и мнението и, ама и мъжът ти ли не те интересува какво мисли?

Скрит текст:
Очаквам с нетърпение Шанел да се включи по темата.

# 10
  • Мнения: 1
Галеното на Деймън и Дейми,което е супер сладурскотоо.Иначе да-не ме интерсува неговото мнение.Когато го роди той да си го кръщава както иска.Не стига че ще го вожда по 1-2 часа на ден,защото постоянно е на работа,ами и той да му измисли името-ДА ДА!!!

# 11
  • UK
  • Мнения: 4 311
Сладка си.  Simple Smile

# 12
# 13
  • Мнения: 4 569
Еди
Дени

# 14
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
И Ейдън, и Деймън много ги харесвам.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт