Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 14

  • 49 975
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Стара Загора
  • Мнения: 834
Вени, от таблетките по-доволна ли си отколкото от праха? По принцип има ли разлика в състава между таблетки и прах?
И да ви се оплача- гостувам на място където няма пералня и пера на ръка- голяма мъка. Нямам търпение да се прибера!

# 721
  • Мнения: 176
Вени, от таблетките по-доволна ли си отколкото от праха? По принцип има ли разлика в състава между таблетки и прах?
И да ви се оплача- гостувам на място където няма пералня и пера на ръка- голяма мъка. Нямам търпение да се прибера!

ползвам постоянно Ариел Compact, немски. Би трябвало да няма разлика, Гес ще каже, но сякаш таблетките ми са по-силни. Особен пък за пътуване при ръчно една таблетка е разкош Party

# 722
  • Мнения: 102
От ДМ-ския съм доволна (и ОМО-то го уважавам по принцип, но ДМ-ския май по-ми хареса). Тяхната си марка за перилни, не знам как точно се чете - Denk mit - 36 таблетки в опаковка за 9лв. За слабо замърсено се слага по 1, за силно - 2.

такива съм ползвала на Ариел, Песил, Сунил и други не помня вече. Като Арила няма други, особено за бяло. Peace
Още един глас за таблетките на ARIEL! Уникално добри са тези за бяло - няма OMO, няма добавки за бяло.... Сваля всякакви петна и бялото блести!

Взех си концентриран прах за пране Сано Сенситив от Вис Виталис 2.5кг за 70 пранета, цена 17.90.

Цената е много добра като се има предвид, ....
Хич не е добра цената.... половината количество - 1.25кг=35 пранета в магазина, от който пазарувам битова химия е под  8.00лв. Това Sano ми прави впечатление, че по малките магазини е по-евтино, от колкото по веригите, дори и когато е на промоция във верига. Омекотителят на Sano в торбичките взимам за 3.60лв литъра, а вчера в Кауфланд го гледах към 4.30 ли 4.50лв.....

# 723
  • Мнения: 5 207
ползвам постоянно Ариел Compact, немски. Би трябвало да няма разлика, Гес ще каже, но сякаш таблетките ми са по-силни. Особен пък за пътуване при ръчно една таблетка е разкош Party
Между компактния Ариел от Германия и Ариел на таблети разлика има, но да речем, че тя е свързана с начина на производство и няма генерално отношение към качеството на изпиране.

Позволявам си за пусна


защото съм направила някои допълнения в първия постинг, пък и вече му е време. Заповядайте в нея!

Общи условия

Активация на акаунт