Галено Име?

  • 7 528
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 326
Ейдън е по-хубаво някак.
Деймън ми демонее  Laughing Ще имаш достатъчно поводи да го наричаш демон, не е нужно името да е такова  Laughing
Ако се изписва на български Деймиян ми е някак... по-добре Дамян.
Та Ейдън е по-добре, аз бих казвала Еди, Дани, Дени или Сашо...както ми дойде  Laughing

# 16
  • UK
  • Мнения: 4 311
Аз се чудех защо ми стои толкова изкилиферчено това Деймиян изписано на бг, сега видях, аз бих го изписала Деймиън.
Иначе на мен Ейдън и Деймън са ми от един дол дренки, веднага се сещам за двама-трима готини пичове от готини нашумели тв сериали  Laughing

# 17
  • Мнения: 326
На мен единия "готин" пич, хич не ми е готин, даже някак женствен.
Виж за другия, съм вечно влюбена и ми докарва нездравословно раздвоение в мнението ми за другата ми по-голяма вечна любов  Laughing

# 18
  • UK
  • Мнения: 4 311
Не знам за кого говориш.  hahaha
За женствения предполагам кой е, ама пък другия не ми се връзва с вечна любов.  Laughing

Аз си мисля колко ли американчета вече се кръщават Стефан под влиянието на сериала, тук обаче никой не го отразява това име, друго си е Деймън/ Ейдън, има екзотика.

# 19
  • Мнения: 326
Онзи мигащия, демоничния уж,хич не ми е по вкуса.
Вечна любов ми е Ейдън от Сексът и градът, макар че обичам повече Mr.Big   Laughing Бих си ги взела и двамата.

Аз знам как бих си кръстила сина с изкилифинчено име. Даже си има почти същия български вариант.Даже си мечтая въпросния да е баща на въпросния син...ама ц, надали.Щял да се жени, разбрах  Crossing Arms Иначе един РаЯн веднага ще родя..едно русичко, синеоко, височко...ох.

# 20
  • UK
  • Мнения: 4 311
Да, и аз искам да имам такива деца, ама като няма на кого да се метнат, трудна работа.  Simple Smile
РаЯн много ми харесва, би ме спряло това, че масово ще се чете РАян. А РАян ми харесва толкова колкото  и Рая.
Демоничният по-скоро бих го нарекла НЕмигащият.
Ейдън от Сексът и градът наистина е по-добър от този в Отмъщението, признавам.

# 21
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Сега се сетих къде съм го чувала за първи път това име Ейдън  Grinning . А Деймън, както си го казвам аз  Mr. Green , го чух за първи път в "Осем прости правила", където актьора, който играеше този герой, беше Пол Уесли(този, който играе въпросния Стефан в дневниците  Grinning ).

# 22
  • UK
  • Мнения: 4 311
Това май са две различни имена, гледам, че този герой тук в Осемте правила са го изписали Damion, така че по-вероятно в оригиналдъ да си е бил ДеймиЯн, а не Деймън, но нямам идея как са го дублирали нашите, не съм го гледала. Изписват се различно, този от Дневниците е Damon.
http://www.imdb.com/title/tt0312081/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast

Пък какво толкова не ви харесва на Дамян не знам. Това към авторката и сестра/зълва/снаха и.

# 23
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Вярно има едно i разлика  Grinning  . Не е от дублажа, по-скоро аз недочувам, повечето от сериала съм го гледала недублиран.  Crazy

А мъжа, зълвата, снахата на авторката не са ли чужденци?

# 24
  • Мнения: 1
Това май са две различни имена, гледам, че този герой тук в Осемте правила са го изписали Damion, така че по-вероятно в оригиналдъ да си е бил ДеймиЯн, а не Деймън, но нямам идея как са го дублирали нашите, не съм го гледала. Изписват се различно, този от Дневниците е Damon.
http://www.imdb.com/title/tt0312081/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast

Пък какво толкова не ви харесва на Дамян не знам. Това към авторката и сестра/зълва/снаха и.


Дамян е отвратително име.....не мерси....не искам да е българско

# 25
  • Мнения: 1
Вярно има едно i разлика  Grinning  . Не е от дублажа, по-скоро аз недочувам, повечето от сериала съм го гледала недублиран.  Crazy

А мъжа, зълвата, снахата на авторката не са ли чужденци?


Не,не са чужденци.Просто ми е писнало от типичните често срещани български имена.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 310
И Ейдън и Деймиян (това сбъркано стои) и Деймън са ми абсолютно неприемливи за българче, живеещо в родината си, с двама българи родители. Но да кажем, че това е все едно... не бих кръстила детето си с толкова близко до името на братовчедчето му...толкова ли никаква фантазия нямаш? Свършиха ли имената (чуждите не са по-малко от българските, като искаш да е такова).
На Ейдън умалително... освен Ей или Дънди... името не предполага умалитени. Еди не е за Ейдън така или иначе. Помисли и върху други имена, все ще намериш някое да ти е приятно и да има  умалителни ако са важни за теб.

# 27
  • Мнения: 1
По-добре да не разчитаме на нашите развинтени фантазии на мен и бащата,че ще стане страшно.Просто други имена не ме грабват.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 310
По-добре разчитайте, вместо две братовчедчета да са с почти еднакви имена... или го кръстете Ейдън поне... аз поне в тази ситуация това бих се чудела за моите родители като порасна - толкова ли не са могли да измислят друго име, че имам същото кат на братчеда  Wink  С най-добри чувства.
Иначе като цяло и двете ми звучат - мама е гледала някой филм и се е влюбила в героя и решила да си кръсти детето на него.... не че има нещо лошо и така да е. Crazy

# 29
  • Мнения: 1
Не само героите се казват така в цял свят,има хиляди Ейдъновци и Деймъновци

Общи условия

Активация на акаунт