Всички чакаме с копнеж АВГУСТовски бебевалеж! - 14

  • 28 429
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 597
Честита бебка , Ерос Simple Smile Да е жива и здрава Simple Smile

# 376
  • Мнения: 97
Честито на мама eros, да е жива и здрава малката Радина, много да я радва! Simple Smile   bouquet

# 377
  • Мнения: 20
Ерос, честито да ви е бебчето!Много щастие да ви носи!   bouquet

# 378
  • Мнения: 745
 Честито и от мен на мама Eros,жива и здрава да е Радинка и много да я радва! Аз чакам и една друга мама да се похвали с бебчето си,но няма да казвам коя е да не се разсърди  Simple Smile
 Ние днес ходихме с едно приятелско семейство до пещера Снежанка и много добре ми се отрази.Моята приятелка е две седмици по-напред от мен и се надявахме днес от катеренето и нейната бебка да се размърда и да тръгва вече на път ама тц,неще и неще .

# 379
  • София
  • Мнения: 6 302
Честито на Ерос, да е жива и здрава малката Радина, с много късмет!   bouquet

Кони, стискаме палци, мила  Hug

Атракция, благодаря за идеята, аз съм с 2 ръце ЗА!

Да се похваля днес купихме креватчето, кошара сгъваема на 2 нива, и матрак взехме с кокосова вложка, утре искам да поизчистя и после таткото ще я сглоби.

# 380
  • Мнения: 0
Честито на мамите  Дани и на zinka и ерос,да са живи и здрави малките бебчета.
Marisha7 и ние тежим 2 100кг , доктора каза,че няма притесненя и бебчо се развива добре.Но е с характер и не се е обарнала още е седалищно раъположена. Аз още не съм почвала нищо да чистя и оправям,а термина ми е на 24 август,даже не съм купила и необходимите неща имам само легалцето.Simple Smile) Simple Smile

# 381
  • Мнения: 3
Честито на мама eros. Да ти е жива и здрава малката принцеса

# 382
  • Мнения: 21
Честито хубаво момиченце Радинка Simple Smile .

# 383
  • Мнения: 40
Честито на мама Eros! Да й е жива и здрава малката Радина Simple Smile
И ние днес поръчахме легълцето и скринът към него. Нямам търпение да дойдат. Simple Smile
Днес най-накрая се наканих и изпрах бебешките дрешки, пеленки, хавлийки и т.н. Много са ми сладки на сушилника Simple Smile Още не сме взели количка, но и това ще стане в най-скоро време Simple Smile

# 384
  • Мнения: 0
Здравейте мами! Да се похваля и аз днес се роди нашия бебок Иван 3130 гр. И 49 сант.! Много сме щастливи! Успех на всички!!! Hug

# 385
  • София
  • Мнения: 3 751
tsyra11, и на мен доки ми казва, че всичко е нормално, ама пуста моя дебела дървена глава верва ли....  animal085  паника в отбора .....
лека нощ, мили тумбачета, и вече обебени мами  Heart Eyes

# 386
  • София
  • Мнения: 3 751
Silvi8131, ЧЕСТИТО !!!   bouquet   bouquet   bouquet

# 387
  • Мнения: 42
Честит бебок Иван на мама silvi8131! Живи и здрави да сте,бързо възстановяване и чакаме подробности!

# 388
  • Мнения: 40
Честито и на мама Silvi8131! Да ви е жив и здрав бебока! Simple Smile

# 389
  • Мнения: 40
Честито  на мама Silvi8131! Да ви е жив и здрав малкия Иван, много да ви радва!

И аз съм за идеята на Атракция  Peace

Общи условия

Активация на акаунт